Syn se pořád tahá za ouška. Čím by to mohlo být?

mousunek
28. únor 2009

Ahojte, název tématu vyzní asi divně, ale hned vysvětlím.
Synkovi je 4,5 měsíce a pořád se tahá za ouška, čím myslíte, že by to mohlo být?
Nuda nebo, že by ho ouška bolela, ale to by asi plakal, máte někdo podobné zkušenosti?

kamanka
5. bře 2009

Ahojky, já si nedávno všimla, že malému zapáchá ouško, třeba 2 dny, pak pár dní nic. V neděli večer při kojení jsem zase cítila zápach a pořád si to ouško mnul, tak jsem radši jela v pondělí na ušní, ale všechno je v pořádku, ten mázek prý někdy smrdí, což mi fakt přijde divné, ale prý je to tak, tak to zatím řešit nebudu. Jinak to ouško si mne čím dál tím víc, ale je fakt, že i to druhé...

antiope
11. bře 2009

Tahat si za ouška taky umíme (tak od 4 měsíce), nejdřív to bylo jedno a pak i druhé. Bála jsem se jestli ho nebolí, ale paní doktorka mě uklidnila, že kdyby bolelo, tak bychom se nevyspali 😉 A mluvila, také o tom objevování nebo únavě. Teď už mám vypozorováno, že se tahá když se mu chce spinkat. 🙂

samba
12. bře 2009

Náš Kubík se tahá za uši při krmení a když se mu chce spát. O to tahání by mi ani nešlo, ale někdy si za ouškem udělá pěkné škrábance. Nehtíky mu stříhám docela často, ale i tak se mu to povede. Když ho to bolí, tak si aspoň tahá za vlásky a když je rozbalený, tak si hraje s "vilíkem" Pořád si říkám, že ho to přejde, že už ho to musí přestat bavit, ale na to si asi ještě počkáme 😖
Poslední dobou objevil moje dlouhé vlasy a já mám pocit, že do měsíce budu plešatá. Sice je mám svázané, když jsem s ním, ale vždycky objeví nějaký vlas venku a vyškubne mi to. Taky pořád tahá za náušnice a za řetízek - ten už jsem pro jistotu schovala.