Taky vaše děti tolik bublají? Je to normální?

janicka006
7. črc 2010

Chtěla bych se zeptat..taky vaše děti tolik bublají???Naší Michalce jde od pusinky tolik bublinek,jako kdyby vypila lahev Jaru.Je to normální????

kristi
7. črc 2010

je, dělali to všechny děti, včetně mého

malovani
7. črc 2010

Jasně, že je to normální, bublají všechny...

weri
7. črc 2010

Moje děti taky "bublali". U dcery je to momentálně častá zábava 😉. Vypadá to, jako kdyby chtěla foukat, má nafouklý tváře, ale vypouší bublinky 🙂.

evaje
7. črc 2010

naši nebublali, jen z nich tekly žgryndy.Takže spíš odkapávali 😀 A taky jsem to považovala za normální 😉

kozinka
7. črc 2010

Jasně 🙂 malá taky bublala 😀

marhulinka
7. črc 2010

😀 my taky šnečkujeme 😀

janneke
7. črc 2010

Malá nebublala ani neodkapávala. 😀

lukza
7. črc 2010

muj malý taky bubká aji odkapává 😀 když bublá tak dokonce dokáže dělat aji přímo bublony a když se chováme obličejem dolu tak za námy je cestička jak od slimáka jak mu to pěkně odkapává 😀

strouzek
7. črc 2010

to je dobrá otázka 😀 my taky bubláme, jestli je to normální nevím ale bublíme o 106 😀

nikamaxa
7. črc 2010

Taky bubláme. Je to úplně normální a prej je to dobře. Někde jsem slyšela, že to je nějaký "předstupeň" 🙂 řeči. Tak dobře, že to tak je. 😅

jijitka
7. črc 2010

slintá, bublá a moc ho to baví 😀

dupik
21. črc 2010

naše Bublinka taky bublá.. 🙂

dadous
21. črc 2010

😀 taky bublame a ted ještě začla dělat grrrrrr, když ma v puse slinty a hrozně se jí to líbí 😀

hannah23
21. črc 2010

taky bubláme a slintáme o stošest, ale zuby nikde

katy.m
22. črc 2010

Eliášek taky bublá a slintá 😀

cuttysark
22. črc 2010

my bublame a bublame 🙂

collette
23. črc 2010

Taky "foukáme maliny" 🙂 A dělali to všichni pr'dolové, se kterými jsem měla tu čest 😉 Je to roztomilé, jen kdyby z toho nebylo tolik mokra 😀

radushka
23. črc 2010

my taky bublíkujeme a do toho ještě na pusu prdíme.Máme už docela dobrý dostřel, když se teda zadaří 🙂 A šnečkujeme taky, takže je to ok 🙂