V čem koupete mimčo ve sprcháči?

aggamma
3. srp 2011

Maminky máte nějakou osvědčenou techniku či nádobu v čem koupete mimčo ve sprchovém koutu? Máme desetiměsíční pískle a vanička už je jí malá...uvažuji o bazénku či sedátku,ale to je až od 15 měsíců.

hojda
3. srp 2011

Zajdi do domácích potřeb a tam něco určitě objevíš🙂, různé vaničky na prádlo, ještě chvilku poslouží🙂

esterka610
3. srp 2011

Máme dvě plastové bedny na hračky, koupené v Jysku, tam napustím vodu do půlky a parádně dvojky vykoupu. 🙂
Taky máme jen sprcháč a zatím se je bojím sprchovat,aby mi nepadli. 😉

helcenka
4. srp 2011

Ahoj, náš malej se koupal v takovém okrouhlém vyšším lavoru na prádlo, když nám netekla voda a museli jsme jezdit prcka14 koupat k našim. Sice tam neležel, ale seděl a lavor byl dost vysoký na to, aby se vycachtal. Takže jsem za jedno s Hojdou, v domácích potřebách něco vybereš. 😉

ffiinnkkaa
4. srp 2011

Nic - je přímo ve sprcháči a pochoduje 🙂

klara.t
4. srp 2011

Jukni na toto, ale nevím, jestli to za tu cenu stojí http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=828280

já už koupu někdy ve stoje ve sprcháči, ale musík koupit protizkluzovou podložku, malá občas žuchne 😒

micanek
4. srp 2011

ve sprcháči byla vanička 🙂

kaatulkaa
4. srp 2011

Mámé jak sprcháč, tak vanu, ale víc využíváme právě sprchový kout, kde se sprchujeme spolu. Malý sedí a hraje si s hromadou hraček, které jsem mu tam dala, nebo si je tam natahal a moc ho fascinuje ta tekoucí voda 🙂 No a na opláchnutí se drží madélka a samozřejmě ho přidržuju já 🙂

janulickaj1
4. srp 2011

My budeme kupovat tento bazének a protiskluzovou podložku nebo samolepky. Máme hodně malý sprcháč, ale tohle by tam vejít mělo: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14394275&tab=4

terezt
5. srp 2011

my koupeme ve sprchaci v lavorkach. Kazdy ma jeden. Ale to jen u babicky, doma mame vanu (a protiskluzovku od Vietnamcu...)

blondys24
17. led 2013

Máme dilema. Máme v novém bytě rohovou vanu a zabírá hrozně místa. Přítel by chtěl místo ní sprchový kout, ale já nevím. Pamatuji se, jak jsme jako malé děti ve vaně dováděli, tak aby pak malýmu nechyběla....

vendullka
17. led 2013

Vanu bych za psrcháč nevyměnila🙂 Osprchovat se můžu i ve vaně, ale naložit se do vany a relaxovat ve sprcháči nemůžu a přesně jak píšeš, dcerce jsou tři a malému 9 měsíců , začali se spolu koupat a parádně si to užívají🙂

veronikanel
17. led 2013

My máme lehátko z um.hmoty,je vhodné jak do vany,tak do sprch.koutu a vyšlo nás na 119kč 😉 Koupala jsem v něm malou už od 4měsíců,kdy bylo koupání v její vaničce obtížnější =)