Syn se pokouší jakoby o stoj na hlavě, dělávají to děti?

p_ch
15. kvě 2013

maminky, už delší dobu děla syn něco jakoby pokus o stoj na hlavě.... normalně ze stoje da ruce před sebe a opře hlavu o zem ( jakoby takove "A" ) ale teď jsem ho načapala jak udělal kotoul- spíš se asi omylem překulil.... mam strach aby si nezlomil vaz......dělají to děti normálně???

ivular
15. kvě 2013

To víš, že to dělají normálně 😀 Jako obvykle to není nic jiného než prvek určitého vývojového období 🙂
A že by si někdo zlomil vaz? O tom jsem neslyšela a asi by se to vědělo, už jen proto, že např. autisté mají tento prvek na seznamu svých oblíbených podivností a u některých přetrvává opravdu dlouho..

zirafka82
15. kvě 2013

Taky jsem to řešila, ale říkala jsem si, že by přece neudělala něco, čím by si vyloženě takhle ublížila...ale teď už to asi týden neudělala, asi jí to přestalo bavit 🙂...

monad
15. kvě 2013

ahoj, hele ta moje roční holčička to dělá taky 😒 to fakt čekam, kdy se převalí, přesně, udělá "áčko" a dává pomalu pomaličku ty nožičky k ručičkám a fakt čekám, že se převalí.. oni si asi úmyslně nic jakoby neudělají, horší by to bylo, kdyby u něčeho blbýho stál a pak se do toho bouchnul, při téhle gymnastice