Syn u doktorky nezvládl nic, u fyzioterapeutky všechno

oblacek
25. lis 2008

Ahoj, potrebuji se sverit s timto problemem...mam 4,5 mesicniho syna, ktery proste nezvlada pozici na brisku, chvilku si hraje s hrackama, ale za par minut se vzteka, rozjizdeji se mu ruce atd. a na tri i ctyr mesicni prohlidce se doktorka mracila a poslala me cvicit.Tak jsem si nasla fyzioterapeutku a vydala se cvicit, jenzde jsem si pripadala jako blazen, malej tam docela na brise byl v pohode, kdyz jsem ji rekla, ze se pretaci ze zad na brisko pouze do prava, tak on se u ni pretacel na obe strany a kdyz jsem se ji sverila, ze mu pada hlavicka pri pritahovani do sedu (u toho se taky doktorka zhrozila) tak ho zvedla a on hlavu uplne v poho. Predesilam, ze toto bylo na zacatku, takze s nim vubec nepocvicila nic...no takze vlastne se ji zdalo vse v poho, pry to brisko jako neni uplne idealni, ale pretaceni a to, ze si chyta nohy, kdyz je na zadech, to pry maji deti umet az v sesti mesicich, tak je vlastne napred. A pry ze by vubec necvicila,ale jestli mermomoci chci, ukazala mi dva cviky...tak ja ted nevim...mne se na tom brisku v poho nezda a vlastne nevim koho mam poslouchat...

schwarzovka
26. lis 2008

oblacek moc ti neporadim, ale malej taky u dr. vždycky předvedl, co doma neděla. Když jsem ve 2 měsících dr. říkala, že nepase koníky...tak ho šoupnul na bříšku a prďola krásně pasl, když jsem dr. říkala, že se mi nechce otáčet za zvuky, zapískal hračkou a malej hned otočil hlavu...naposledy jsem dr. říkala, že nechce povídat...tak malej bababa.... 😀 😀
a jestli se to nezdá tobě, tak s ním ty cviky klidně cvič...myslím, že mu tím neuškodíš 😉 ...když uvidíš zlepšení, tak to bude ok a když se ti to pořád nebude zdát, tak zajdi ještě jednou k dr.

martimarti
26. lis 2008

Obláčku, mě malá dělala přesně to samé. Ve 4,5 měsících na bříšku nevydržela dlouho, pouze chvilinku a pak řvala, že je jí to nepříjemný, tak jsem jí musela přetočit. a přesně u doktorky pak vystřihla koně, ja

martimarti
26. lis 2008

pokrač. jako vyšité. A změnilo se to během týdne. teď je na břiše pořád. Hlavně prosím tě nedej na rady doktorů, co mají děti umět vzhledem ke svéhu věku, protože jak tady často zaznívá, každý dítě to má jinak a nedá se to brát obecně. S tímto, co popisuješ bych se ještě nějaký čas vůbec nezabývala a uvidíš, že tě malý překvapí, dej mu čas. A navíc, co si budeme povídat, ti chlapi jsou někdy větší lenoši, 😉 Za chvíli Ti poleze a pak to bude fofr. Jak říka Schwarzovka, cvičením nic nezkazíš, ale já bych to zatím moc neřešila. A mimochodem, ta tvoje doktorka by tě měla spíš uklidnit, zež tě strašit.

mkr
26. lis 2008

znám hodně dětí, kterým se na bříšku nelíbí i třeba v půl roce, ale zvládají v klidu jiné věci, já bych se toho nebála
sousedky chlapeček byl se vším pozadu a přehoupl rok a vše nádherně dohnal je mu rok a čtvrt a nádherně cupitá, chce to čas a oni nás mile překvapí, já jsem se taky pořád bála návštěv u neurologa,malá je o 5 týdnu dřív a vždy mě mile překvapil a už tam nemusíme🙂

oblacek
autor
26. lis 2008

bohuzel jsem se driv nedostala k netu...diky za odpovedi, budu s nim cvicit...jen dneska se mi na tom brise nejak houpal, to predtim tolik nedelal, mi to prijde snad jeste horsi nez driv..myslim tu pozici na brisku ☹ nebo je mozny, ze to delala naschval?? takhle brzy? za dva tydny prohlidka u dr. uz ted mam hruzu