V jakém věku dítěte se používá golfáč?

luciska01
20. dub 2009

Omlouvám se, jestli tu už podobné téma je...Přemýšlíme, jestli se nám vůbec vyplatí kupovat golfky. Dceři teď bude 6 měsíců, na léto počítáme se sportovní verzí kočárku na zimu bude asi taky ve sporťáku (ve fusaku). Na jaře příštího roku už snad bude běhat, tak nevíme, jestli vůbec golfky pořizovat?! Možná to je blbý dotaz, ale trošku tápeme 😝 Díky!

petrolejka
20. dub 2009

Luci, záleží na dítěti. Vím, že jsou děti, které se rády vozí klidně do tří let a jiné, které v kočárku nevydrží. Asi budeš muset počkat, jak se to s malou vyvine. 🙂

mkr
20. dub 2009

my ted golfky pořídili, sice chodí, ale daleko nedojdem trvalo by to věčnost a taky spí v kočárku

astrane
20. dub 2009

Já mám golfáč trvale v autě a beru ho jen do města.Normálně jezdíme se sporťákem z kombinace.Používáme ho asi od 9 měsíců.Malej má 2 roky a vozí se vyloženě rád a taky usne v pohodě v obou kočárech.Do města bych s ním bez kočáru nešla tak do 3 let určitě-nikam bysme nedošli a pořád by se chtěl nosit...A já musím být vždycky včas zpátky....Prostě jsem ho koupila,abych pořád nemusela do auta skládat a taky kvůli tomu pucovat náš teréňák.Takže vlastně kvůli své pohodlnosti 😉

Pokud nepotřebuješ nějakou cestovní verzi kočárku,pak golfáč kupovat nemusíš,sportovní kočár stačí.Případně ho můžeš koupit,až příští jaro,jen aby si měla malá kam občas sednout.Ale taky ho nemusíš mít vůbec-však to není povinnost kupovat golfáč 😉 🙂

mkr
20. dub 2009

jak píše astrane mi ho taky koupili kvůli pohodlnosti, budem ho vozit v autě