Tělesné tresty. Mají být? Od kolika let?

janicka006
22. črc 2010

Zajímal by mne váš názor na tělesné tresty...mají vůbec být,od kolika let,kdo je může využít..výhradně rodiče??nebo i bližší příbuzní jako babičky???nebo i učitelé..???Jak to funguje u vás????

lenam
24. črc 2010

Brum, já si zase pamatuji facku ve škole a přišlo mi to jako dívce, které bylo cca 12 také ponižující

kaleilah
24. črc 2010

@brumdinka ona hlavně ta otázka jak se cítíš je taková hrozně vlezlá, mě to přijde divný.Když vlepíš pubošovi a někdo se ho pak zeptá, jak se cítí že dostal, tak bude nesranej na celej svět, jak on,nepřekonatelnej borec vůbec mohl dostat s prominutím po hubě 😅 😀 😀 a bude mlíttakový podle mě klišé, že se cítí poníženej....

lenam
24. črc 2010

Dostala jsem takového lepáka přes hlavu, že se mi poničil cop 🙂 a ještě jsem to cítila jako křivu a samozřejmě před spolužáky to bylo děsně trapný. Od té doby vím, že nebudu své dítě řezat na veřejnosti.

brumdinka
24. črc 2010

lenam - ty furt něco překrucuješ 😀

jinak v těch věznicích promin ale tam je to dle mého názoru taky špatně, vrazi atpod. by měli tvrdě makat v uranovejch dolech a né se válet hezky v teploučku za peníze danových poplatníků, čumět si na videjka, chodit do posilovny, doplnovat si vzdělání atpod..no to je trest jak stehno 😖 nehledě za to, že je v polovině trestu pustí za "dobrý" chování 😖

lenam
24. črc 2010

@kaleilah Já nevím, je mi hodně a teď zpátky ti můžu říci, že to bylo hodně trapný a ponižující

lenam
24. črc 2010

@brumdinka Buď konkrétní. Napsala jsi o své manželovi, takže také překrucuješ 😀

lenam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaleilah
24. črc 2010

@lenam a pamatuješ si za co jsi dostala? Nesouhlasim s ím, že by měl starší děti trestat někdo jinej než rodiš. Nesouhlasim celkově s tím, že by učitel měli trestat děti. Aleprotože s fyzickým trestem souhlasim, nemám nic proti tomu, když jedna přes prdku přijde od babiček...

brumdinka
24. črc 2010

lenam - no sorry a co je překrucování na tom, že sem napsala zkušenost ssvého muže 😖 fakt občas se nestačim divit co tu vyplodíte 😖 😀

lenam
24. črc 2010

@brumdinka Nebo mám napsat, že překrucuješ?

lenam
24. črc 2010

@brumdinka Já napsala svoji zkušenost

brumdinka
24. črc 2010

lenam - no ty seš ale fakt trapná - můj syn neni vrah ty chudinko 😠

kaleilah
24. črc 2010

@lenam mě právě i vězení jako fyzickej trest přijde, stejně jako oblíbený pevný obětí... Na moje děti nefunguje, vztekají se o to víc, protože jim bránim v pohybu, v činnosti, kterou chtějí dělat-ať už jde třeba o vztekání.

lenam
24. črc 2010

Ne, ale spáchá něco proti pravidlům

lenam
24. črc 2010

@kaleilah Takže skoro jako to posazení na místo 🙂

kaleilah
24. črc 2010

už jsem to tu jednou psala, že fyzickým trestem nemyslim jen plácnutí, i když ho používám, ale cokoliv, co to dítě omezuje v jeho činnosti. I když jde o stisknutí ruky, nebo vlečení řvoucího dítětě přes město 😅

brumdinka
24. črc 2010

lenam - zas mícháš hrušky a jabka - v takový diskuzi nehodlám pokračovat, bud´ laskavě diskutuj na urovni nebo jdi dělat něco užitečnějšího 😖

kaleilah
24. črc 2010

@lenam a víš že svým způsobem jo? až na to, že dvouročák ti na místě sedět nebude, tím pádem je to trest netrest a podle mě bezvýznamnej, když si to tam to dítě na ty 3 minuty neodsedí 😀 😀 😀

lenam
24. črc 2010

Když nevíš co tak jsem trapná, mám jít někam,... Tedy, to je fakt dobrý!! Ty mne fakt bavíš! Bav se k věci. Napsala jsi něco o svém manželovi, reaguji, napsala jsi o vězení, reaguji.

lenam
24. črc 2010

@brumdinka Co jsem napsala špatného? Buď konkrétní!

lenam
24. črc 2010

@brumdinka Vlezeš sem, napíšeš, že překrucuji, nenapíše co. To je diskuze!

lenam
24. črc 2010

Myslím si, že fyzická práce je lepší než 100 pohlavků. To se tedy na mne nezlob!

lenkavano
24. črc 2010

@lenam a co myslíš jak se asi cítí kantor z kterého si dítě dělá srandu před celou třídou?a halvně mi prosím nepiš že je chyba v kantorovi že nezaujme žáky.to je blbost.náš kluk měl spolužáka vyloženě provokatéra.klidně si dal o výuce nohy na stůl ignoroval volání k tabuli,nedal žákovskou a ještě se tlemil.já kdybych se tohle dozvěděla o svém děcku tak by vidělo.to už by nebyl jen políčedk nebo lehké plácnutí po zadku.

lenam
24. črc 2010

Učila jsem na střední škole. Zažila jsem horší věci, než píšeš. Naštěstí se mi podařilo změnit práci a do školství už bych se nevrátila ani za 200 000 🙂 😉

lenkavano
24. črc 2010

@kaleilah kal o tom pubošovi vážně trefné.já si nedovedu představit ,že bych se Boba zeptala jak se cítí když jsem mu vlepila facku za to že si přede mnou zapálil.on totiž moc dobře věděl proč jsem mu tu facku vlepila a taky ví že mi to jedno není.ale přestřelil a uznal to.a o tom to je .uznat chybu.od té doby už to neudělal.

lenam
24. črc 2010

Třeba, když jsem vyvolala žáka k tabuli, tak mi řekl, že se neučil, tak jsem řekla, že mne to nezajímá a on mi řekl, máš asi dneska krámy, co! 😝 Takže vím o puberťácích dost. A taky vím, že se jinak chovají doma a jinak,když nemají za zadkem rodiče. Bohužel.

lenkavano
24. črc 2010

@lenam no tak vidíš tak proč by měl být pohlavek pro dítě ponižující ,copak on neponižuje toho učitele?já osobně bych nemohla být učitelkou ani náhodou.v dnešní době ne.

lenam
24. črc 2010

@lenkavano Před tebou ne, ale dělá to jinde. Nezlob se, nemyslím to ve zlém, ale přijde mi to jako přetvářka.

brumdinka
24. črc 2010

lenam - překrucuješ, navíc urážíš mě i mého syna 😠

nezvládla si učení dětí a ted´se cítíš na koni a seš děsně chytrá - to přiznej, že si před dětma utekla, jelikož nejseš schopná si vytvořit přirozenou autoritu 😝

lenam
24. črc 2010

@lenkavano Jenže on to pohlavek nevyřeší. Rodče toho žáka pak doma seřežou a co? Jako příště si to nedovolí? Dovolí.