Uspávání relaxační hudbou. Máte zkušenosti?

rewq
19. led 2010

Zdravíme všechny! 🙂 Ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s uspáváním (večerním i denním) s relaxační hudbou. Nebo třeba i s jinou. Malé vždycky trvá, než zabere. Nemůže se dlouho uklidnit. Pořád se vrtí, točí, brouká si pod nos ... Většinou to trvá půl hodiny i déle (vím, že jsou i horší případy). A taky vím, že je to normální, ale třeba bych jí tou hudbou mohla pomoci, aby lépe zabrala. Já jsem jí vždycky zpívala, ale teď můj pěvecký výkon 🙂 Začala naprosto ignorovat. 😀 Ani povídání pohádky ji nijak nebere. Máte nějaké zkušenosti? Díky.

syraell
20. led 2010

U nas jednoznacne zabira radio na libovolne neakcni stanici. Celkem potichu, jen aby to vytvorilo mirnou hladinu sumu a zabere to paradne. Jedinym problemem byva, ze se obcas pres noc radio rozladi a kolikrat tam jdu radsi preladit z nejakyho metalovyho kanalu 😉
Ono to zabira i na pripad, kdy se ditko vzbudi - nema pocit, ze je v pokoji samo - hraje muzika, pripadne je slyset hovor - moc doporucuju!

rewq
autor
20. led 2010

Dnes jsem to zkusila -právě před chvílí 🙂 Usínání trvalo asi jen o 5 min kratší dobu, ale šlo vidět, že se malá opravdu zklidnila. Sice se pořád převalovala, ale už u toho tolik "nemrmlala" 😉