Usínání. Máte fígle?

deniss88
11. únor 2020

Ahoj maminky,
Chtela jsem se optat, maji vase deticky nejaky specificky styl usinani?
Mam mesicni holcicku a od malicka je usinani tak na půl hodiny, ona se ruzne krouti, jakoby si, odkaslava, přesahuje plinu pres hlavu, pak ji zase nechce, pak chce dudlika, pak ho vyplyvne, za chvili opet rev, ze ho chce zpátky. Jakoby se skrabe po tváři a jezdi si ručičkou po hlave a je hrozne vztekla, mame obcas problemy s krkanim, tak, se bojim aby si blbe neodkrkla a nevracelo se ji to zpet
Mate nekdo zkusenosti nebo figle, co delate se svymi miminky? Dekuji 😊

pipi_puncocha
11. únor 2020

Syn usne leda u kojení. Nebo v kočárku/autě.

hasara33
11. únor 2020

@deniss88 ahoj, přesně tohle dělá malá také už od narození, usínání je proces průměrně na půl hodiny, někdy je to kratší doba někdy delší 😉 jsou jí 4. měsíce
Jinak když je takhle maličká tak zkus zavinout aby se nebudila těma ručičkama, pokud jí to nebude vadit.. naše to tedy bohužel nesnášela

deniss88
autor
11. únor 2020

@hasara33 zavinovacka u nas nema sanci, nema to rada 🙈🙈

pucka08
11. únor 2020

@deniss88 no já ji položím mezi prsa a uhoupu do 2 min je spici jinak se taky vrti a knoura asi jsem si usila bič ale mám klid 🙈

leniczka23
11. únor 2020

Od prichodu z porodnice jedeme stejne. Vykoupu, nakrmim, polozim do postylky, zapinam sumiciho medvidla My Hummy a odchazim. Je mu 9m a jeste nikdy jsem neuspavala. Prpste si chvilku povida a pak usne. Kdyz zaknoura prijdu, pohladim, dam dudlik a zas jdu.
Pres den ale sam neusne nikdy, to uspavam, ale jak je.po koupeli a zapnu medvidla vi ze je to ten nocni spanek a usina sam. Doporucuju ho kudy chodim.
Je mi jasny ze ne na vsechny deti bude fungovat ale myslim.si ze diky nemu jasne rozeznava ten nocni a denni spanek.
Kdyz jsem ho chvalila u doktorky ze usina sam rekla mi to nechvalte jeho, pochvalte sebe, je to vase zasluha.😁

denca033
11. únor 2020

Ahoj žádný fígle Teda nemáme. Od narození usíná sám. Jak odpoledne tak večer. Večer je to 19:00koupani hygiena papání a do 20:00 spinká. Položím do postýlky dám pusinku řeknu dobrou a odejdu. Malej za chvíli usne.

petulejan
11. únor 2020

@deniss88 moje malá taky zavinuti nesnasela,ale když jsem jí k tomu pustila bílý šum,u nás auto,tak usnula jak dudek.

evytra
12. únor 2020

Dceři jsem "svázala " látkovou Olinou a pak ještě zavinovačka....poradili mi to v porodnici