Syn usíná u krmení. Je to v pořádku? Mám ho budit?

missymici
13. únor 2009

Ahoj, chci se vás zeptat co si myslíte a jaké máte skušenosti vy doma.Danulko mi od první chvíle pokaždé u krmení usína, někdy až tak, že nejde vzbudit,tak s krmením skončím a dám ho spát, jenomže během 2minut začne brečet,tak pokračujeme.Pořád ho u toho probouzím,tak nam někdy krmení z lahve UM (90ml) trvá i 40minut.Myslíte, že to je v pořádku, že se to změní,mám ho budit??????dík

alishia
13. únor 2009

Ja bych ho nebudila, je jeste malinkej, a ver ze to prejde. Me malej taky ze zacatku usinal. A ver ze jednou bude hur, az bude cily a bude u toho delat kraviny🙂 to si pak budes rikat, ze bylo kratsi krmeni, kdyz usinal🙂

andy80
13. únor 2009

missymici: já jsem vyměnila savičku za savičku z větší dírkou, protože malá byla líná tahat a usínala mi u toho. Když jsem jí dala větší dírku, všechno bylo o.k. Flašku vypila do 10ti minut a pak krásně usnula.

slluci
14. únor 2009

Já sjsem si ho u jídla budila, protože jinak mi to byl schopen jíst i hodinu. Větší dirku nesnesl, to mu moc teklo a nechtěl to vůbec.

andy80
14. únor 2009

já měla takové ty savičky s tou dírkou do x, takže to teklo, jen když malá sála a měla jsem dírku 3-6 měsíců. Když jsem jí dala 0-3, tak to nezvládala vypít.