V čem plavou vaše mimina? Plavky nebo jednoráz. pleny?

berenika39
27. led 2009

Ahoj a hezký den 😉 , chystáme se za dva týdny poprvé do bazénu, zatím plaveme ve vaně s paní instruktorkou. Nevím, jestli pořídit jednorázové plenky na plavání nebo plavky. Co je praktičtější, co se Vám osvědčilo? Dík za zkušenosti 😉 .

boban
27. led 2009

ahoj tak my jak jsme chodili plavat tak jsme meli pliny 😉 ono prckove jsou jeste mali,a ty pliny jim dobre drzi na dukach 😉 ale klidne porid plavecky,vyjde te to vlastne levneji 🙂 tam jde jen o to aby se zachytil ten bobanek,kdyby nahodou 😀 curani projde i pres plinu a pres plavky 😉

chce to vyzkouset 😵 😵

at se vam tam libi 🙂

smilena
27. led 2009

Ahoj my máme plavečky a supr. Koupila jsem na netu od Popoliny - jsou na boku nastavitelný, takže trochu vydrží a pak se určitě dají prodat na MMB 😉 Já jsem rozhodně za plavky, ty plíny mi přijdou takový těžký, když si představím, že bych já měla plavat v nacuclý plínce 😝

petronilla
27. led 2009

Ahoj,my měli ze začátku plíny,ale pak jsem koupila na MMB plavečky a jsme spokojené obě 😉

andyalukasek2008
27. led 2009

Ahojky, taky máme plíny do vody 🙂... Zatím jsme spokojeni, až bude malý větší, koupíme plavky 🙂.

kozinka
27. led 2009

Ahoj! Tak my mám od začátku plavečky, byly mi doporučeny, že s plínama se mimčo necítí ve vodě tak volné a svobodné 🙂 Máme tedy plavečky a jsme obě moc moc spokojené X-)

lenkaha
27. led 2009

Ahoj, náš Kubík plave v plavečkách. Dají se sehnat i za slušnou cenu. 😉

dnada
27. led 2009

ahoj,my zatím máme plíny do vody,plavečky pořídíme až na další kurz pro větší dětičky 😉

dzej
27. led 2009

Ahojky, tam my máme plinky do vody z DM drogerky 12ks asi za 80Kč a na tom klasický plavečky. A u nás na hodině mají všichni ty plinky do vody. Mě to přijde praktický, pak to jen rozthnu a vyhodím. 😵

lamia
27. led 2009

My dáváme od začátku plavečky od Bambino Mio a maximální spokojenost,plavat s nacucanou papírovou vodní plínou není nic moc,navíc dík kvalitním gumičkám a PUL vrstvě jsou plavečky co do záchytu případných nehod stejně spolehlivé jako papírové plavky...

pavlina05
27. led 2009

Ahoj my máme plavečky za 120 kč a jsou super 🙂
Ekologie!!! 🙂

berenika39
autor
27. led 2009

holky, super.....hodný....dík. tak jsem na tom stejně.....někdo plavky, někdo plínky. Ale plavky vedou....pokud jste je kupovali přes net, dáte prosím adresu? Zatím jsem si našla na krtecekzavinaccom.

kalo
27. led 2009

No pokud po tobě pak nebudou chtít zaplatit čištění vody v bazénu v případě, že se tam malinký vyčůrá, tak riskni jen plavečky 😀
....U nás byly kvůli těmto "nehodám" plavací plínečky povinné....

smilena
27. led 2009

Já myslím, že když se prcek počůrá v té papírové, tak to taky proteče. U nás teda zase doporučovali rovnou plavečky - a u nás teda plavečkáři vedou nad plínkovýma 😝

mobina
27. led 2009

Tak u nás taky byly jednorázovky povinné. Spokojenost s dmáckýma 🙂

berenika39
autor
28. led 2009

Už jsem našla na netu ty plavky Popolina, jsou dorý, že se dají nastavit drukama, ale ten web - prodejce - už nefunguje. Nekupovaly jste některá tyhle plavky přes net? Jinak moc děkuju za názory, jste hodný a at vám miminka dělají jen radost!

