Televize do dětského pokoje. Je to vhodné?

jeudi
26. čer 2009

premyslim zda poridit ci neporidit triletemu synovi do pokojiku televizi..jake mate zkusenosti je to vhodne myslim z vaseho pohledu ne z odborneho..

sisstin
27. čer 2009

jindri: no my máme tu kabelovku, ale i tak občas fakt jako nevim, na co čučet 😝 mě nejvíc berou ty reality programy nebo lifestyle, ale co jsem na MD..tak ujíždím i na pořadech typu Ano, šéfe..Druhá šance a tak, já fakt večer nemám, do čeho píchnout..Tygr spí a nesmim se hejbat, tak čučim do TV 😅

jindri
27. čer 2009

sisstin: jó, tak to já jsem knížečková 😀

sisstin
27. čer 2009

jindri: já taky 😀 ted jsem dočela 800stránkovou knížku...ale to jde jen přes den, když je světlo..když Tygr spí, tak svítit nemůžu 😒

soanpe
27. čer 2009

siss
tak já ted čtu tak max MK a kuchařky na dětský příkrmy 😀 😀 😀

sylvar
27. čer 2009

mala ma tv v pokoji,driv jsme tam měli loznici,ale kouka na ni jen na ne caste vyzadani nekdy před spanim,momentalne ale nemá set top box,takze vetsinou poustime jen pisnicky v dvd prehravaci,koukani na tv ji nejak nezajima

sisstin
27. čer 2009

soanpe: já dřív byla čtenář neskutečnej, nebyl problém za den přečíst tři slabší knížky..ale ted radši bohužel čučim do koně nebo do pigmentů...ale už zas začínám číst, jenže to jde jen přes den, když Tygr spí..jinak mi rve stránky 😝

jeudi
autor
27. čer 2009

ahoj no tak v loznici jsme telku meli a je fakt ze je to zabijak sexu takze sla zpet do obyvaku a trvalo mi nez jsem si zvykla usinat bez ni...v pokojiku by vecer tv urcite nebezela ale o vikendech davaji hezke filmy a malej je zvyklej ze mu odpoledne poustim pohadky kdyz jsme doma tak by mi to celkem klaplo dat mu na ty odpoledni cuceni telku do pokojiku s dvd ...no jeste o tom budu uvazovat jestli je to rozumne

sisstin
27. čer 2009

tak u nás teda Tv zabiják sexu fakt není 😝

jeudi
autor
27. čer 2009

u nas to bylo tak ze me tv strasne uspava a kdyz davali neco zajimaveho tak to porad poutalo moji pozornost takze do loznice fakt uz ne ale chybi mi tam 😔

sisstin
27. čer 2009

jeudi, já když spím sama..tak mám TV puštěnou celou noc..páč se v noci bojim 😝

jeudi
autor
27. čer 2009

taky ses straspitel???to jsem rada ze v tom nejsem sama,proto mi to tam taky chybi a v noci kdyz jdu na zachod rozsvecuju v celem byte 🙂 mi ji taky nevypinaly ani kdyz jsem sama nebyla bylo to takove utulnejsi kdyz hrala tv..ted je to tam takove prazdne 😔

sisstin
27. čer 2009

jeudi:jj, hlavně, když koukám na reality..tam jsou hodně pořady o paranormálních jevech 😝

jeudi
autor
27. čer 2009

😨 no to mi povidej a nestras nebo neusnu 😉

zanett
28. čer 2009

S tou televizi v loznici, ktera udajne kazi spanek atd 😀 mi to ted pripomnelo zrcadla. Uz nevim, kdo na to kde a kdy prisel, ze v loznici by nemela byt zadna zrcadla (zrejme je to nejaka vedecky podlozena studie ci co), ze to kazi spanek (dokonce jsem slysela teorii, ze lidsky duch se ve spanku budi a opousti telo a kdyz se uvidi v zrcadle, tak se lekne a to narusi spanek) - no nejdriv jsem si rikala, ze na tom neco bude, ale z praktickych duvodu jsme si do loznice pred lety poridili zrcadla na dve steny (ja mam totiz zrcadla moc rada) a ted mame ozrcadlovanou temer celou loznici a spi se mi porad stejne (tim myslim stejne dobre, zrcadla nezrcadla 😀 ).

aponchie
28. čer 2009

jj zrcadla by nemela byt akorat naproti postele jinak byt muzou a je to feng 😎 v noci se ti muze odrazet negativni veci v nem atd..ale neikde neni receno ,z ebyt nesmi..to je jak umisteni postele oken dveri atd..okno za hlavou by nemelo byt nad hlavou zadne police,hlava nema smerovat ke dverim apod

jeudi
autor
28. čer 2009

jo tak na to ja davam pozor aby nebyly postele okno dvere meli jsme to tak naky cas a nespalo se mi dobre...no a zrcadla by mi v loznici nevadily pokud bych je nemela hned naproti posteli to bych se v noci lekla spis sebe

