V čem spinkají vaše děti?

moba
5. led 2011

Ahoj chtěla bych se poradit o vaši zkušenost, můj starší syn v březnu mu bude 5 se hrozně potí, nejvíc mě to trápí v noci několikrát ho převlíkám má vždy u krku spocené , myslím si jestli ty naše časté nemoci nemůžou nějak souviset,Tak bych chtěla vědět v čem dáváte spát svoje děti?
Když ho přikreji peřinou je spocenej ještě víc a to má tenoučkou, ale hrozně se odkopává tak že ho stále dávám spát do pyle, jen už se mi tam celý nevejde, tak že mu tam šoupnu jen nohy, Dr. mu bral krev čeká nás návštěva endokrinologie, ale vůbec nevim co sním, stále marodíme a když ne tak se mu i tak zacpává jedna nebo druhá nosní dírka, ale nic nevysmrkává, teď bereme bronchovaxo, tak jsem zvědavá jak dlouho budem v pohodě, ale to pocení je hrozné.

k.ate
5. led 2011

Sice je náš malej mladší, ale v noci spí jen v overálku, nebývá přikrytej, jakmile ho přikreju, je hned úplně mokrej... Taky nepíšeš, kolik stupňů při spaní má? Nepomohlo by mu víc vyvětrat? Kuba přikrytej vydrží jen když je v ložnici těch cca 19 stupňů 🙂

innes
5. led 2011

A jakou teplotu máte v ložnici? Pokud je ložnice chladná a odkopává se, možná bych trochu topila a přikrývala ho třeba jen prostěradlem, pokud mu to stačí. A co zkusit třeba pyžámko z nějakého přírodního materiálu? 😕
Po výsledcích z endokrinologie budete asi chytřejší 😉

jop
5. led 2011

Nezkoušelas outlast přikrývku, příp. oblečení? My mame od nich přikrývku i spací pytel a syn (1 rok) se v tom nepotí, nebo jen miminálně, přitom je hezky teploučký. Odkaz: http://www.littleangel.cz/
Už si připadám hloupě, jak ty outlast věci pořád propaguju, ale zvlášť pro děti mi to přijde opravdu super.

kjajule
5. led 2011

Jak píší holky, zkontrolovat pokojovou teplotu a pokud je vpořádku zkusila bych nějaké funkční prádlo, outlast, nebo přírodní materiály, třeba biobavlnu nebo bambus 😉
My spinkáme bud pod peřinkou nebo v bavlněném spacáku co nám šila babi...

rozarka65
15. led 2011

My v ložnici vůbec netopíme....a to ani teď v zimě, tedy pokud nemrzne...Je tam zima,ale spí super...Malá se taky odkopává,tak teď přes zimu spí ve spacím pytli...🙂 A pokud se potí,tak bych určitě vyzkoušela to funkční prádlo,jak radí holky...🙂

marie83
26. led 2011

Moje dcera se taky strašně potí hlavně na hlavičce a to moc netopíme a spí jen v noční košilce a pěřinu odkope,jednou jsem byla na masáži a masérka mi řekla že vnoci se člověk nemá co potit a když se potí tak je něco špatně tak nevím 🙂

pajafra
11. dub 2011

Dcerka měla v únoru 2 roky, donedávna spala v overálku a pytli a teď v pyžamku a pytli. Zkoušeli jsme jí dát místo pytle přikrývku, ale to jsem celou noc nic nedělala, jen ji pořád přikrývala, protože byla neustále odkopaná. Na pytelnedám dopustit, máme bavlněný, nepotí se v něm - už máme třetí velikost - přes noc necháváme pootevřené okno, v zimě alespoň na mikro.

kikimaruska
11. dub 2011

Syn spal do 2,5 roku v overálku a pod ním body, jakmile se naučil chodit na nočník, tak z praktičnosti už má pyžamo s dlouhým rukávem a ponožky. Spí pod dekou a když máme vyvětráno a je příjemně, spí pod ní+vyžaduje svoji Mikrovláknovou k tomu. Pokud se topí a je tepleji,tak se odkope...Zprvu na mě volal, abych ho přikryla, nyní se už umí přikrýt sám a sám když třeba nechce kalhotky,tak mu je nedávám, ale přikrytí se vyžaduje vždy, když jde spinkat 🙂 .Když si určí, co na sobě chce a nechce,tak zpocený není a pokud je, téměř vždy pak přijde nějaká nemoc...že mu v té době nebylo nejlépe a sama u sebe vidím, když se probudím zpocená,tak na mě pak hned něco vleze... 🙄

veruska007
12. dub 2011

Nas malej se take velmi poti, spava v tenkem bavlnenem pyzamku a tenounkem spacim pytli (daji se sehnat i dostl dlouhe, jeden je skoro na mne 😉 ) a pres to ma jeste tenkou perinu (driv nemival, zamiloval si v zime).

