Syn vstává ve 4. Poraďte co s tím

marie_m
8. pro 2008

Kocky, prosim, poradte mi vy, co mate stejny problem jako ja, nejaky figl, nebo me uz vazne odvezou..
Nas mladej(26 mesicu) nam rano vstava ve 4, je proste vyspalej, akcni a chce si hrat, trva to od zmeny casu, predtim vstaval v pet, coz je taky na prd, ale lepsi, nez 4

Je to hodne akcni ditko, takze pres den ma pohybu dost, vecer mezi 7-8 uz je uplne ko, takze ho ukladame, pokud ho pretahneme, tzn jde spat po 8, vstava jeste driv..

diky za kazdou radu!!!

Maru

karot
8. pro 2008

Nám je 19 měsíců a taky chodíme spát v rozmezí 19-20:00.Pokud nezlobí zoubky nebo nemáme ucpaný nos apd.,vstáváme od 6:30 do 7:00.Přes den spíme jednou a to od 11:30 do 14:00.
A když je teda nějaký problém,mívíme budíčky od 4:50 do 6:00. 😀
Chodíte ven nebo jste větší čas ve dne doma?
Pochod na čerstvém vzduchu dělá zázraky 😎

marie_m
autor
8. pro 2008

karot, jsme venku neustale, protoze doma to s nim neni k vydrzeni, ted se to teda o dost zlepsilo, ale v tom problem neni, neni to tim, ze by nebyl na cerstvym vzduchu, nebo mel malo pohybu nebo malo podnetu za celej den, proste at ma den sebevic akcni, tak se budi porad stejne, je spolehlivejsi, nez budik ☹

neurolozka mi poradila pevny nervy, rada nad zlato, nakopala bych ji od riti

pucik
8. pro 2008

ahojky, u nás je to podobné,malej se budí mezi 4 a 5, vyřešili jsme to tak, že ho dáme k nám do postele d prostředka a vydrží spát někdy zázračně až do půl 8, ale já už se tak moc nevyspím, je to možná blbá metoda, že je dítě naučené u nás, ale alespoň tochu se vyspíme,tak jedině tohle, jinak opravdu přeji pevné nervy, protože je to záhul 🙂)

daasik
8. pro 2008

me se malej taky budi kolem ctvrte, beru si ho pak do postele a usne jeste cca do peti, pak ho nakojim a spi do pul sedme, do sedmi. Bojim se prestat kojit, ze uz by od te pate neusnul 😉

pucik
8. pro 2008

daasik, Daníka nekojím od 8. měsíce ze zdravotních důvodů,ale dávám mu v noci čajík, takže když se vzbudí řekne si bumbat a já mu dám flašku, on napije a zase usne a spinká dál, naštěstí, možná to chce zkusit pomalu odbourávat, ale samo nechci radit 🙂) 😉

makelka
8. pro 2008

U nás se jeden čas osvědčilo ráno dát mu teplý mlíko a šup s ním do postele 😉 buď k nám a nebo zpět do jeho a navíc pokud je vzhůru brzy a je tma, tak řeknu, že je ještě tma a všichni spinkají a on většinou usne 😉

marie_m
autor
8. pro 2008

holky, tohle jsme vsechno zkusili, bez vysledku, navic to nase maly ero s nama v posteli spat NECHCE, uz od narozeni chce byt ve svy postylce a sam

pucik
9. pro 2008

marie_m, tak to je snad ojedinělé dítko, to mi ho měli teď v nemoci u sebe, kdyby něco a nemohli jsem ho dostat zptáky do svojí postýlky, trvlao to týden a teď jakž takž a co mu tam dát nějaký hračky ráno, aby si hrál a dal pokoj, rozsvítit mu nějakou malinkou lampičku, aby se zabavil? 🙂 😉 jinak už nevím

luucia
9. pro 2008

Teda holky, já vás obdivuju, vstávat v 5 😕 Anetka vstávala jednu dobu kolem 7:30, to bylo báááájo 😵 ted vstává kolem 6 a sem KO 😝

V naší posteli s náma být taky nechce, to dělá blbiny a neusne, ale já sem ráda. 😵 Je zvyklá usínat sama v pokojíčku, jak tam někdo je, tak neusne 🙂

Holky, v kolika měsících vám prcci začli spát jednou denně? Anetka asi týden spala jenom po obědě a ted, co vstává zase dřív, tak vyžaduje 2 spánky za den 😕

marie_m
autor
9. pro 2008

puciku, tak jasne,ze hrackama se na chvili zabavi, ale to neresi muj problem, aby dyl spal 🙂

luucio, nic jinyho mi nezbyva 🙂 mně zacal spat kuba jen jednou denne asi v roce a pul, ale to proto, ze rano brzio vstava a nevydrzel spat jen jednou, kdyz byl mensi

kejka
9. pro 2008

Zkus mu dát najíst a jak píše Pucík,nějaký hračky,at se zabaví a ty si normálně lehni,časem se to naučí.Vstávat v pět nebo ve čtyři hodiny,to musí bejt fakt na palici. 😒 😒 😒 Když se mu spát nechce,tak s tím bohužel nic nenaděláš. ☹ Nejsou nějaká homeopatika?Zkus se zeptat dr. 😉

marie_m
autor
9. pro 2008

kejko, to vetsinou delam, kdyz vstavam ja (stridame se s muzem), ze ho dam do ohradky, pustim mu pohadky a lehnu si k nemu do obyvaku, ale jednak uz to spani stoji za hovno a jednak on se naucil prelejzat tu ohradku, takze to je taky na prd
dr sem se ptala asi pred pul rokem, ta mi doporucila nejaky homeopatika, ale bez vysledku

takte vidim, ze hoílt musim vydrzet ☹ 😀

petka80
9. pro 2008

teda Marie, to je mi opravdu líto ☹ Moje malá taky měla období, kdy vstávala kolem půl 5 a byl to teda děs. Naštěstí to nějak samo přešlo. Ale i tak spí v noci cca 9 hodin, víc jen čas od času. Takže chodí spát kolem půl desáté, desáté a spí pak do těch cca 7. To je fajn, akorát nemáme večer moc klidu, protože chodím spát chvíli po ní. 😉 Tak mě leda napadá, zkusit mu to spaní nějak posunout, aby opravdu chodil spát později a vstával pak taky později. I když je mi jasný, že to už jste určitě zkoušeli.....