Uklidní ji dudlík? Měsíční dcera většinu dne propláče

bassangha
9. lis 2015

Ahoj, moje měsíční dcera většinu dne propláče nebo spíš prokřičí. Je to k uzoufání. Moc toho přes den nenaspí, dává si takové desetiminutovky a max. jednou spí hodinku v kuse. Večer začne řev. Někdy usíná až v 23h a to už kolikrát padám na hubu já i přítel. Co ji trápí? Je najedená, prs odmítá, přebalená, chovat se nechce, navíc se při chování ještě víc potí, prdíky nemáme. Nechtěla jsem dávat dudlík, mrzí mě to a vnímám to jako své selhání, že ji nedokážu uklidnit. Zkoušeli jsme jí ho dávat a vzala by si ho, pěkně saje a neplive. Nemám jinou možnost nebo poradíte něco svého? Děkuji

pomnena
11. lis 2015

taky mame dudla od porodnice a kojeni to nezkazilo. Ja bych asi nemohla nechat malyho plakat, kdyz vim, ze se dudlanim krasne uklidni. I sestry v porodnici nam ho povolily, maly byl take extra savy a potreboval neustale neco v pusine. Zkuste to treba i jako posledni moznost pote, co vysadite to mleko ze stravy a zkusite zavinovat, nosit, mene oblekat. Je jeste malicka, na vsechno si zvyka a vy s ni, prijdete na to! Rozhodne se netrapte nejakyma vycitkama, to bychom pak musely vsechny skakat z mostu, zejsme porusily nejake sve predsevzeti o peci o dite. Urcite je celodenni rev vycerpavajici, verte, ze se to upravi!

dostyna
12. lis 2015

Nečetla jsem všechny příspěvky, ale za mě bych zkusila zavinovačku. Klasickou šněrovací, teplo a pevnější sevření někdy dělá divy. neplatí to na všechny děti, ale třeba pomůže zrovna u vás. Já mám doma 9ti denní holčičku a zavinovačka na ni platí stejně jak na syna. Taky se umí zlobit, dvě noci jsme ji pronosila na rukou, ale věřím,že bez ní by to bylo horší. Z dudlíku bych neměla výčitky. Pokud to dítě uklidní, tak není co řešit. Pak bude klidnější i maminka když dítě nepláče, a tak to má být 😉