Syn se probouzí, že má v pokoji lva a brouka

jeudi
23. dub 2009

muj malej syn se kazdou druhou noc zbouzi a place ,ze ma v pokojiku lvaa brouka..zbudi se treba petkrat za noc ..uz nevim co s nim dala jsem mu jinak postel kazdy vecer vetram a uklizim mu hracky aby ve tme nevidel misto hracek lvia brouky ....davam mu pred spanim teole kakao,,tak uz nevim co by mohlo byt spatne ☹

karotky
23. dub 2009

Co je to lvaa/lvia brouk? 😕

kristi
23. dub 2009

karotky, lev a brouk.

Jeudi, to nevim, chudak malej, nevidel neco v televizi?

jeudi
autor
23. dub 2009

ne prave ,ze ne a nikdy to ani nedelal nestrasim ho aby se nebal tak nevim co je spatne a ani se doma nehadame ze by mel naky stres nevim jak ho presvedcit ze bubaci nejsou

karotky
23. dub 2009

Aha 😅
Já už měla pocit,že jsme v něčem pozadu. 😖
U nás se volalo celou noc ze spaní:"Bum,bum" (ždycky si sedl a pak lehnul a spal dál) o Silvestru.Někdy se stane,že se ze spaní volá:"Kolo",nebo:"Brm,brm".............. 😅
Taky si myslím,že se mu něco zdá 😉 .

maart
23. dub 2009

Jeudi, nekde jsem kdysi cetla, ze pokud maji male deti v pokojicku strasidlo (priseru, lva, brouka...atd.atd.), ze se opravdu musi "vyhnat". Takze je pry dobre vzit nejakou hul (proste neco) a rict: "Jedes pryc, ty prisero (brouku, lve 😉 ), jdi pryc a uz se nevracej". Zni to sice vtipne, ale deti musi vedet, ze je pryc, ze jste ho vyhnali a ze uz neprijde. Zkuste to!

sisstin
23. dub 2009

a co když tam ten duch fakt je? 😝

beruska2x
23. dub 2009

sasi to snad nemyslis vazne 😀

sisstin
23. dub 2009

no já nevim právě...já na duchy asi trošku věřim, a prej jsou děti na tohle hodně vnímavé..když už nic jinýho..tak by mě to asi trošku znervoznilo 😝 😅

beruska2x
23. dub 2009

😀 😀 😀 prosim te..

fakt vyhnat, ukazat prckovi ze je doma, panem je tam on a nema se ceho bat, ze tam nikdo nebude bez jeho svoleni... aby citil jistotu..

sisstin
23. dub 2009

beru: já jsem děsná na tohle..stačí, když dávaj něco v televizi..a pak půl

sisstin
23. dub 2009

půl noci hrůzou nespim 😝

jabber
23. dub 2009

Souhlasím s maart, před spaním bych příšeru vyhnala a posadila bych mu do rohu postýlky třeba nějakou oblíbenou hračku, jako že bude hlídat 🙂

geegee
23. dub 2009

podla mna treba prisery vyhnat a aj dieta naucit ako ich vyhnat - najlepsie tak, aby nemusel ist prec z postielky pri tom 🙂 Mozno vymysliet basnicku - zaklinadlo alebo nieco take

jabber
23. dub 2009

siss - já mám kolegyni, co viděla v tv nějakej horor, ale úplně přiblblej a ona se pak asi půl roku bála chodit na wc, že z ní na něj něco kouká a vyleze 😝 😀 To jsme se v práci docela bavili 😀 😀

sisstin
23. dub 2009

jabber: tak zas až tak extremně na tom nejsem...ale ty duchové..no já nevim 😅 😅 😅

jabber
23. dub 2009

jéžiš, teda co jsem to napsala 😀 že z něj na ní něco kouká - tam mělo bejt 😀

console
23. dub 2009

Tak ja bych taky asi zapochybovala, jestli tam neco opravdu neni...Deti opravdu vnimaji vic nez my...Ale kazdopadne ten napad s vyhnanim neni spatny...

