Usínání malých miminek v noci

2. črc 2021

Mám dvouměsíční miminko na UM. Krmím pořád cca každé tři hodiny. Vždycky, když v noci nakrmim, tak je malej pak cca hodinu až někdy hodinu a půl vzhůru a já nechápu proč se to děje, proč neusne po krmení, když ho prdíky netrápí. Vždycky ho nakrmím a pak ho nosím, to začíná usína a na ruce,nebo i dokonce usne, položim ho do postýlky a jakmile to udělám, tak se probere a začínáme od začátku. Někdy ani neusínái a prostě jen hoidnu kouká.......ale musim ho chovat nebo by plakal.... Chování mám ráda, ale vždycyk se neudržím, abych neodpadla☹......... Nevíte, jak to usnutí uspíšit? děkuju

tez83
2. črc 2021

Tak to bych také chtěla radu...my pravidelně v noci usiname po dvou hodinách,jako.by měl stopky.

jjasmina
2. črc 2021

Ja jsem tedy kojila, ale u nás total nespavec , byl jí měsíc a byla vzhůru třeba id 17'00 až do.půlnoci.Takže usnuti za hodinku je fakt ještě ok. Hele 9 měsíců byli v břiše a teď se aklimatizuji. A upřímně mě se malá budí 3x za noc i v 16 měsících, do roka nevydržela spát dyl jak hodinu v kuse

anet_98
3. črc 2021

Měla jsme ten stejný problém. Malej mi neuměl rozlišovat den a noc a přes den spal víc než v noci, kdy jsem ho uspávala i dvě hodiny. Jinak nám docela pomohlo dávat mu kolem hlavy plyšáky, aby neustále něco cítil u obličeje - u druhého koupím hnízdečko. Pak už jsem byla ale tak vyřízená a usínala u kojení, že malej vždy usnul mezi námi v posteli. Od 5 měsíce, kdy vstával jednou v noci, jsem si dala postýlku ke své půlce, sundala bočnici a uspávala jen tam s přiloženou rukou u hlavy malého.
Teď máme 8 měsíců a spiem krásně v postýlce a po nočním kojení ihned po položení do ní usíná 🥰 určitě vydrž - chce to čas. Přeji silné nervy a sílu 🍀