Tmavé chloupky na ouškách. Máte zkušenost?

maddla
18. čer 2011

Chtěla jsem se zeptat, malá má na ouškách na jednom místě tmavé chlloupky, nemáte někdo zkušenosti s tím zda to zmizí? Moc děkuji!

kar.la
18. čer 2011

Starší dcerka měla taky chlupatá ouška 🙂 Chloupky zmizely samy někdy kolem 3 měsíců.

maddla
autor
18. čer 2011

Tak to jsem ráda, bála jsem se aby jí to nezůstalo 🙂 Starší dcerka to neměla.

maxi.smile
18. čer 2011

@maddla naše Terezka taky měla! Po porodu chlupatý obě ouška...tmavé chloupky..bylo to i hodně vidět...ale samo jí to vypadalo, ani jsem si nevšimla, kdy přesně...třeba po 3 měsících? Prostě to zmizelo 🙂

janajana1
18. čer 2011

My taky měli chlupatá ouška a po 3 měsíci to samo vypadalo. Už jsem taky měla strach, aby moje děti nevypadali celý život jako opičky 🙂. My měli chloupky i na čelíčku, a ty také po 3 měsíci samy vypadaly 🙂. Tak neměj strach, budeš mít krásnou holčičku 🙂

marketnieuw
18. čer 2011

@maddla nase Karuska to ma taky... prijde mi to hrozne roztomily a ani me nenapadlo, ze by ji to melo zustat... videlas nekdy zenskou s chlupatyma usima? ja ne... 😀

marketa137
18. čer 2011

Oba měli chlupatý uši 😀 😀 . Ale tomík měl tmavý vlásky a byl narozen dřív takže uši měl chlupatý docela dlouho, on měl teda chlupaté i čelo 😀 😀

majdula
18. čer 2011

Presne, oba meli chlupate usi a jak je Risa tmavej, tak je to strasne videt, ma je dlouhe a prerustaji mu pres usi, plus to chlupate celo...
ale ono to zacne ustupovat, jak poroste lebka... neboj 😉

luca50
20. čer 2011

Oba syny jsem měla chlupaté. Jeden byl víc a druhý byl míň. Jednomu to slezlo a druhému to teprve slézá 😀