Synovi se potí hlavička. Má to některá z vás?

hanna
4. kvě 2010

ahoj měla bych dotaz,mám 7 měsíčního chlapečka a když ho dám spát tak pokaždé když se probudí,má úplně mokrou hlavičku i polštářek.Podotýkám,že není v pokoji přetopeno.má to asi tak 14 dní,nechápu to.Má to tak taky některá z vás?díky Hana

rimmel
4. kvě 2010

jasne, normalka 😉

shaula
4. kvě 2010

Jo jo, u nás naprosto stejné - vždycky se tomu divím, když běhají a řádí, tak se nepotí, ale když v klidu leží a spí, tak jako bych na ně chrstla kýbel vody 😀

dont_speak
4. kvě 2010

Je to normální 😉 Ve větší míře hlavně u kluků 🙂 Tady už se o tom psalo
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zpocena-... 😉

brusinka.pusinka
4. kvě 2010

Hanna já mám děvče a potí se také hlavičku má mokrou jak bych ji polívala vodou, netopíme a malá spí v overalku bez Tapek a krátký rukáv a na peřince a to máme i otevřené okno. a potí se i když si hraje a to je v triku tepláčkácha ponožkách 😉

rimmel
4. kvě 2010

to nas sa takto pri spani spoti iba niekedy 😀 kokso ale ze potenie pri hrani..ten mozog musi pracovat naplne obratky 😀 😀 😉

brusinka.pusinka
4. kvě 2010

Rimelko jo spíše lítá jak poděs 😉

benjik
4. kvě 2010

jo jo ,my malou můžeme kolikrát i ždímat, má to po manželovi,ten je v tomhle to samý.

hanna
autor
5. kvě 2010

tak to sem ráda,že není jedinej 😉 dr.se na to ani ptát nebudu,tak díky za reakce kočeny

fender
5. kvě 2010

my totéž, malej má 7m a tak poslední tři týdny je taky durch.... zajímavé je, že jen při prvním usínání, když se pak budí kolem 23 hod na mlíko, tak pak už se nezpotí. přičítám to taky tomu, že se před spaním koupe, má teplou vodu, pak teplou kaši.... jinak taky si myslím, žeto je normálka. a můj brácha to tak prý měl do šesti let 😅