smilena
28. led 2009

... já je mám z branykdetem 😉

berenika39
autor
28. led 2009

smilena 😉 , dík, objednáno....modrý s obrázkama, už se na těším.......... 😀

gabka32
29. led 2009

bereniko, my plavali poprvé v DMplinkach a pak konečně došly plavečky Imse Vimse a spokojenost 🙂

v bazénku je asi více jednorázovek, ale každý at si nosí co chce 🙂

dokca
29. led 2009

Ahojky, nás také čeká plavání za týden a taky řeší v čem 🙂
Takže dle dočtených zkušeností druhých maminek jsem pořídila plínky do vody z DM. A ještě dokoupíme plavečky.
A poradíte mi, zda jsou pro holčičku lepší jen kalhotky plavky nebo celkové.
Děkuji za rady!!!!

matru
29. led 2009

i my se chystáme za dva týdny poprvé na plavčo a taky váhám, instruktorka řekla, že je to jedno, takže poprvé zkusíme plenky(mám koupené Huggies) a když nám nebudou vyhovovat, pořídíme plavečky, myslím, že stačí pouze kalhotky 🙂 prodávají je přímo tam, takže nemusíme nikde shánět 😉

gabka32
29. led 2009

dokco ještě jsem neviděla pro tak malou holčičku plavky celkové... ale třeba jsou. my máme jen kalhotky - žluté s obrázkama a jsou supr. záleží na tobě 🙂

dokca
29. led 2009

tak díky za rady. Koupím jen ty kalhotky. 🙂 Ještě jen sehnat nějaké na sebe 😀 😀

smilena
29. led 2009

dokca: u nás má holčička plavečky v celku a je jí 5 měsíců, no vypadá to dost srandovně 😀 ale kde se shánějí, to fakt nevím 😒 Každopádně určitě může mít malá jen kalhotky 😉

matru
29. led 2009

holky: chtěla jsem se jěště zeptat, jaké plavky máte vy? dvoudílné nebo vcelku? co je lepší?

smilena
29. led 2009

Já mám vcelku. V dvoudílných si zatím netroufám vylízt 😖 , ale některý mamky chodí v dvoudílných úplně normálně, takže myslím, že je to úplně jedno, prostě v čem se budeš cítit líp 😉

motol
29. led 2009

Ahoj Holky,my máme plínky do vody,ale už sem koukala i na ty ekologický co maji funkci jako ty obyč plavací,tak uvidíme

lu24
29. led 2009

Ahoj,
my plaveme v plavečkách, ale v plavkách s pratelnou vložkou( je uvnitř všitá) , která nic nepropustí 😎 , papírový plenky jsou u nás v klubu zakázaný, měli sme ty z DM a asi za půl hodiny ve vodě z nich začali upadávat kousky, takže ucpávají filtr v bazéně 😝

motol
29. led 2009

Lu24 opravdu to slyšim poprvé stím filtrem,a kolik stojí stou pratelnou vložkou?

berenika39
autor
29. led 2009

smilena 😀 no to se mi zdá taky jako dost zásadní problém, sice jsem se vrátila po porodu na svoji váhu +2kg, což není trága, ale pohled do zrcadla je fakt ubíjející 😀 😀 😀 . Plavky z minulých lét mi jsou, dvoudílný, nechce se mi kupovat vcelku nový, no říkám si - snad ostatní maminy a mimina nepohorším 😝 . Ještě že tam nebude žádnej chlap (teda doufám).
JInak přes net jsem objednala Popolina, modrý,barevný, mají nastavitelnou velikost,tak doufám, že manekýnovi padnou 😝

gabka32
30. led 2009

my máme pratelné plavečky od Imse Vimse a žádná vložka tam není, moč to určo propouští, nevím jak větší nadílku 😀 ale stejně se ta voda v bazénu obměnuje často... myslím si že ani ty jednorázové plavečky nejsou nepropustitelné... ale jestli to navíc zanáší filtr... 😒

no a já mám jednodílné - jiné jsem ani nikdy nenosila i v době kd bych možná mohla 😀 ale maminky chodí v různých plavkách, dvoudílné, tankini, jednodíl, asi jak se kdo cítí. stejně tam nikdo po vás koukat nebude, každého zajímá jen jeho vlastní drobeček 🙂