V čem nosíte věci, když nosíte v šátku?

mataharyy
9. únor 2013

Ahoj,
mám technický dotaz, rozhodla jsem se že budu výhradně nosit a to do doby než dítko doroste sporťáku (a další dvě, potažmo jedno, pochopí že se mají držet kočárku), jenže nastává problém, do čeho si dát věci pro tři děti a mou maličkost? Nosívala jsem tašku přes rameno, ale to bych asi padla při množství věcí by se mi zarýval popruh do krku a tlačil dítko, tak dumám nad batohem, ale tam mě zas vadí že je vše v hromadě a něco najít je úkol hodný kouzelníka 😅 Navíc když starší děti budou chtít co tři minuty pít, nebo budu potřebovat tahat peněženku, tak mě asi trefí 😀 Máte nějaký nápad/kompromis, či zkušenosti 😕

Díky moc za rady 🙂

majatob
9. únor 2013

@mataharyy nosim sice v Becu, ale bez batohu jsem se krom celodennich vyletu obesla 🙂 staci velka kabelka a kdyz je nejhur jeste starsim detem batuzky s pitim a jdeme 🙂 nevim, co vsechno s sebou nosis, ja kdyz byl nejmensi mimino- pliny, maly ubrousky, kapesnicky, kazdymu jedny nahradni ponozky a teplaky + bodycko a dupacky, svacinku a jedno vetsi piti. Malokdy jsem toho potrebovala vic 🙂 ted uz chodim jen s malou kabeleckou na klice, penezenku, jednu plinu a maly ubrousky 😀

mataharyy
autor
9. únor 2013

@majatob A jak jsi nosila kabelku, pod šátek, nebo přes dítko? 😕 Já když jsem nosila jen maličkou kabelku, přesně na klíče, peněženku a mobil, tak přes (pod jsem byla nervózní, pač mi pořád překážela), ale u těžšího zavazadla si to nějak nedovedu představit... Navíc tašku/kabelku potřebuji přehodit napříč přes rameno, abych jí nemusela přidržovat, potřebuji volné ruce na chytání dravé zvěře (dětí 😀 ). Uvažovala jsem nad klasickou přebalovací taškou, která má dlouhý popruh, ale...

mvkoty
9. únor 2013

@mataharyy já dokud jsem nosila na břiše tak jsem měla batoh a co nosíme na zádech tak mám tašku přes rameno a starší batoh se svýma věcma....a tašku nosím přes jako napříč s tím že mám ucho na max velikost aby pruh šel minimálně přes malou abych jí ho vlastně mohla dát pod zadeček

mataharyy
autor
10. únor 2013

@mvkoty Tedy se batohu nevyhnu 😅 Neva, musím tedy jen zdokonalit vnitřní prostory 😎

Díky moc 🙂

majatob
10. únor 2013

@mataharyy ja jsem mela velkou kabelu na rameno a zacvakla jsem si ju popruhem z Beca aby mi nepadala 😀 se satkem neim jestli by sla nejak privazat aby to bylo pohodlny... kazdopadne, ja jsem si s batohem na zadech a ditetem na brise pripadala vzdycky hrozne blbe 😀