jabber
23. dub 2009

jeudi - a nevidí třeba z postýlky na nějakou hračku (nebo třeba malbu na zdi), která ho v noci v polospánku vyděsí? 😅 Ono to ve tmě vypadá všechno jinak. Mě totiž jednou v noci takhle strašně vyděsil plakát na protější stěně v pokojíčku a to to byl ksicht mého oblíbeného zpěváka 😀

ronie
23. dub 2009

😀 😀 sem se pobavila-já na duchy jako nevěřim,a le horory mě taky potom nedaj spát a stim wc sem to měla taky, ale jakej film to byl si teda nepamatuju 😀 😀 😀

vyhnání je fajn, ale zaříkávadla apod..pokud se to podle mě bude nějak hodně řešit tak to dítko bude přesvědčený že ty strašidla jsou a co pak když třeba bude někde u babičky nebo prostě rodiče zrovna nebudou hned po ruce nebo bude strašidlo silnější..já sem v tomhle takovej realista takže já bych dítěti řekla že strašidla nejsou. může slyšet vítr(průvan apod.)le kdyby to nestačilo a dítko by se dál bálo, tak bych řekla, že sice nejsou,a le vyženeme je 🙂

ronie
23. dub 2009

a pokud by se to opakovalo tak bych radši zašla se poradit s psychologem pač si myslim, že když se bude furt vyhánět, tak se lidi moc nevyspí 😉 🙂 ALe je to hrozný, když se dítě bojí a člověk nemůže moc pomoct 😝 já se taky bála ve tmě-ale spíš jen po těch filmech 😒

sisstin
23. dub 2009

ronie: já se bojim furt...někdy vůbec..a někdy hodně... 😝 a k rodičům jsem chodila do postele min. do 10let 😝

jabber
23. dub 2009

ronie 😀 no to právě vůbec nebyl film, co by měl s wc něco společného 😀 ona nám tehdy říkala o čem to bylo, už si to nepamatuju, ale žádní krokodýli v kanalizaci atd, právě o to to bylo ještě vtipnější 😀 jsme fakt čekali, kdy vyletí z wc se staženýma kalhotama 😀 😀

sisstin
23. dub 2009

jabber: tak krokodýla v záchodě se fakt nebojim..ani různých mutantů nebo vlkodlaků nebo nevim čeho..ale duchové a mimozemštani... 😔 😅

jabber
23. dub 2009

siss - Duch bude zrovna v pátek, myslím 🙂 Tak já mám zase nepříjemnej pocit u filmů, kde by se ten děj jako mohl doopravdy stát, takový ty různý psychologický thrillery s různýma psychopatama a vrahama a tak - ale zároveň ty filmy miluju. Jako rozvrkočí mě vždycky spolehlivě, ale nedá se říct, že bych se přímo bála, spíš mě tak jako na chvíli rozhodí 😀

jeudi
autor
23. dub 2009

super napad dneska vecer pred spanim vemu hul a vyzenu tu priseru,ze zacatku sem si taky myslela ze tam ma ducha ,protoze rikal ze je tam pan s kloboukem a kolikrat si tam s nekym povida a kdyz se zeptam kdo tam je??s kym mluvis???tak mi rekne pan..no ja prave na to take verim,ale snazim si to nepripoustet vyzenu ty brouky holi a bude to...zkusim to snad to zabere...diky za tip

sisstin
23. dub 2009

jeudi: já mám z toho normálně husí kůži..mně říct, že si tam povídá s pánem..tak nevim nevim..ale třeba je to jen dětská představivost..třeba 😝 😅

jabber
23. dub 2009

jeudi - a s pánem si povídá normálně přes den?

jeudi
autor
23. dub 2009

sistin:nic si z toho nedelej ted sice budu vypadat jak blazen ale se mnou musi chodit manzel do dneska na zachod kdyz koukam na nakej takovej film...a taky je divne ze se mi budi kazdou druhou noc dnes spal celou noc tak dnes me to ceka asi ..fuj se zacnu bat taky 😕

jeudi
autor
23. dub 2009

jaber :jo pres den neco tam chvili zvatla pak rika coze pak se ho zepta nebo sebe se zepta nevim jestli muze pucit pak rekne chces??jo???no a vypravi tam

jabber
23. dub 2009

No děti takhle mívají takové jako neviditelné kámoše 😉 až bude mít na hraní sourozence, tak už tenhle kamarád asi odejde. Si myslím, že s tím nočním buzením nemá pán nic společného. Ale je vidět, že má Filípek velkou fantazii 🙂