Uřvané děti. Co na ně platí? Poraďte fígle

jaruskaaaa
30. pro 2007

Diskuze o uřvaných dětech,co na ně zabírá nebo nějaké fígly na to jak je aspon ignorovat...

...piště dík

gabca1
30. pro 2007

u nás platí to, že když dlouho pláče zkusím jí dát dudlíček a když se uklidní tak hned ruku přes očíčka a ona většinou usne. Většinou pláče z únavy. Ale praktikuju to teprve druhý den... 😝 😝 😝 🙂

jaruskaaaa
autor
30. pro 2007

tak to holky řvou a nedah se utišit

smoulinda
30. pro 2007

jaru a máš dost mlíčka? Mně takhla malá brečela asi 14 dní a pak jsem zjistila, že nemám vůbec žádný mlíko 😖
Ale může to být spousta věcí, prdíky, nějaký boleníčko...U takových mimineček malinkatejch fakt těžko říct, pač když nevíš co jim je, tak je prostě neutišíš 😒

mikca
30. pro 2007

Jarus vždyt jsou ještě malinkaty, tak mají nárok na to byt plačtivé teprve si zvykají....jediné co ti poradím je obrnit se trpělivostí...já myslím že na takle malé zabere jen to aby jsi je chovala amluvila na ně no prostě byla s nima... 🙂

jaruskaaaa
autor
30. pro 2007

já s něma jsem..s tím mlíkem nevim ale myslim že jo většinou jedej až kulej voči

terezkaaa
30. pro 2007

No,podle toho,co jsme se učili na psychologii, tak zkusit začít řvát taky 😀 ,ale to až na starší děcka 😉 U nás Adámek řve většinou z únavy, a to většinou dám dudlík, plenku na očíčka a spí 🙂 Když pak řve z nudy-to už poznám bezpečně,tak to si dovolím občas ignorovat a on se za chvíli zabaví sám 🙂
jaruskaaa,holky jsou ale ještě dost malinký a myslím si, že nějaký fígle ještě na ně platit nebudou-prostě zatím vydrž.Až si zažnou samy hrát, tak to bude o něčem jiném 😉

terezkaaa
30. pro 2007

Jinak je tu možnost, že mají třeba hlad.Malej plakal celou noc v kuse-byla jsem fakt zničená,pak jsem zjistila, že mám málo mlíka,dala jsem flašku a byli jsme spokojení oba 🙂

jaruskaaaa
autor
30. pro 2007

napaný budou pač když jsou krmený tak kujek oči a když skusim dta znovu tak plivou..jnač jsou malí snad se to zlepší

elektrona
30. pro 2007

Jaruš, mě hned zpočátku pomáhalo těsně zabalit do zavinovačky. Nejdřív jsem jí pořádně upevnila ručičky plínkou (jako to dělali v porodnici) a pak do zavinovačky, aby nožičky měla trochu volný. Pochovat a do třech minut byl klid. Dneska už zabírá jedině houpat na balonu. Tak držím pěstí. 😉

kacka79
30. pro 2007

Tak u nás, když jsme byli takhle malinký pomáhalo zavinovat, houpat a nosit.. Což chápu že se dvěma štěstíčkama je dost složitý... nicméně jsme to trošku přehnala, aby náhodou můj miláček neplakal a hodně ho chovám a nosím do teďka... no 9 kilo se fakt pronese.. asi bych příště tolik nenosila 🤐

jaruskaaaa
autor
30. pro 2007

no právě tatka v práci a já nedokážu nositobě dítka zároven..jinač jsou dost klidný v kočárku to je hlavní...skusim to baleni zatim je moc nebylim jen ta lehce ale skusim...

lu777
30. pro 2007

holky, zeptám se, četla jsem, že někdy pomáhá monotonní zvuk jako pračka nebo vysavač - je to pravda? máte to některá vyzkoušený? 😅

smoulinda
30. pro 2007

Tak vysavač ani pračku jsme teda nezkoušeli 😀 Ale kdo ví, třeba to fakt zabere 😀

pitruskaskarolinkou
30. pro 2007

ahoj holky, tak u nás vysavač zabírá na jedničku s hvězdičkou 😵 ...pak taky fén, ale ten musíte držet v ruce, takže vysavač je lepší...já se bála, že z něj bude mít hrůzu a ona malá mi mlaskala blahem a do 5 minut byla tuhá a když jsem ho vypla a ještě nebyla úplně uspaná, tak se v tu ranu vzbudila a musela jsem ho zapnout znova 😀

další návod na uklidnění - u nás jednoznačně zabírá Kája Gott a jeho pohádkové písničky 😀 ...možná nějaká spojitost se jmény - KÁJA A KÁJA 😀 😀 😀 😀

