Tělesné tresty. Mají být? Od kolika let?

janicka006
22. črc 2010

Zajímal by mne váš názor na tělesné tresty...mají vůbec být,od kolika let,kdo je může využít..výhradně rodiče??nebo i bližší příbuzní jako babičky???nebo i učitelé..???Jak to funguje u vás????

stylly
23. črc 2010

@lenkavano tak tyhle f.tresty jsem snad nemyslela 😉

stylly
23. črc 2010

@lenkavano kdo se cítí ten se vtípí,...nikdo se o tobě nebavil,... 😅

stylly
23. črc 2010

@lenam tak tak

lenkavano
23. črc 2010

@stylly a jaký tresty si myslela?

lenkavano
23. črc 2010

kdo se cítí ten se vtípí... to se baví takhle děti ne?

stylly
23. črc 2010

@lenkavano jak jsem psala,..liskání,fackování za maličkosti,řezání, 😒

lenkavano
23. črc 2010

ale o tom se tady nikdo nebaví 😉

stylly
23. črc 2010

@lenkavano no já to znám spíše od dospělích neboť děti tohle pořekadlo nechápou,..ovšem i kdyby ho používali děti tak ty víš o čem mluvím 😉

vercak.
23. črc 2010

Holky, jako vypadá to, že malýho plácám přes prdel celý dny, to zase ne. jen když už fakt není jiný řešení. Samozřejmě že spíš praktuju to, že si ho nevšímám, když se vzteká, ale když jede jako fakt pecky a jde do extrémů??? Tak já jdu holt taky do extrémů a plácnu přes plínu. A to že pak se usmíříme je podle mě v pořádku.

Jinak já Robinka miluji nadevše, dala bych za něj život, ale taky si od něj nenechám sr.. na hlavu, to taky ne 😉 A mazlím ho co nejvíc to jde, ale on nějak nechce, je to raubíř. A pusu taky dostanu, jen když chce on 😀

Tak snad si o mě nemyslíte, že jsem taková tyranka 😀 😀 😀

je nás tu už moc a nějak to nestíhám 😉

stylly
23. črc 2010

@lenkavano a téma je snad jaké?????? 🙄 😅 Pokud čtu a číst již pár let umím Fyzický tres 😀

lenkavano
23. črc 2010

@stylly no hlavně necítím a nevtípím,to se mě docela dotklo 😉

stylly
23. črc 2010

@vercak. opět chci říct,že se bavím všeobecně as říkám názor 😉

stylly
23. črc 2010

@lenkavano 😀 😉

lenkavano
23. črc 2010

@stylly četla jsi celou diskuzi?

lenam
23. črc 2010

@vercak. Neboj, to si vážně nikdo nemyslí, že bys svoje dítě mlátila od rána do večera.

brumdinka
23. črc 2010

stylly - promin ale co tu zase meleš - to přece není pravda - jako sakra malý plácnutí přes zadek nebo ruku a seřezání někoho řemenem je snad sakra rozdíl 😠 a jaká opičí láska 😅 sorry ale tu spíš praktikujete vy když cokoliv udělá mu projde beztrestu 😔

lenam - nesmíš věřit všemu co si kde přečteš nebo co ti kdo řekne 😀

lenam
23. črc 2010

Brumdinko, když někdo napíšse svůj názor, tak nemele. To je fakt děsný, to číst!!

lenkavano
23. črc 2010

@stylly víš mě to přsxipomíná i něco jako kdo to říká ten to je pod nosem si maluje 😝 😀 prostě dětské blbinky.

lenam
23. črc 2010

Nauč se respektovat názor!

lenam
23. črc 2010

Někde jsi psala, že jsi studovala Bc., tak všechno, co ti tam řekli byly blbnosti?

lenkavano
23. črc 2010

@brumdinka meleme meleme kávu pro dědka a bábu... 😀 😀 😀 😀 né omlouvám se to už je vážně na jiný téma.

brumdinka
23. črc 2010

lenam - tak to nečti intelektuálko 😀 😀

lenam
23. črc 2010

Nejsem intelektuálka, taky nikde nepíšu, co jsem studovala 😀 To nechávám jiným. Ale mně to téma zajímá. Všichni píšou tak, že se snaží nikoho nenapadat. Když tam vlezeš ty, úroveň jde dolů 😒

lenkavano
23. črc 2010

holky jdu dělat dětem véču a budu doufat že mi nepřistane na hlavě.no jestli jo tak srazím paty a zeptám se jich proč mi to udělali.a nebojte obedjde se to bez facek. 😉

brumdinka
23. črc 2010

lenam - jo a ty ten můj respektuješ, to bych teda neřekla 🙂
jinak co sem kde já studovala ti může bejt šumák - co kdo studuje nemá s výchovou dětí nic společnýho !

jinak jak to tu občas na diskuzích pročítám, tak se ani nedivim, že tady v ČR vydržel komunismus tolik let, když věříte všemu co vám kdo kde nakuká 😔

nunacek
23. črc 2010

Každý se chová k dětem tak, jak uzná za vhodné a jistě si umí ten svůj konkrétní přístup zdůvodnit.
Já jsem proti tělesným trestům. Zastávám názor, že dítěti se dají nastavit hranice i bez plácání a ty hranice se dají i bez plácání dodržovat (nastavení a dodržování hranic považuju za velmi důležité, protože nesnáším rozmazlené děti, které nikoho a nic nerespektují, dělají si co chtějí, jsou drzé, sprosté, atd..!). Vím, že i bez plácání se dá vychovat dítě tak, aby mělo vštípené správné hranice (takové, jaké jsou obvyklé v dané rodině), hodnoty, bylo zdravě sebevědomé, vědělo, jak se slušně chovat k druhým, apod. U nás v rodině se plácání "nenosí", takže mi to prostě přijde přirozené děti neplácat.

lenam
23. črc 2010

Nikde jsem nenapsala, že to co jsi uvedla je slátanina, meleš, ať jdeš do prd... apod. A to ani nechci říci. Jen se pořád navážíš a je to pak strašně osobní.
Jdu taky. Protože teď bych se tu zase 100 stran dohadovala a to mne nebaví. Fakt s tebou si psát mne unavuje a nic mi to nedá. Ahoj holky.

brumdinka
23. črc 2010

lenam - já ale taky ne, tak vo co ti furt jde, neustále se jen někoho zastáváš, ale svůj názor si nevyjádřila - máš vůbec nějakej 😅 jinak ale souhlasim je to zbytečná ztráta času 😉

lenam
23. črc 2010

Jo, tvůj názor je mi jasný!! 😀 Buď plácneš a nebo je pošleš někam 😀

brumdinka
23. črc 2010

lenam - hm zajímavý, jak ty to všechno hned víš a znáš 😀 , přitom mně vůbec neznáš a svůj názor nemáš, že 😉