V jakém týdnu vám miminko začalo pást koníky?

kamaradicek
29. led 2011

V jakem tydnu vam miminko zacalo pást koníky?

radushka
29. led 2011

My jsme pásli ve druhém, ale byl to trošku podvod - když dáš prckovi ručičky pěkně k sobě, ta tak drží 😉

blanka.k
29. led 2011

V týdnu asi tak 20. 😀 Vůbec nechtělna břiše zvedat hlavu, pást začal sám (nenutila jsem ho, dle mudr. měl ještě čas) ve 4,5 měsících, i když na břicho se obracel od asi 10.týdne sám. Nic mu neuteklo, o 3 měsíce později už krásně lezl po 4 po celém bytě, stál a snažil se chodit kolem u nábytku, seděl a klečel 😉

mmmk
30. led 2011

Nas mrnous pasl tak od tretiho tydne. Jasny, prvni to slo z novorozeneckych reflexu, ale ty svaly si naposiloval a nikdy past neprestal. Naopak je vzdycky s pohybem trochu napred.

ja.na81
30. led 2011

Ve dvou mesicich uz chvilku vydrzel s hlavickou nahore, bylo to srandovni, porad jsem kolem nej behali s fotakem 😉 Zacal asi kolem 7. tydne (ale ja jsem ho driv nejak moc nedavala na brisko, aby mel sanci to vyzkouset...)

monapink
30. led 2011

ahojik,moji male budou tri mesice a stale se ji paseni konicku nelibi 😠 Jinak davat na brisko by se meli od sameho zacatku(pod dozorem!),aby si pry zvykly,my to tak delali a stejne se mala vzteklinkuje..jelikoz nas trapila a stale trapi kolika,tak past a byt na brisku musi,tak je pekne rozvalena na mne a to se ji aspon na chvilku libi 😀 ted cim dal vice,slinta na mne,smeje se a u toho vseho pekne prdikuje..posiluje svalstvo a hlavicku uz drzi moc pekne a to i presto,ze kone nepasla a stale past nechce,s vyjimkou na mne 😉 No za par dnu jdeme do poradny,tak jsem zvedava,zda ma vse posilene tak jak ma mit..

weri1
30. led 2011

náš tak po 3 měsíci, já se ho bála dávat na bříško tak proto, ale nic nezmeškal

deeniisa
2. únor 2011

Davca tak kolem 3.mesice coz si myslim ze je naprosto normalni :D chce to jen pilovat a pilovat :D nebojte vsek ten prcek na vse casem prijde :Dani se nenadejete a uz bude behat :D