Úprava sedu u kočárku X-lander XA. Máte fígl?

martulin
23. zář 2009

Maminky, máme tento kočárek a celkem mě začíná vadit, že sed je nakloněn dozadu. Jestli tedy rozumíte..Malá vpodstatě nesedí ale polosedí. Nemáte nějaký fígl, jak toto upravit?

olinkavaci
24. zář 2009

Ahojík martulin,
my tento kočárek měli,byla jsme s ním jako pro mě moooc spokojená,ale naše Vaneska ho myslím nenáviděla.Byla malinká,tak,že přes přední madlo neviděla a ten sed v pololehu no děs 🙄 .My to vyřešili tím,že v zadu ja to dáváš na sednutí vlastně jak to posunuješ tak s každé strany jsou sešitý ty švi o který se vlastně zastavíš a už to nejde dát vís do sedu,tak jsme je rozpárala a už seděla pěkně rovně!No a stejně jsme ho prodali,jelikož sem pak s ním už spokojená nebyla i ten sedící prostor blbě vymyšlenej.

kikimaruska
24. zář 2009

Já to vyřešila tak, jelikož až ho budu prodávat, nechci aby byl nějak páraný...tak mám na zadní části provlíklý popruh (jako z batohu) a na obou stranách mám karabinky. Ty vždycky secvaknu do sebe a ten popruh mám co nejvíc to jde utahlý...a malý sedí. Když ho chci pološit, tak to odepnu a dám dolu popruhama na kočárku.

olinkavaci
24. zář 2009

Kiki vůbec na kočárku nešlo poznat,že je páraný,jinak bych to nedělala...

petua
24. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Martulin, tady se dozvíš všechno 😉 - já tam taky furt lezu s dotazama 😀 😀

martulin
autor
26. zář 2009

holky díky moc za odezvu! A když tu opěrku teda víc utáhnete (ať už každá po svém) 😉 ,není mimčo pak v blbém úhlu? Víte jak to myslím...vlastně sedák je nakloněn jakoby dolu (není v rovině), takže když více utáhnu opěrku tak jsem naráz v ostrém úhlu neee? ☹ Olinko, souhlasím s tebou, že nám se kočárek líbí, ale našim ratolestem asi moc ne.

martulin
autor
26. zář 2009

anebo vy máte ten sedák v rovině?

olinkavaci
27. zář 2009

Marti nene taky jsme neměli sedák v rovině,seděla tam v celku v pohodě,ale ona chudinka prostě ten kočárek neměla ráda,je děsně nepraktickej,třeba ten typ X1 to je myslím ten s těma pružinama je už lepší madlo má nízko a je jinak vymšlenej.Pak jsme koupili jen golfky,kde sezení bylo fakt super a bylo pořvaní při procházkách.Teď čekáme druhé mimi tak,že už taky vybírám pořádně kočárek.A snad jsme vybrali dobře...