Syn slintá, má pořád jazýček venku. Co s tím?

brnda
28. říj 2007

cau muj 4.5 mesiční syn hrozně slintá a ma pořád jazyček venku, už jsme začali nosit bryndak jinak by jsme museli pořad převlíkat čim to muže bít dcera nikdy tak neslintala

schnek
28. říj 2007

Ahojky 🙂
podle mě je to normální. Ondra taky slintá a vystrkuje jazyk a prská 😀 Nerostou vám zoubky?

kacka79
28. říj 2007

Já myslim že slintaj všichni...my taky a dost 😎

brnda
autor
29. říj 2007

ahoj zoubky asi nerostou zatim nevidim nic v pusince ,ale on už slintá hodně asi 2 mesice ale uklidnilijste me diky

schnek
29. říj 2007

Když Ondra začal někdy po 2. měsíci, tak jsem se ptala mudr a řekla mi, že je to normální vývojový. To dělaj všechny děti 😉

kacka79
29. říj 2007

my slintame jak pise schnek od toho cca 2 měs

zany
29. říj 2007

Malej začal taky brzy slintat, ale od zubů to nebylo, protože první vyrostl v 8. měsíci 🙂 Ale pak to slintání přestalo a co mu vyrostl zub, tak zase mnohem víc slintá... Asi je to obdobím.. 😕

terezkaaa
29. říj 2007

Náš malej slintá jen když je na bříšku-to pak má po chviličce na bříšku pod sebou rybník 🙂

markeeta
29. říj 2007

masiruje si prstickama dasnicky? pokud ano, tak zvysena slintavost je prave v dobe, kdy rostou zoubky

petraluk
29. říj 2007

Ahoj, můj malej tedy slintá příšerně. Neustále má ručičky v pusině. Cokoliv se mu dostane k pusince, tak olíže dokonale. Nejhorší jsou límce u bundy, ty jsou lepší než mlíčko. Jak už psala Schnek, tak je to naprosto normální. V pozdějším věku už to taky může být, že rostou zuby. 😉

berynka
31. říj 2007

Čauky, my taky neskutečně slintáme 😅 . Je to asi tak od 2-3.měsíce. Zuby to určitě nejsou. Malé teď dávám na doma dvě vrstvy oblečení, aby jí to mokré kolo nestudilo na prsou 😀 . Jen si říkám, jestli až bude větší zima, aby se jí neudělal lišej.

janaboris
19. pro 2008

My taky slintáme musím mu pořád měnit bodýčka a mikinky a kabátky jak je má mokrý aby ho to nestudilo.
Taky pořád převlíkáte?Čekám pořád na zoubek..už od 3 tího měsíce slintá,teď mu bude 7 měsíců a nic...

anta
19. pro 2008

Tak mi slintáme jak bernardýni, malýmu dávám ráda pusinky na tvář, ale to mi to trvá než se od těch jeho slin odlepím 😀 😀 😀

janaboris
19. pro 2008

😀 😀 😀

anta
19. pro 2008

Já už malýho balím rovnou do igelitu 😀 😀 😀

alca22
19. pro 2008

Můj synovec taky hrozně slintal, přímo mu to teklo s puse proudem. Jakmile mu narostli všechny zuby tak bylo po slintání. Švagrová se na to ptala i doktorky jestli v tym není nějaký problém a ona ji řekla že je to normální.