Syn padá na plovoucí podlaze. Měl by chodit bos?

berenika39
18. kvě 2009

ahoj mamči. neptám se často, ale ted musím. Péťa asi týden stojí. Naučil se to v ohrádce, postýlce. Padá, ale tak nějak normálně. Ale všude v bytě máme plovoucí podlahu. Takže se přitáhne, nakročí, ujede, praští se.Když se postaví, spadne při první pohybu. Chci ho nechávat hodně venku mimo ohrádku, hračky ho ted vůbec neberou, jen si stoupá pořád dokola. Jak to řešíte, aby nebyl jak na bruslích? Bosý? Podlaha je studená.Ponožky i ty protiskluzový kloužou. Boty až když pořádně choděj.
O víkendu jsme byli v místě, kde byli koberce, udělal krásný pokroky, ťapal, nepadal. Dneska od rána mám nervy v kýblu, jak ho pořád jen zachranuju a on zbytečně pláče.
Dík za rady!!!!!
p.s. malej koberec na hraní jsem koupila,jen na něm pochopitelně nevydrží ani minutu.

maart
18. kvě 2009

Bereniko 😀 😅 ...bohuzel zadny solidni tip nemam, ale musim Ti rozhodne pochvalit jmeno tematu....fakt me zaujalo 😀 , dobrrryyyyy!!!!! Asi bych to proste resila tema ponozkama, najit nejaky protiskluzovy, ktery budou fungovat nebo nejaky mekky capacky s pogumovanou podrazkou 😉 . Proste neco takovyho no...Hodne stesti...Ty jo, ted premyslim, jak jsem to vlastne resila ja...3x?!? 😀

soanpe
18. kvě 2009

ahoj bereniko
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vtipný nadpis,
hele zkus tohle http://www.4baby.cz/inshop/scripts/price_list.a...
není to sice nejlevnější, ale... 😉

já je koupila jen tak z frajeřiny a hlavně Sofjinka je nesundá z nohy 🙂 🙂 🙂
jsou z měkký usně, takže se přizpůsobí nožičce a nedeformují chodidlo.
jenže nevím,jestli to taky nebude klouzat 😖

idealní by bylo, kdyby na podrážce byly silikonový proužky, ale to bych musela založit firmu na výrobu dokonalých věcí pro děti, ale to se mi nechce, protože myšlení bolí, pkud si postižená mateřskou demencí 😅

těsnící koupelnový silikon to asi nezvlázne 🤐 😀

maart
18. kvě 2009

...no jo, jasne....mela jsem pro malou takovy ty mokasiny...Kozeny spodek a nahoru takova ta "pletena" podkolenka. Melo lezouci obdobi v zime, tak ji bylo teploucko a funguvalo to dobre 🙂 .

Ty capacky o kterych pise Soanpe jsou urcite taky perfektni...a krasny jeste ke vsemu.

berenika39
autor
18. kvě 2009

no manžel měl včera epochální nápad - že mu polepíme ponožky kobercovkou🙂)). dneska jsem našla takový ponožky, co mají podrážku, fakt jako silikonovou, celou, tak je zkusím a dám vědět🙂)

veruska007
18. kvě 2009

Kup si ponozky, co maji zespodu protiskluzove kulicky. Samam mam malou nohu, nosila jsem je na cviceni v tehotenstvi, behala jsem po parketach v telocvicne a neujelo mi to vubec 😀 .

andulka4
18. kvě 2009

Měla jsem naprosto stejný problém....syn se postavil taky hodně brzo a protože máme parkety strašně mu to klouzalo a padal :(

Neuroložka i RHB lékaž mi zakázali obuv a doporučili mi pouze protiskluzové capačky jako jsou tyto www.nolen.cz

Botičky by se prý měli dávat až už dítě víc chodí než leze, protože by mu obuv mohla vadit ve správném lezení (vytáčel by nožky)

s capačkama jsem strašně spokojená takže doporučuji

soanpe
18. kvě 2009

když ty blbý protiskluzný puntíky po prvním vyprání ztvrdnou a kloužou taky 😠

soanpe
18. kvě 2009

andulko, tak ty jsou taky dobrý.
ta základní verze ze dostupná všem a když někdo chce fakt frajersk, tak půjde do těch, co jsem hodila já odkaz.
jedny obyč si asi taky pořídíme 😉

berenika39
autor
18. kvě 2009

andulka: dík, ty vypadaj dobře. a ted jsem drbala s kamarádkou chvíli a říkala, že HaM má běžně ponožky s podrážkou pro takový případy, jako jsme my. tak vyrazím, omrknu to a případně objednám na netu.

dík za inspiraci!

kacka.va
18. kvě 2009

soanpe: a prala jsi je normálně s prádlem, já na těch ponožkách měla, že se maj prát jen na 30, což prádlo neperu, takže jsem je prala v ruce a puntíky jsou dobrý.

soanpe
18. kvě 2009

peru v pračce na 30

ale já si zvykla na na ortop. pantfle a malá, bude mít ty kožený, takže zatím pro mě vyřešený problé 😉

evikuu
18. kvě 2009

Ber a zlatíčko velká gratulace 😀 😀 😀
Já jsem Kačence dávala bačkorky a nebyl problém ale holt byla jiná doba-né tolik možností tak uvidíme ale myslím že u bačkorek zůstaneme i nadále 😀