Používáme cookies. Více informací zde. OK

Syna svědí oči. Může mít alergii?

kleris26
23. bře 2009

Dobré dopoledne, maminky! Chci se zeptat, jestli některá se svým miminkem nemáte zkušenosti se svěděním očiček - teda lépe řečeno škrábáním oček u malinkých dětí. Náš kluk si oči "drbe" věčně bez závislosti na únavě. Už jsme byli několikrát na očním, ale ani kapky, ani antibiotika nepomohly, nemáte některá radu, co s tím? Myslím, že se nejedná o reflex, asi ho něco trápí, ale zatím jsme nikdo nepřišli na to, co je příčinou...Vzhledem k tomu, že má starší ségru alergičku, máme kvůli tomu i upravené prostředí, tak nevím, jestli by mohl mít alergii, jenže na co??? Budí se kvůli tomu i v noci, aby si je podrbal. Děkuji za každou odpověď a pěkný den všem.

roana
23. bře 2009

Naše malá to taky dělá, furt si "fidlá" oči, jak říká babička. Už nevím, co s tím. Malá je alergik, má ekzém, asi to s tím souvisí. Měla totiž i ucpné slzné kanálky, po léčbě je to o drobek lepší, možná to souvisí....

kleris26
autor
23. bře 2009

a jak jí to léčíte? Naše mudr zkouší teď fenistil kapky, je to o malinko lepší....

roana
23. bře 2009

No, fenistil je jen na potlačení alergický reakce, my jsme homeopatický...

sedmihorky
28. srp 2014

holky já jsem s manželkou zkusil malému kápnout kapky ocutein sensitive, které používám také já,když cítím sucho v očích. Jsou od tří let takže je může syn používat a je spokojený i v klimatizovaném autě.

Sem začni psát odpověď...

Odešli