• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Úprava sedu u kočárku X-lander XA. Máte fígl?

27. září 2009 
Maminky, máme tento kočárek a celkem mě začíná vadit, že sed je nakloněn dozadu. Jestli tedy rozumíte..Malá vpodstatě nesedí ale polosedí. Nemáte nějaký fígl, jak toto upravit?
23. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík martulin,
my tento kočárek měli,byla jsme s ním jako pro mě moooc spokojená,ale naše Vaneska ho myslím nenáviděla.Byla malinká,tak,že přes přední madlo neviděla a ten sed v pololehu no děs :rolling_eyes: .My to vyřešili tím,že v zadu ja to dáváš na sednutí vlastně jak to posunuješ tak s každé strany jsou sešitý ty švi o který se vlastně zastavíš a už to nejde dát vís do sedu,tak jsme je rozpárala a už seděla pěkně rovně!No a stejně jsme ho prodali,jelikož sem pak s ním už spokojená nebyla i ten sedící prostor blbě vymyšlenej.
24. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to vyřešila tak, jelikož až ho budu prodávat, nechci aby byl nějak páraný...tak mám na zadní části provlíklý popruh (jako z batohu) a na obou stranách mám karabinky. Ty vždycky secvaknu do sebe a ten popruh mám co nejvíc to jde utahlý...a malý sedí. Když ho chci pološit, tak to odepnu a dám dolu popruhama na kočárku.
24. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki vůbec na kočárku nešlo poznat,že je páraný,jinak bych to nedělala...
24. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=63298&vOffset=1470&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Martulin, tady se dozvíš všechno :wink: - já tam taky furt lezu s dotazama :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky moc za odezvu! A když tu opěrku teda víc utáhnete (ať už každá po svém) :wink: ,není mimčo pak v blbém úhlu? Víte jak to myslím...vlastně sedák je nakloněn jakoby dolu (není v rovině), takže když více utáhnu opěrku tak jsem naráz v ostrém úhlu neee? :frowning2: Olinko, souhlasím s tebou, že nám se kočárek líbí, ale našim ratolestem asi moc ne.
26. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anebo vy máte ten sedák v rovině?
26. zář 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nene taky jsme neměli sedák v rovině,seděla tam v celku v pohodě,ale ona chudinka prostě ten kočárek neměla ráda,je děsně nepraktickej,třeba ten typ X1 to je myslím ten s těma pružinama je už lepší madlo má nízko a je jinak vymšlenej.Pak jsme koupili jen golfky,kde sezení bylo fakt super a bylo pořvaní při procházkách.Teď čekáme druhé mimi tak,že už taky vybírám pořádně kočárek.A snad jsme vybrali dobře...
27. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek