Syn se pořád tahá za ouška. Čím by to mohlo být?

mousunek
28. únor 2009

Ahojte, název tématu vyzní asi divně, ale hned vysvětlím.
Synkovi je 4,5 měsíce a pořád se tahá za ouška, čím myslíte, že by to mohlo být?
Nuda nebo, že by ho ouška bolela, ale to by asi plakal, máte někdo podobné zkušenosti?

ina.b
28. únor 2009

Naše Aduš se také pořád tahala za ouška. Doktorka řekla, že je to tím, že objevila náušničky. Přitom si za naušnice netahala, ale přímo za boltce oušek. Spíš dítko objevilo uši a v dlouhé chvíli si s nimi hrají 🙂

kikimaruska
28. únor 2009

My taháme za všechno...Kuba si rve i vlásky, uši a jakmile ho rozbalím, ihned si rve pindíka....

mousunek
autor
28. únor 2009

tak to asi bude tim objevitel nasel ouska tak si je roluje vzdycky se vhyti crucickama vzadu za usima a roluje si je dopredu a vubec mu nevadi ze je bude mit odstaty 😀

Vlasky mame zatim hodne kratoucke ale ty nasel moje a taha mi za ne

ina.b
28. únor 2009

Za vlásky druhých se tahá líp než za svoje 😀 😀 😀 Známe 😀

kikimaruska
28. únor 2009

moje tahá též, a i řetízky a vše, tak je od návštěv nemocnice ani nenosím...vlásků má málo, ale vpředu jsiu už delší a taky si za ně tahá...ušiška si taky roluje 😀 ...a pěkně štípe...hlavně nás...Taky si ručičkama mlátí do hlavičky nebo na bříško, na nožičky...říkám mu malej masochystík...

mousunek
autor
28. únor 2009

kikimaruska: prosimte a v kolika mesicich to tvuj prcek zacal delat asi? to same co tu popisujes dela muj klucina a ten je od vas o 5mesicu mladsi do briska a nozicek se tluce, nas doma taky za vsechno taha. taky kdyz si ho dam na klin tak se snazi sesunout jako to delaji chodici deti ktere nechteji sedet na kline a nebo mi tluce do tiskarny....
Doktori mi tvrdi ze je asi o 2mesice vyvojove napred tak se ze zvedavosti ptam

alishia
28. únor 2009

holky nas malej se taky jeden cas tahal za ouskou...vlastne to bylo dvakrat, ze zacatku kdyz se narodil a to si uplne vytahal, ted uz se mu pres zimu zas priplaclo k hlave pod cepici🙂 a ted ho taha obcas pri krmeni z lahve..) podle me se nudi a dela kraviny.)

andy80
28. únor 2009

mě se malá tahá za ouška, když chce spinkat

kikimaruska
28. únor 2009

Odkdy? No, takové 2 měsíce to už dělá...ale nás neber jako vzor. Jsme nedonošený a pozadu...odpovídáme na těch svých 7 měsíců co měl mít, kdyby se narodil v termínu... 😉 ...taky bych řekla, že si tím i vynucuje pozornost. Upozornuje na sebe a ví, že nejsem ráda, když to dělá...už rozumí slovíčku a významu ne...

mousunek
autor
28. únor 2009

kikimaruska: nebru jako vzor jen ze zvedavosti 🙂 Viky na sebe upoutava pozornost tim ze dost hlasite a pronikave vejska

ygreen
28. únor 2009

ahoj, náš Tobík se tahá za uši tak od 5 měsíce. Ale doktorka říkala že to nic není, jakože žádný zánět, apod 🙂

mousunek
autor
28. únor 2009

ygreen: to je hlavni ze jen zkouma 🙂

berenika39
28. únor 2009

ahoj, už jsme měli pár takových praštěných nápadů. Vždycky něco objeví, dělá to dva tři dny, podle našich reakcí - když se mu chechtáme, dělá to dýl 😀 😀 . Nejdřív si vyplazoval jazyk až na bradu, co nejdál, a nechával ho tam jakoby viset. Manžel už chtěl k doktorovi, že je to nějaký divný 😀 😀 . Pak jsme měli období tahání za pindíka, kdykoliv to bylo možné. Pak dělal takový ty bubliny ze slin. Naposledy pár dnů úplně propnul levou ruku a silou s ní mlátil, o podložku, do hraček, o žbrdlinky postýlky.....ale jinak je úplně normální 😀 😀 😀 😀

