Syn po porodu málo pije, pořád spí. Máte zkušenost?

kamkad22
25. led 2015

Ahoj. Po porodu jsme začali kojit, ale malej moc nesál. Tretí den přestal čurat. Doktorka nám dala glukózu přes stříkačku. Co hodinu máme dávat a vážit. Malej ale pořád spinká a je fuška to do něj naládovat. Mezi tím se nakojil jen párkrát a pořád spí a nejde ho pořádně vzbudit, Máte někdo podobnou zkušenost? Už jsem vyčerpaná a mám oněj strach, ale nechci to ještě vzdát. Ráda bych, aby jsme se rozkojili... ☹

svetlus_pepca
25. led 2015

Zkus kontaktovat nějakou laktační poradkyni 😉 Najdi si stránku laktační ligy - www.kojeni.cz, jsou tam kontakty. Nebo se porozhlédni tady na modrém koníkovi, spoustu jich tu je na chatu. Tady ti bude každý dávat "chytré" rady a tobě bude utíkat čas. Najít odbornou pomoc bude časově míň náročné než sedět u diskuze 😉

evulina77
25. led 2015

@kamkad22 určitě to bude chtít laktační poradkyni. Bývají i při porodnicích, zkus zavolat tam, kde jsi rodila. Na kojeni.net taky nedám dopustit, jsou super, hodně pomůžou. V tvém případě si myslím, že už není čas na hledání na internetu, ale je potřeba osobní návštěva poradkyně. Určitě to zvládneš, ale musíš to řešit hned...

marecekavendulka
25. led 2015

volej LP

janinek
25. led 2015

@kamkad22 pozvi si domu laktacni.

lu777
25. led 2015

@kamkad22 určitě bych taky volala laktační poradkyni! 😉 potřebuješ radu na místě, ne čekat a pak jet vynervovaná k doktorce třeba zítra... dula/laktační poradkyně přijede domů, v klidu si popovídáte, všechno Ti ukáže a může pak být i na telefonu... 🙂 kojení je hodně o psychice a někdy stačí vědět, že je se na koho obrátit
mnohem lepší než zmatené rady v porodnici nebo u pediatra, někdy až protichůdné...

katyxq
25. led 2015

volej LP, nejlépe ihned - třeba tyto by měly být dobré:

MUDr. Lucia Kantorová725515244, lucia.kantorova@bahai.sk
Osobné poradenstvo v Olomouci, Přerově a okolí.

Ing. Lenka Černá732 970 571, lcerna.rakuvka@seznam.cz
Olomoucký kraj - Prostějov, Olomouc, Litovel, Konice
Volejte: od 8 - 20 hod. každý den

svoba
25. led 2015

Zavolala bych si domů laktační poradkyni (LP). Není to velká investice a rozhodně se vyplatí.

anezka1
26. led 2015

Hlavne se nestresovat,ze zacatku je to narocny na psychiku.V klidu zavolat poradkyni,ona uklidni,vysvetli...Bude to v pohode

kamkad22
autor
26. led 2015

Tak díky všem. Krize zažehnána do druhého dne a teď už jde vše jako po másle. mrtě kojení, mrtě kakání, čurání a žádná glukoza 🙂 😀

kvakuska
26. led 2015

@kamkad22 pokud rodilas ve FN Olomouc, tak si zavolej na odd. šestinedělí kdes ležela, dají ti kontakt na jejich laktační poradkyni, máš nárok na jednu nebo dvě konzultace zdarma (už nevím přesně) ... bohužel já už to číslo nemůžu najít a na jméno té LP si nevzpomínám ... volej tam kdykoli, jsou tam pořád, stejně tak JP je ochotná kdykoli, je zvyklá na telefonáty zoufalých matek ... držím palce!!!

kvakuska
26. led 2015

@kamkad22 jé tak to je super, než jsem to dopsala, tak je tu vzkaz od tebe ... ale ta nabídka laktační poradkyně platí myslím do konce šestinedělí, takže kdyby se znovu nějaký problém objevil, můžeš to hned řešit 😎