pitruskaskarolinkou
30. pro 2007

JO a pak taky oblíct, vrazit do kočárku a jít ven nebo na balkón 😉

ema.no
30. pro 2007

malej je celej bez sebe když mu hraje rádio..je už sice většáí ale zabírá

jaruskaaaa
autor
30. pro 2007

no tak skusíme tu hudbu...až poporstem jinač s tím vysavačem to slyšim poprvé

kili
30. pro 2007

jari, chlapi spia u vysávača, baby u fénu 😉 😀

natalien
30. pro 2007

Na Nellu zabírala tekoucí voda z kohoutku, to bylo jediný, kdy když mi brečela, tak zmlkla 😀 Zajela jsem s košíkem do koupelny a pustila vodu. Doufám, že nebudem mít vysoký nedoplatky za vodu 😀 😀 😀

berynka
30. pro 2007

Ahojky,

podle nás můžu soudit, že mrňous nikdy nebrečí bez důvodu. Někdy to tak vypadá, že nemá nic jiného na práci, než si pohrávat s našima nervama. Ale pak se ukáže, že jí třeba něco bolí, nebo je unavená, hladová, škrtí ji plenka nebo jí je horko 😅 .

gabca1
30. pro 2007

jarusko - moc tě obdivuju, dvě holčičky... jak to zvládáš? Já jsem na nervy s toho našeho jednoho uřvánka. Teď jsem malou uspala, tím, že jsem jí dala ruku přes očíčka jak jsem psala a spala přesně 7 minut a už kouká takže za chvíli bude řev....

bramburka
30. pro 2007

u nás zabírá odsávačka Mini electric, ale prdy jsou prdy, to se prostě musí vyřvat. Takovím malinkým asi by mohlo zabrat zavinovačka, a já držela malinky ručičky (skoro nasilim) u těla a když usnula (do chviličky), tak jsem pustila. Ale fungovalo to jen tyden. Co kolíbka, máš kolíbku? Jinak ty monotonni zvuky to je pravda!!!

jaruskaaaa
autor
30. pro 2007

gabco-zvladam docle dobře--největšíé problémy jsou koupání,krmení..když jsem sama ale když je manžek tak je to fajn..mlže jednu držet..jinač uřvácni to jsou..dnes jsme poprvý vyjeli ven ale máme těžkej kočár(TAKO) ted se vozej s babčou po sídlišti tak mám chvilku jinač jde o zvyk já si zatím nezvykla ale snad to půjde

kacka79
30. pro 2007

Tak jak holky píšou - ty monotoní zvuky zabírají - jestli máš aspoň trochu času - přečti si knížku "Nejšťastnější miminko v okolí" - u nás zabíraly všechny rady co se tu rozebírají...ale nefunguje to na všechna mimi. Ještě jsem si vzpoměla že u nás zabíralo auto - takže jestli řídíš, vyraž do ulic 🙂))))

matysi
30. pro 2007

Mates prořval první dny, protože mu byla zima (v porodnici bylo hrozně přetopeno), tak jsme začali topit o stošest a postupně teplotu snižovali....

gabca1
30. pro 2007

Jaruško - jsi šikovná. Jde fakt asi o zvyk, taky si na prcka začínám zvykat a zavádět nějaký režim. Je pravda, že s manželem to jde líp, ale můj manža má blbý šichty tak je třeba 2 dny pryč a to je pak záhul... zítra je taky fuč tak ani Silvestra neoslavíme, no stejně kojím, a jsem zvědavá o půlnoci 😝 😝 😝

lu777
30. pro 2007

ha, tak koukám, že jste odpověděly, že ten vysavač nebo fén nebo pračka fungujou.. dobrý, tak na mimi máme všechno nachystáno, tak už jen naleštit vysavač 😀

janicckka
30. pro 2007

Taak nám teda vysavač působí úplně opačně malá vříská když chci vysávat jako tur vždycky ho musím vypnout a jít jí utěšit a to má slzičky až v uších takže já musím vzít koště a jít zametat 😝

ria80
30. pro 2007

Tak nase mala na vysavac apod.reaguje nejak neutralne ,nevadi ji,ale ani to nemusi.Ona teda spis trochu vyjimka,taky jsem ze zacatku myslela,ze deti chteji houpat,ale ona potrebuje uplny ticho,a uplej klid a tmu..Takze spinka sama v postylce,kdyz nekdy rve,tak hlavne nehoupat,to pak rve jeste vic.S kocarkem jezdim jak snek,a stejne ji vzbudi kazdy klacicek po kolem. 😖
Taky to neni uplne ono,ona je fakt extrem.Ale jen abyste vedeli,ze i takovy deti muzou existovat.

binki
31. pro 2007

Taky mi párkrát zabral odsavač par v kuchyni a čistička vzduchu. Vysavač je spíš uklidněním pro mne, malej řve, až mu tečou slzy, ale já ho neslyším 🙂