V čem dezinfikujete naušničky?

pettull
9. říj 2014

Prosim o radu...v blizke dobe bych chtela vymenit svoji holcicce nastrelene nausnicky za zlate. V cem je prosim dezinfikujete? Chtela jsem klasicky ve slivovici, ale nekde jsem slysela, ze pry se to nema, protoze je ve slivovici cukr a usi muzou zacit hnisat

evulina77
9. říj 2014

v lihu je to prý nejlepší. Pokud nemáš zbytek z čištění pupíku, dá se koupit v lékárně. Naušnice tam dej tak aspoň na 12 hodin.

veruska007
9. říj 2014

Dr. říkala, že v lihu na pupík. Naložit na 24h.
Chjo, holky... mně uši hnisají dodnes, každou chvíli se mi to vrací a bolí to jako čert ☹. Už i ze zlata.

pettull
autor
10. říj 2014

@evulina77 @veruska007 diky holky...uz je mam v lihu 🙂 prave doufam, ze hnisani predejdeme. Ted mame 4 tydny od nastreleni a docela v pohode. Jednou jsem natirala radsi framikoinem a od te doby uplne bez problemu. Jen jsem teda zvedava, jak ji to budu vymenovat...to asi bude sranda 🙂

janik01
11. říj 2014

@pettull dceři hnisala ouška i přes desinfekci lihem a natírání framykoinovou mastí. V cca 0,5 roce jsem zkusila zlaté náušničky vyměnit za stříbrné a od té doby byl klid.

pettull
autor
12. říj 2014

Dnes jsem uspesne vymenila nausnicky a budu doufat, ze bude vse v poradku. Docela me prekvapilo, jak jdou nastrelene nausnice tezce sundat...chtelo to docela silu