Syn nechce půjčovat hračky stejně starým dětem

mamkule
28. únor 2008

Ahoj maminky,mam synka (2roky a 4mesice),dalo by se o nem rici,ze je hodne aktivni ditko,ma velkou slovni zasobu 🙂 ,ale ale..........trapi nas jedna vec, mame spousty znamych se stejne starymi detsky,kdyz jsme venku hraje si s nima,vse v poho.Jakmile nekdo k nam prijde na navstevu je to katastrofa hadr ☹ ,nechce moc pujcovat hracky, to je pak revu, ja pak nemam trpelivost a nakonec dostane na zadek, pres vysvetlovani,ze si dotycny hracku pujci a az se na ni podiva,ci pohraje ji vrati ,nic nepomaha.Ale mame i starsi deti na kamaradeni a to je jine, jim vse pujci,hraje si s nimi hezky,jestli vidi, ze jsou starsi,ty stejne stare vnima jako soupere.Nemate nekdo stejne zkusenosti, jak na to? Myslim si ,ze uz v jeho veku ledacos pochopi.Ja si pak pripadam,jako kdyz ja mam to nejhorsi ditko.Poradite mi nekdo,jakou mate vy metodu?

aponchie
28. únor 2008

v tomto veku umi byt deti velmi lakome je to jejich prirozeny vyvoj.doporucuji dopredu nez prijde navsteva nektre jeho oblibene hracky uklidit jako ze na ne nikdo nesmi a nechat venku ty ktere sam vybere na pujcenia trvat na svem

mamkule
autor
28. únor 2008

Zkusime me to,ale bojim si, ze zse pak nepujci ty ostatni, ma mamka mi rikala,at holt k nam navstevy nechodi,ale nemuzu ho izolavat od deti, to je nesmysl,ale bojim se kazde navstevy,co ma k nam vzdy prijit, aby vse probehlo ok, nektere zanme to prejdou,pochopi, nektere urcite pak reknou,jakeho mam synka,ale i tak diky za radu.

aponchie
28. únor 2008

kasli na ne podle me to delaji vsecky deti mala to taky obcas dela zkus hned nalakat na neco jakoby lepsiho jen pro nej