Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Umělé mléko - se ketrým jste spokojené?

lucyer
20. zář 2018

Ktere je nej?

dvoranna
20. zář 2018

Každému dětátku sedí neco jiného. Já davala u obou detí Hipp a za nas super i nase dr ho vsem doporucuje...

miba10
20. zář 2018

My vyzkoušeli od Nutrilonu, přes Hipp, Sunar, Bebu až po Hami. U toho jsme zůstali. Nutrilon neměl nejlepší výsledky testů a cena šílená, Hipp byla naprostá katastrofa, Beba byla celkem fajn, ale malá po ní byla pořád hladová, Sunar byl celkem taky dobrý, ale pořád to nebylo ono. U Hami jsme zůstali. Dobrá cena, malá basti jedna radost, spinká po ní celou noc, žádné bolení bříška.
Samozřejmě co sedí jednomu nemusí sedět druhému

leniczka23
20. zář 2018

za me Babylove z DM

soleilll
20. zář 2018

@lucyer Každému sedí něco jiného, nej není žádné nebo všechny. U nás byl nejdřív Nutrilon, pak Sunar a nakonec Hami. Všechny v pohodě, měnila jsem hlavně kvůli ceně (a trochu i chuti).

katkapavlik
20. zář 2018

ahojky není to tak dlouho co jsem řešila ten samí problém mam take mimi na um ze začátku jsem používala nutrilon a hrůza jako u prvního syna samé slzy pláč kolika bolest bříška po 2dnech jsem na doporučení kamarádek koupila babylov z dm drogerie pedoatr schválil kvalitu um a mame skoro klid jen nás občat trápí koliky ale každé mimi je jiné mne pediatr řekl že stejně platíme pouze značku asi jako u většiny produktu babylov z dm stoji pouze 119kč a chváli si ho spousta maminek asi německá kvalita opravdu nevím

kittyy17
20. zář 2018

DM babylove, v D-testu má nejlepší hodnocení, mladymu chutná

chiara75
20. zář 2018

Kendamil. Bezkonkurenční.

katkapavlik
20. zář 2018

@kittyy17 tak to je paráda alespon je opravdu vidět že nerozhoduje cena

sisina352
20. zář 2018

Holky chtěla bych se zeptat, jestli se dělají i od jiného výrobce než Nutrilon mléka při alergii na BKM. Kojím, ale občas potřebuji dokrmit, tak sháním něco místo Nutrilonu.

astyna88
20. zář 2018

Já jsem si kdysi procházela složení všech dostupných kojeneckých mlék - číslo 3 - od 10.měsíce, porovnávala jsem obsah cukru (co nejnižší) , sodíku a draslíku (co nejnižší), množství železa, nenasycených mastných kyselin, olejů, množství soli, a vyšlo mi jako nejlepší Bebivita nebo Hami. To ale byla moje osobní statistika 🙂

kittyy17
20. zář 2018

@sisina352 myslím že ne. Sestřenice dostala dokonce Nutrilon na předpis, její kluk má těžkou alergii, nepomáhá ani když ona vynechá všechny mléčný produkty, a malý ji hubne... Takže kvůli tomu přestala kojit 😥

astyna88
20. zář 2018

@sisina352

mě na UM přispívala i pojišťovna. Mají tam nějaký limit, donesla jsem z Rossmanna účtenku a poslali mi příspěvek, je to už řadu let, tak nevím, zda to mají dodnes, ale přispívali. Mám 205.

lucyer
autor
20. zář 2018

Holky,my mame mesic...Taky mame casto bolest briska....pouzivam Aptamil ale doma mam jeste Bebivotu muzu zkusit a kdyby nesedela zase zpet na Aptamil,nemuzu mu nejak ublizot?

Sem začni psát odpověď...

Odešli