Syn se najednou počůrává každou noc

slavistka
18. únor 2009

Ahojte,nasla jsme tu tema ohledne jake plinky na noc,ale u naseho prcka to nebude plinkama,on se nikdy neprocuraval,ale pred par mesici zacal spat skoro celou noc na brisku,zacal delat takove pohyby🙂,asi se mu zvedne pindik,a timpadem si procura pyzamko..a zacne kolem 2-4h ranni ricet,tak ja kazdou noc prevlikam do suchyho,prebaluji..s tim se ale asi neda nic delat..

mysulka
18. únor 2009

Ahojky 🙂 My jsme měli pořád problém s pročůráním a nakonec mám huggisky s gumou okolo celé zadní části a mám po pročůrání. Ať se vrtne, jak chce, tak se to přizpůsobí. Je to ten samý střih, jako tesco fialové, ale nasáknou víc. Když jsem měla ty tesco,tak jsme měli spotřebu tak 2x tak velkou.

Nevím, zda jsem Ti trochu pomohla, ale to je moje zkušenost.

amina
18. únor 2009

U nás to samé, poslední měsíc neustále řeším pročůrané pyžamko. Zkusím ty huggies, ale taky myslím, že není chyba v plínkách, nikdy dříve se to nestávalo. Je to otrava. Zkouším mu dávat před spaní méně pít, ale ani to moc nefunguje, ach jo.

jituska
18. únor 2009

Holky, tak to mívají snad asi jen kluci, mně se to při malé nikdy nestalo a malý byl pročůraný věčně, asi jim ten pindík fakt sklouzne na bok a už jsou pročůraný. No já mám sleep and play, ale nedám dopustit na ty Huggies a hodně utáhnout, to taky pomohlo.

garfieldmail1
18. únor 2009

My máme Huggies Premium na noc. Syn se taky celou noc převaluje na všechny strany a problém s pročůráním nemáme a plínka váží ráno tak půl kila 😀

j.a.n.u.s.
18. únor 2009

Ja davam malou na nocnik (nez jdu spat), ona o tom ani nevi...a pak je do rana sucha... 😉

slavistka
autor
18. únor 2009

j.a.n.u.s. a malá se vyčurá?mě by se prcek určitě vzbudil,začal řičet a určo by se nevyčůral🙂my zatím nočník moc nezvládáme.Zkusím ty Huggiesky,jestli se to nezlepší.Dřív byla plína nacucaná po celé délce,ale teď jak spí a válí sebou na břiše,tak je plná vpředu a pyžamko taky..

timbouctou
18. únor 2009

no já nevím s těma huggieskama... my s nima naopak máme špatnou zkušenost. Právě jak začal Alex spát na bříšku, teda spíš tak jako vkleče 😀 , tak jsme museli změnit značku. Kupujem drahý ale dobrý Pampers s píďalkou.

slavistka
autor
18. únor 2009

vkleče to je přesný,taky takhle spí🙂

timbouctou
18. únor 2009

no, taky jsi mu musela dát polštář? Náš si chudák láme páteřičku, ale když ho neměl tak cestoval po celý postýlce a pořád vrážel do mantinelu a budil se.

j.a.n.u.s.
19. únor 2009

Deti jak neciti kolem hlavy(nemusi to byt zrovna pod hlavou)neco, tak se budi...protoze je jim to neprijemne...zkusila jsem vytahnout kojici polstar a dat kolem hlavy(cca 15cm od ni) a spala jak "mimino" 😀

Mala se nebudi, no-tak napul, ale nereaguje placem. Vycura se, ja ji utru (pozn.ten nocnik davam do postele, at ji netaham do studena) a hned jak ji polozim spi. Pouzivame tesco pleny fialove. Ted uz je naucena tak, ze se vzbudi drive nez se pocura, mele sebou a cestuje po posteli. Tak ji dam hned vycurat a je klid. Pres den chodi na normalni zachod. 😉
Jak tak nad tim premyslim, ona ze zacatku nebyla moc nadsena, ale po case uz se to stalo pravidlem:posledni curani kolem 20:00, pak nocni curani kolem 23:00 a pak az kolem 6:00 a to uz vstavame...jde o to, ze spi bez curani celou noc (o kojeni nemluvim, bo to se jen pricucne a nevzbudi se).

slavistka
autor
19. únor 2009

On tak nepsi porad,porad meni polohy,ale vetsinou to ruzne na brisko,nekdy vystrci ten zadecek nahoru,pak zas dolu..Ukladam ho na zada,hlavicku na polstra,a jak ruzne cestuje,tak ma polstra nekdy pod hlavou,nekdy pod brichem,nekdy spi na perine...odkopanej je skoro porad...

slavistka
autor
19. únor 2009

j.a.n.u.s..no jo,mala zna nocnik,umi na nej...to my neeee☹tak snad casem to taky zvladneme...My mame od zacatku pliny Babylove z DM drogerie,jsme s nimi spokojena,akorat poslednich par tydnu holt procuranej...

j.a.n.u.s.
19. únor 2009

tak jedine zacit zavadet nocnik...vse jde pak postupne samo... 😉 uvidis, dockas se.

luckaz.
19. únor 2009

nám se osvědčili Pamprsky, malý před spaním vypije mlíčko, pak ho ještě "zapíjí" čajíkem (vymýšlí, aby nemusel spinkat 😉 ) -plínka je ráno snad kilová a vypadá, že každou chvilku praskne, ale vydrží a pižamko máme suché 😀

timbouctou
19. únor 2009

janus, prosím tě, a jak to děláš že ti malá tak pěkně chodí na nočník? Alex umí čurat i kakat na nočníku, ale neřekne si. Jen ráno si s tou velkou louží počká až ho posadím, ale jinak... Musím ho pozorovat jestli netlačí a pak ho fofrem sázet. Ale prostě si neřekne..

sutek
20. únor 2009

ahojky muj syn irecek je kazdou noc docuranej musim mit na stole nachystany jiny obleceni byva durch mokrej kazdou noc.. ale taky vypije 3 flasky

j.a.n.u.s.
20. únor 2009

tim...Alex je myslim jeste maly na rikani si na nocnik, ne? Ja to taky musela odpozorovavat...zkousela jsem ji davat co 15min na nocnik, kdyz mela rok...pak to protahujes na 20min...a ted uz ji davam co hodku, co hodku a pul a v pohode! Ale nesmela jsem zapomenout...to byl maler az na koberci 😀 ...ted uz si pripomene sama...

timbouctou
20. únor 2009

janus - aha, takže prostě co nejčastěji posazovat a on se naučí, ne? To by šlo, zítra začnem... Jen doufám že ho přejde to dlouhý vysedávání 😀 😀 už je jak tatínek - 15 minut na záchodě 😀