• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Syn nechce půjčovat hračky stejně starým dětem

28. února 2008 
Ahoj maminky,mam synka (2roky a 4mesice),dalo by se o nem rici,ze je hodne aktivni ditko,ma velkou slovni zasobu :slight_smile: ,ale ale..........trapi nas jedna vec, mame spousty znamych se stejne starymi detsky,kdyz jsme venku hraje si s nima,vse v poho.Jakmile nekdo k nam prijde na navstevu je to katastrofa hadr :frowning2: ,nechce moc pujcovat hracky, to je pak revu, ja pak nemam trpelivost a nakonec dostane na zadek, pres vysvetlovani,ze si dotycny hracku pujci a az se na ni podiva,ci pohraje ji vrati ,nic nepomaha.Ale mame i starsi deti na kamaradeni a to je jine, jim vse pujci,hraje si s nimi hezky,jestli vidi, ze jsou starsi,ty stejne stare vnima jako soupere.Nemate nekdo stejne zkusenosti, jak na to? Myslim si ,ze uz v jeho veku ledacos pochopi.Ja si pak pripadam,jako kdyz ja mam to nejhorsi ditko.Poradite mi nekdo,jakou mate vy metodu?
28. únor 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
v tomto veku umi byt deti velmi lakome je to jejich prirozeny vyvoj.doporucuji dopredu nez prijde navsteva nektre jeho oblibene hracky uklidit jako ze na ne nikdo nesmi a nechat venku ty ktere sam vybere na pujcenia trvat na svem
28. únor 2008 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zkusime me to,ale bojim si, ze zse pak nepujci ty ostatni, ma mamka mi rikala,at holt k nam navstevy nechodi,ale nemuzu ho izolavat od deti, to je nesmysl,ale bojim se kazde navstevy,co ma k nam vzdy prijit, aby vse probehlo ok, nektere zanme to prejdou,pochopi, nektere urcite pak reknou,jakeho mam synka,ale i tak diky za radu.
28. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kasli na ne podle me to delaji vsecky deti mala to taky obcas dela zkus hned nalakat na neco jakoby lepsiho jen pro nej
28. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek