Tři děti do auta. Jak je tam máme naskládat?

telullah
5. zář 2009

Poradíte mi, jak máme naskládat tři děti do auta a jaké auto si na to nejlépe pořídit?

beruska2x
5. zář 2009

vW Multivan nebo podobny typ a nebudes mit problem 🙂

nunacek
5. zář 2009

Známá má 3 děti a mají Renault Megane Scénic a v pohodě se tam všichni vejdou 😉 My toto autíčko máme taky, jen s tou novější maskou 😉

soanpe
5. zář 2009

koukni na volné diskusi.je tam téma opravdu spolehlivé rodinné auto, nebo tak nějak.
já se přikláním k někajýmu multivanu i kvůli zavazadlovému prostoru,když jedeme k rodičům, babičce, tak je potřeba cest.postýlka, kočár, židlička.... no prostě všechno nezbytný 😀
nebo nějaký 5ti místný auto, co má dělený sedačky

telullah
autor
5. zář 2009

Děkuji za tipy. 🙂
mrknu i do diskuze

llllucka
5. zář 2009

Máme Hondu FR-V a 3 děti tam v pohodě dáme.Ale jestli bysme tam natvali i všechna zavazadla,to si netroufnu tvrdit.Chtěla jsem relativně malé auto kvůli parkování,manžel předvybral podle techn.parametrů auta a my pak jezdili s kočárem a zkoušeli.U nás je problém v tom,že potřebujeme do kufru dát kočár i velkého psa😉

smilers
5. zář 2009

telullah mame forda galaxy 7 mistne, pac nas je krapet vic😀 kdykoliv se daji dva sedaky oddelat a je velkej kufr i na nas bejvalej velkej kocar 😉

aponchie
5. zář 2009

no mame opel combi a jednou jsme to zkouseli u kamosky a tri sedacky se tam daji dat sice na velmi tesno ,ale daji

telullah
autor
6. zář 2009

Tak náš taťka je zatím pro scénica, ale všm děkuji za rady a tipy

lehna
6. zář 2009

Ahoj Leniku,
kamarádka se vlezla s třemi dětmi i do favorita 😉 😀 .a teda fakt dlouho, teď mají fabii combi.

telullah
autor
7. zář 2009

Ahojky Leníku,
a jak to udělali? Protože já se mezi dvě sedačky nevejdu.

lehna
7. zář 2009

Leni,
no ona seděla vpředu. jakto,že máš tolik dětííí?? Taky nechápu jak se tam naskládali,ale v pohodě to zvládali několik let i jezdit na chalupu nabalení.

telullah
autor
7. zář 2009

Tak jako fakt favorit? To budu muset někoho sehnat, kdo má tohle auto a vyzkoušet. Díky za tip. Zatím máme doma dvě děti, Báru a pětiletého Péťu, to je syn bývalé přítelkyně, kterého máme často u nás a navíc se chystáme jěště na jedno.

lehna
7. zář 2009

jako fakt, byli namačkaní,ale fakt se vlezli🙂. my si teďka pořídili starší felicii kombi a příští rok snad bude Octavka. budou kupovat asi naši, takže budem jezdit my a felina zůstane taťkovi na zvířata, do lesa atd.
jo ták, a vy už jako druhé mimi plánujete, tak brzy,jo? tak to my nééé, myslím, že vystačime u jednoho 😅