tetes1
28. čer 2009

Já bych jí určitě nepožizovala. Televize podle mě nemusí být v životě dítěte nutně úúúplně běžná věc. Chápu, pohádky v případě ošklivého počasí či nemoci,ale takhle mi přijde,že by to spíš spělo k tomu, zapnout telku a mít od dítka pokoj. A hlavně mi přijde, že to přispívá k tomu, že dneska nevidíte si před barákem hrát děti,páč dřepí u počítače či u televize. Telka podle mě patří do obýváku a stejně mi přijde fajn si místo ní spíš zahrát karty nebo tak něco, trávit prostě čas spolu. 🙂

aponchie
28. čer 2009

hrajeme poker a skladame puzzle,ale taky ji posadim a pustim pohadku to v kazdem pripade jinak bych se zblaznila kdo ma babicky nepochopi,ale ja nemam nikoho tudiz nekdy je to prvni pomoc a ja u toho chrapu treba nebo kojim a mam klidek,ale v pokojicku ma hracky a postel a klid na malovani..je to misto kam jde aby mela klidek a ne se nechat rusit pasivnim sledovanim tv.. 😎

jeudi
autor
28. čer 2009

vsak ja tu televizi chci od toho abych mela chvili klid to hned neznamena ze se mu nevenuju napriklad kdyz potrebuju varit tak trileteho kluka ven neposlu tak mu pustim pohajdu a mam klidek..ale to je vec nazoru...apo cetla jsem tvuj pribeh tak te zcela chapu...take hrajeme ruzne hry atd ale nekdy proste neni nalada

aponchie
28. čer 2009

to je jasne to vim i ja pac mam hooodne zive ditko ,ale jsme silenci exoti a totalne out rodina dle kriterii vetsiny spolecnosti zrejme takze mala tv je skovana ve skrini ..uz kolikrat sme ji chteli dat do kuchyne,ale nejak nas to netankuje..kdyz ma manza sport ja u toho delam papiry nebo si delam nehtiky vlasky a lustim krizovky a opacne zase on si cte treba kdyz mam neco ja takze v pohode..ani tu mikrovlnku nemame a balenou vodu nepijeme 😀 😀 no socky no

suki
28. čer 2009

😀 😀 prej socky, to neznamená, že jste socky 😀 Člověk všechny ty věci stejně nepotřebuje, ale jako myčka, to je můj nejoblíbenější vynález 😀 😀

jeudi
autor
28. čer 2009

a proc socky mi ji take donedavna nemeli 🙂 dostali jsme ji darem 🙂

aponchie
28. čer 2009

suki ja to myslim s nadsazkou pac my si to nemyslime,ale je vetsina lidi co to tak berou..pijes sirup a vodu z vodovodu?fuuuuj ty musis bejt chudak ,ze nemas na balene srajdy 😀 chapes,,

tetes1
28. čer 2009

jeudi,apo:já to nemyslela,takže by se u telky nemohlo dítko zabavit, aby si mamina třeba trochu odpočinula nebo uvařila. Já to myslela, když to pak zajde třeba do extrému a dítě u telky usíná..... 😉 A ty hry jsem měla na mysli s manželem místo tupého zírání na bednu, kdy si moc nepokecáme, páč dělá na všechno hm,hm 😀

aponchie
28. čer 2009

jj ja u bedny usinala driv mati u ni spi cele noci nahodile s eprobouzi a usina hruza podle me..naruseny spankovy rytmus

zanett
28. čer 2009

apon; ja si treba nutne nemyslim, ze balena voda jsou 'balene srajdy', jak jsi to popsala. Ja jsem driv vodu z vodovodu normalne pila, ale od te doby, co bydlime v huste obydlene oblasti, kde je vodovodni voda sice pitna, ale silne chlorovana, od te doby piju radeji tu balenou (i kdyz ne vyhradne, protoze kdyz jsme nekde pryc z mesta, klidne si dam tu vodovodni). Bohuzel s tim chlorem nezmuze nic ani vychvalovana Brita a jeji super-mega vykonne filtry. Mne se z chuti toho chloru dela spatne, to je jako kdybych pila vodu z bazenu - hmm, chutovka 😒

aponchie
28. čer 2009

hm ja taky bydlela v anglii a nikde kde jsem pusobila nebyla spatna voda a to jsem bydlela v Londyne East Hamu Romfordu a super 😎

aponchie
28. čer 2009

btw tobe neprijdou nektere prichute jako vylozene humosoidni?me jo uz nevi co by vymysleli 😖

suki
28. čer 2009

my taky pijeme sirup a dáváme si vodu z kohoutku 😀 😀 , je lepší , než balená 🙂

kacka.va
28. čer 2009

tak my telku do ložnice ani do dětského pokojíku neplánujeme. to si raději vlezu do postele s knížkou a na telku můžeme koukat v obýváku. I když, občas dvě telky by neuškodily 😉. Ono v ní jde převážně prd, ale výjimečně se poštěstí, že chceme koukat každý na něco jiného, co dávájí současně.
Jinak já taky nejraději vodu z kohoutku se šťávou.