many
28. únor 2009

tak Ladík se taky tahá za ouško a už mám pocit,že mu začíná klapatět 😀 pravý 😒 jinak jsem kdesi četla,že to může signalizovat např. bolest,únavu,žízeň 😒 no někdy když se mu něco nelíbí a nebo je unavený,tak se tahá za obě ouška,ale zároveň si pak i tře očička 😉

mousunek
autor
28. únor 2009

berenika39: tak na pindika jsme jeste neprisli, ale za usi se tahame uz asi 14dni a jazyk si chytal prstikama ta vytahoval si ho se zoubkama uz to nedela 😀 koukam mas doma taky peknyho dracka 😀 😀 😀

mousunek
autor
28. únor 2009

many: to by me nenapoadlo ze tahani za usi znaci zizen.... kdyz se mu chce spat tak si taky saha hodne na ocicka a do oblicejicku celkove.
ty usi vetsinou dela pri prebalovani, tak asi z nudy a nebo kdyz vejska tak si zacne tahat za ouska

kikimaruska
28. únor 2009

My když chceme spát, tak si mneme obě oči...pindíka si zuřivě rve pořád po rozbalení...i při koupání ap. Dávám mu na bříško a na něj žínku, aby ho nechal odpočinout....

many
28. únor 2009

no kdesi jsem to četla,ale už nevím kde 😉

mousunek
autor
28. únor 2009

kikimaruska: no to bude az na nej prijde 😀 holt deticky museji poznavat sve telicko

kikimaruska
28. únor 2009

mousunko taky mě to už napadlo... 😕 🙂

mousunek
autor
28. únor 2009

kikimaruska hlavni ze jsou deticky stastne 🙂 a dokazi se zabavit

berenika39
28. únor 2009

mousunek: no on je veselej, protože my k němu máme takovej přístup. blbneme a on to opětuje. všechno. novinka je, že jezděj s tátou pod stan. vlezou si úplně pod peřinu, táta ji drží zvednutou, aby tam byl vzduch. jako jsou schovaný. jenže malej tak vejská radostí, že okamžitě vím, která bije. A taky ho táta učí špatný slova pro různý věci a na mě začal hulákat "bábabába". No ve 40 letech...snad to bylo náhodou 😀 😀 😀

mikulka
28. únor 2009

Mně to ma,ý začal taky dělat, a mám pocit, že hodně, když se mu chce spát. Ale jinak je to asi normální.

mousunek
autor
1. bře 2009

berenika39: tak to je moc fajn taky si to s prckem uzivam delam s nim blbosti a on vejska a bavi cely barak tim jak rve, je to takovej dracek jak vyvadi 🙂

mikulka
1. bře 2009

Tak nevím, malý si mi sahá jen na jedno ucho. Taky to tak máte, že sahá jen na jedno? Začala jsem zamtkovat, zda to něco přece jen není...

mousunek
autor
1. bře 2009

mikulka: on najde i to druhe neboj 🙂 my jsme taky zacinali s jednim a ted si skubeme obe

marselina
2. bře 2009

kubík když si tahal ouško,tak to bylo znamení že chce spinkat,pořád ho tahal a šudlil,byli jsme i na ušním jestli nemá ouško nemocné,bylo v pořádku ak že u nás to znameno cci jít spinkat 😀

mousunek
autor
2. bře 2009

Tak uz jsme nechali ouska byt, uz jsme nasli pindika, tak zkoumame neco noveho 😀 😀 😀
To dite je fakt zrychlenej expert

skuli
3. bře 2009

Moje malá si tahá za ouška,když se jí chce spát.Tře si oči a tahá za uši.

pazhitka
3. bře 2009

u nas je to podobne jako u skuli- taky kdyz je ospaly a/nebo nervozni. dela to od narozeni