V čem perete pro mimča?

monars
13. kvě 2022

V čem perete pro mimča, případě máte zkušenost s "Jelínkem" a euronou mimi? Ta eurona mi přijde zbytečně dráha, ale ráda si nechám poradit. Mám radši prášek jak gel.

gbp
13. kvě 2022

@monars v lovele. me prislo, ze ten jelinek toho tolik co lovela nevypere. eurona nevim

nijij
13. kvě 2022

Lovecká a Persil (nebo Ariel?) Sensitive

konidana
13. kvě 2022

v normálním běžném prášku , který jsem používala, jen jsem ho dávala o trochu míň

nina004
13. kvě 2022

@monars v Lovele a nikdy nemal žiaden problém.

jako_mala_holka
13. kvě 2022

Já měla nejradši Frosch baby, ale je to gel

elesse
13. kvě 2022

V detskem denkmitu

plamenek
13. kvě 2022

Batole prací prášek, Batole aviváž

berluska
13. kvě 2022

já mám teda už děti větší, ale pořád jim peru v Euroně a jsem maximálně spokojená, dávkuje se prášku malinko, takže ta krabice kde je 935 g mě vydrží na hodně dlouho - peru 1-2 pračky týdně s tímto práškem a mám ho minimálně na 1/2 roku, pokud můžu poradit, najdi si v okolí nějakou poradkyni Eurony, která ti k praní i k výrobkům řekne víc, případně mi klidně napiš do zprávy, používám Euronu už 6 let a stejně dlouhou dobu v ní i peru, tak se klidně ptej, co tě zajímá 🙂

nazka
13. kvě 2022

@monars batole

guliii
13. kvě 2022

Pro syna jsem prala v lovele a byla jsem spokojená, ale říkala jsem si, že teď bych zkusila attitude, protože je přírodní. A s jinými výrobky pro pro děti jsme s attitude spokojení.

intonace
13. kvě 2022

Ahoj já používám Euronu mini. Je to gel a dává se maličko. Výdrží dlouho. Teď přemýšlím, že v tom gelu budu prat i nám. Příjemně, jemně voní (nám voní, každý to má jinak😀) Můžu v případě zájmu do zprávy dát i kontakt na mou poradkyni

jjasmina
13. kvě 2022

@monars batole top

sigyn
13. kvě 2022

U prvního jsem používala: https://www.dm.cz/denkmit-ultra-sensitive-praci...
U druhého už peru normálně s naším oblečením. 😅

dianemash
13. kvě 2022

Ze začátku lovela, ale to spíš ze zblbnutí z reklamy, teď už jedeme persil sensitive i s trochou aviváže sensitive a peru normálně dohromady, nikdy nebyl žádný problém, ale my celkově nijak na ekzémy netrpíme

9radka9
13. kvě 2022

@monars jo, pereme v jelinku, merino v lanolinu třeba z "jakovperince"

kvmatonka
13. kvě 2022

normálně jsem prala v Jelenovi.

klokanka31
13. kvě 2022

@monars My používali Lovelu,Batole, a nakonec jsme skončili u Jelínka,je super a peru v něm i naše prádlo.

jana_zofie
13. kvě 2022

Od dvouletacky a pokud je to flekate v Denkmitu (modrem na barevne sensitive) a pro miminko v Yellow and Blue (ale to si moc neporadi s fleky, takze se zavedenim prikrmunpak v budu prat v Denkmitu vsechno). Jinak teda v tom peru pro vsechny. Tridim: ma fleky? Predeprat a Denkmit. Nema fleky? Yellow and Blue 😀
Bile momentalne v Jelenovi.

pampeliska1313
13. kvě 2022

Normální prášek, jen nedávám avivaz.)

lenerka1
13. kvě 2022

Na všechno i naše prádlo používám kokosové mýdlové vločky s prací sodou nebo už se vyrábí i s příměsí cirátu, k bílému ještě perkarbonát, místo aviváže ocet nebo kyselinu citrónovou, na skvrny žlučové mýdlo.

iris92
13. kvě 2022

Ja pouzivam mydlove vlocky a praci sodu, pripadne gel od Sonetu a peru tak pro vsechny, nemusim tridit 😀

goovana
13. kvě 2022

@monars jelen

ivybee
13. kvě 2022

Občas v Lovele (měla jsem hodně vzorečků z balíčku, který jsem dostávala v těhotenství) a jinak mám Lenor (na obale je myslim miminko v nějaké čepici), mám ho z Německa a už nechci nic jinyho! Pere dobře a vůně je neskutečná!

kristyneckaa27
13. kvě 2022

@monars v Euroně -Eco Mimi. Je úžasný, šetrný ale zároveň vypere. Hlavně super pro miminka i ekzematiky. Syn je atopik,a bez problémů. Používám prášek,vyrábí se i gel. V Euroně Peru i naše dospělé a Super,přítel alergik,atopak a po x letech mu sedl prášek i gel

swan42
14. kvě 2022

Prirodni, nontoxic frosch, ecover a podobny, stejne jako nam...