Taky máte doma přehračkováno? Jak tomu zabránit?

roni010
31. říj 2011

Určitě se zde najde spousta rodin, co mají doma "přehračkováno"......je to i váš případ? Jak tomu zabránit......a jde to vůbec? ( Musím podotknout že my kupujeme max 1 hračku na narozeniny/vánoce...ale ostatní nás zásobují...). Děkuji za rady/názory.

smardik
31. říj 2011

@roni010 já tomu bráním tak že hračky prodávám dál - ty se kterými si nehrají vůbec nebo málo, na co se mi zdají velcí. Ted jsem zrovna nějaké hračky prodala děláme místo novým hračkám - syn měl 3 roky, budou vánoce tak potřebujeme místo. a dostávají víc než max. jednu hračku na narozky,vánoce teda

roni010
autor
31. říj 2011

@smardik a kde je prodáváš?Není ti to "blbé" vůči těm, kteří je klukům koupili?? Jinak děkui za názor 🙂

smardik
31. říj 2011

@roni010 něco tady nebo MMB,facebook a něco nosím do bazárku. Mi to nepřijde blbé, co bych třeba dělala se štěrkátkama a tím s čím si nehrají? mít to doma je zbytečné, pro schování důvod nevidím-u něčeho určitě jo ale vše schovávat nejde tak co s tím. I oblečení které dostali prodám když ho mají mají

kacasim
1. lis 2011

Ahojky, stejný problém i u nás, já postupně řeším "lifrováním" starých hraček kamarádkám, co mají menší děti. Vždy si od nás něco odnesou. Učím taky svoje prcky, že se musí podělit a dát dál, když už si s tím nehrají 🙂 trošku psychologie...Proti prodeji bych vůbec nic neměla. Ti, kteří je dali, tak je dali a dál je to nemusí zajímat, ne? To bychom měli byt zaneplešený až po strop, kdybychom všechno z úcty k dárci nechávali 😉 😉 😉 Jinak už jsem se poučila a kupuju radši jednu kvalitní než více menších...a už máte něco vyhlídnuté na Vánoce?

smardik
1. lis 2011

@kacasim jo máš pravdu pár hraček jde ke kamarádce, už tu něco nachystané mám ale vše určitě ne. Já právě něco prodám a koupím nové-ted jsem třeba prodala pár hraček s kterými si nehráli a at máme místo pro nové na vánoce - syn měl ted 3 roky, vánoce, mladší syn v lednu 2 roky takže určitě hraček přibude

já už mám dárky pro kluky vyřešené-něco doma, něco objednané a zbytek vymyšlený

kacasim
1. lis 2011

Tak to závidím, já ještě pořád spekuluju, taky chci využít nějaké akce...počkám na nějaké letáky nebo zkusím asi Nákupy s Maminkou. Budou určitě ještě slevy do Vánoc, něco pořídím, možná miminko Baby Born a někde musím splašit rolbu, co chce syn 🙂

roni010
autor
9. lis 2011

@kacasim jasně, z úcty všechno nechat nemůžu...ale když budem mít určitě ještě další dítě...tak nevím jeslti nevyužije...Ale zase si říkám, že dostane další mimčo "své" hračky ( od příbuzných atd.)..jak to bylo u vás? Na vánoce máme vymyšleno, od babi puzzle, od nás medvěda 🙂 jinak potřebné věci........a co dostane od zbytku nevím....

kacasim
14. lis 2011

Já už mám prcky 2. U nás je to dané tím, že máme kluka a holku, každý má rád něco jiného. Syn jede klasicky v autech, teď nutně potřebuje tu rolbu (nejlépe na ovládání) a dcera má ráda My little pony a další holčičí hračky. Puzzle u nás taky hodně jede, potřebné věci dostávají také....oblečení, lyže, boty. Vždy jsme raději koupili jednu velkou kvalitní věc a pár blbůstek za cca 100 Kč. Vždycky počkám na nějakou akci ;) Ještě se chystám koupit Geomag, v té listopadové Mamince je na něj sleva 40%, ale ten bych Vám doporučila tak nejméně od 3 let, nevím, kolik je vašim dětem?

majatob
14. lis 2011

holky, u nas je to jak ve skolce, udelali jsme prckum hernu aby se ty jejich kramy vesly 😀 jednou za cas to preberu, ted jsem z herny nenapadne vyradila tri velky igelitky hracek aby bylo misto na novy... a schovavam teda vsechno, u nas to koluje po rodine, takze jak se nekdo ze sourozencu rozhoupe mit dite, poputuji bedny s oblecenim a hrackama k nim...stejne jako jsme k nim prisli my 😵

lelask
14. lis 2011

ja mam velku krabicu kde davam veci a hracky , ktore uz nechceme a dame ich opustenym a tyranym zenam. Aspon tak trosku potesime ich deti alebo ich. 😉

electra11
27. lis 2011

podobne krabica s vecami, ktore nepotrebujeme a raz za cas ideme okolo dojcenskeho ustavu. A mimochodom netreba kupit vsetko co deti vidia u kamaratov , taky my little pony je podla nezavislych testov stredne toxicka hracka vyrobena z PVC http://www.healthystuff.org/departments/toys/pr... , kupte mu napr. vymalovanku my little pony namiesto toho