lucie777
15. dub 2011

Nevím, jakou má teplotu na spaní, ale jestli je oblečenej a narvanej v pytli, asi bych se taky potila.. 😀 Já mám sice mladší dítě, ale v pokojíčku má přes noc cca 22° a spí v overalku, peřinu má pod sebou, přikrytá je jen asi první minutu, co jí přikryju a odejdu, nechodím jí přikrývat, páč se stejně hned odkope, v 5 letech už ale musí říct, jestli mu je horko nebo v čem je problém, ne? Škoda že tady neodpovíš.. 🙂 tak držím palce, ať to není nic vážnějšího!

vendulka
15. dub 2011

malá spí normálně v overalu a přes sebe peřinu a v timě ještě deku a v létě spí buď jen v tričku a nebo v bodyčku,ale ty se na nás už asi moc nedělají 😀

marinka
15. dub 2011

Anička spí zásadně nahatá, veškeré pokusy, aby si na sobě nechala pyžamo, selhaly 😅
A Leontýnka spí v overálku.. Vaše nemoci budou mít jinou příčinu, než to, v čem spí děti, když tak písni do IP..

bertica.h
28. dub 2011

staršia dcéra má pyžamko,mladšia má overal

ivika18
28. dub 2011

U nás se spí v tričku a kamaškách z tenkého merina, je termoregulační, když se v tom náhodou zpotí, tak nestudí, takže nemusím převlékat. Můžu fakt doporučit. 😉

lucieuhri
29. dub 2011

malá měla overalky, ted dáváme overalek bud krátký na léto, nebot máme doma velmi teplo - celý den tady svítí slunce a barák je velmi vytopený, takže jen overalek, nebo bodýnko s legínkama...něco lehkého. A dečku z fleece lehkou. I tak se nám odkope a při otevřeném okně se pak spí celé dvě hodiny 🙂

alicci
29. dub 2011

Bodíčko a pytel do 4 měsíců a teď v overálku s dlouhými rukávy nebo s krátkými a spokojenost 😎 samo ještě dečka fleecová

evulka25
6. zář 2011

když byl miminko tak v overálku a teď má pyžámko, je to praktičtější když chodí na záchod.

dana3262
6. zář 2011

Nasemu te sice jen 1,5r, ale mame celou noc otevrena okna nebo okno a to i v zime (to jen pootevrene). Spi v body s kratkym rukavem s nama v posteli. Kdyz ho obcas prikryju, tak ne jen ze se probudi, ale taky je hrozne zpocenej. Uz jsme si zvykli, ze my se choulime pod perinou a on je rozvalenej nahatej a je mu teplo. Myslim, ze deti se odkopavaji kdyz je jim horko a to, ze ho das do pytle mu to znemozni, tak si to nemuze regulovat.

hojda
6. zář 2011

Co zkusit tohle?

DOPORUČUJEME OUTLAST® - ložní soupravu

Je vaším nenaplněným snem ničím nerušený vysoce regenerující spánek? Budíte se unavený, neodpočatý a ve špatné náladě? Toužíte po změně? Vyzkoušejte naši „inteligentní“ ložní soupravu využívající jedinečnou výrobní technologii. „Inteligence“ ložní soupravy spočívá ve schopnosti vyrovnávat a optimalizovat teplotu mikroklimatu, které se vytváří mezi vaší pokožkou a ložním prádlem. Laicky řečeno: Outlast® Adaptive Comfort® vás ochladí, když se budete pod přikrývkou přehřívat a potit, a zahřeje, když vám bude zima. To zaručí nerušenou regeneraci organismu a klidný a příjemný spánek.

http://www.littleangel.cz/prikryvky-polstare-po...

Máme z toho fusak je super.

kristi
6. zář 2011

v pyžamku, v zimě kr. rukav a dl. kalhoty, na hory ma overal. V létě v košilce nebo nahatá. Je dost záhřevná, zima ji nebýva

mayem
6. zář 2011

v overálku od narození, až nebude mít plínky přejde na pyžámko

antarres
6. zář 2011

overálek až do 2,5 let, pak pyžámko (to jsme nasadili, když dcera začala chodit na záchůdek, kvůli rychlému svléknutí)

llllucka
7. zář 2011

Buď pyžamo s dlouhým rukávem a dlouhýma nohavicema nebo tričko a trencle.

luckar
7. zář 2011

Buď v overálku, nebo když je moc teplo v bodýčku 😉

deyana
7. zář 2011

My jelikož tu máme hrozný hic, tak někdy jen s plínou, někdy má tričko, a někdy když si to vyloženě přeje, tak v overálku 🙂