Taky odsáváte s modrým čudlíkem? Nemůže se mimi udusit?

j.a.n.u.s.
21. pro 2008

Mala neni moc nemocna, mela jednou kdysi rymu a ted kasel...minule jsem odsavala, ale ani na sekundu me nenapadlo uvazovat o moznem nebezpeci! Odsavala jsem totiz s tim modrym "čudlem" (ukazatel mista kde to strcime do papule), nekolikadennim pouzivanim jde cudel snadneji vytahnout...ted jsem odsavala zase s tim v puse...pak me napadlo, ze ho muzu vdechnout, a jednoduse se udusit. Jsem takova koza jenom ja, nebo to delate taky s cudlem...mam na mysli tu odsavacku s dvema šlaušky a pruhlednou nadobkou...

ladunka
21. pro 2008

janus, modrý čudl se strká děťátku do nosu a do pusy bere dospělý jenom hadičku... ne? Já to aspoň tak dělala, ten očudlovaný konec je podle mne očudlovaný proto, aby byl hladší a nepoškodil děťátku nosní sliznici.

j.a.n.u.s.
autor
21. pro 2008

Ty ne, protoze je tam malinky otvor, a ty chrchliky by blbe lezly...a taky je tam nebezpeci toho, ze se v nosanku nechtic necha...

maruska39
21. pro 2008

Tak já měla za to,že ten modrý čudl taky patří do nosánku a taky jsem tak odsávala,no teď už to nemusím řešit,koupila jsem odsávačku na vysavač 🙂

danae
21. pro 2008

Já jsem taky dávala modrý čudl do nosánku, ale sestra mi říkala, že se naopak dává to modré do pusy, že se to stiskne zuby a tím se pak lépe odsává. Fakt nevím... Já jsem si pak pořídila taky odsávačku na vysavač.

j.a.n.u.s.
autor
21. pro 2008

Ha...takze jeste nejsem takova koza...hihi...akorat, ze jsem nestiskla 🙄 ...jeste by mohli vymyslet odsavacku na kasel...aby ty hleny nesly do briska...

skuli
26. pro 2008

Holky kupte si odsávačku na vysavač,je super.Jinak kdysi jsem taky to modré strkala do pusy.Někde jsem četla,že odsávačkou na vysavač zachránila mamina svému dítěti život,když se jí začalo dusit zvratkama,tak mu to strčila do krku a odsála.

listicka77
27. pro 2008

taky strkám modré do pusy a tisknu mezi zubama. na vysavač máme taky, ale v paneláku uprostřed noci teda vysavač nepouštím, naštěstí to nepotřebujem často. 🙂

kyri
27. pro 2008

ladu, na tý krabičce je to nakreslený - modrý do pusy, to druhý dítěti do nosu 😉

janus, zdravim 😉
nám to teda nevypadává, ani mě to nenapadlo, že by se to dalo vdechnout, ale já to držim tak nějak jazykem na patře, jako brčko. tak by mi to asi zůstalo v tý puse, kdyby to vypadlo... 😕

když už jsme teda u odsávaček - máte někdo tu na baterky? není to takový děsný monstrum, jako ta napojená na vysavač - ale odsává to dobře?

skuli
27. pro 2008

kyri -někde holky psaly,že ta na baterky moc neodsává.

listicka77- tak to já vysavač klidně o půlnoci pustím,když má malá rýmu 😝