V jakém věku vám vaše dítko řeklo první regulérní slovo?

janicka006
10. říj 2010

V jakém věku vám vaše dítko řeklo první regulérní slovo a co to bylo????

fender
10. říj 2010

v 8m HAM a MÁMA (bohužel ham bylo první 😀)
v 9m TÁTA
v 11m AUTO a DEJ
a od té doby mele co mu pusa stačí ... u babičky na vesnici štěká venku na psy, bučí na krávy.... 😅 😀

marinka
10. říj 2010

Anička v 11 měsících táta, to bylo první slovo, kdy jsem si byla opravdu jistá, že je to vědomé
Leontýnka už v 8 měsících řekla vědomě máma, táta a pá pá 😵

laada
10. říj 2010

v 8 měsíci začal BABA o týden později BÁBA
10,5 měsích (to je právě teď) volá na mě MÁÁM, krásně řekne TÁTA, když vidí kočičku tak TSTŚ to je zatím ze srozumitelného vše 🙂

lenkavano
10. říj 2010

u nás to bylo běžné jako u jiných máma, táta ,bába ,ham ale Klárka říkala první děda. 😉

coxa
11. říj 2010

Spíš citoslovce - baf baf a pak až máma. 😀

lukza
11. říj 2010

v 7,5měsícách ham,mama baba to začal hned po sobě.v 8měsícách přidal papa ,lala, jen tata se mu churt nechce říkat 🙂)

momin
12. říj 2010

U nas to prvni srozumitelne slovo bylo az po roce... do te doby jen tak zvatlal..
Dokonce i mama tata ham..atd... zacal rikat po roce....

mamkanec
12. říj 2010

nám je 7 měsíců a říkám nesmysli typu ojojoj, maaaam, hab aj. myslím že ještě pár měsíců nic normálního neřeknem😀

jeudi
12. říj 2010

první slovo bylo asi v 8měsících a to bylo mnam mnam a pak táta a haf ,a to je vsechno kdyz chci aby rekl máma tak odpoví táta a směje se mi

aguaverde
12. říj 2010

Chár v 6měs máma...nejdřív sem si myslela že to je jen náhodně ale bylo to cíleně, v 7měs táta,ham, mňam, kolem 8měs baba, děde, tája (teta šára), v 8,5měs bak bak (když byla pokaděná), a v 9měs ne-e ne-e te´d má 10měs a nic nového neumí.... 😕 jo a ještě dlouho umí jejej jejej (když jí spadla hračka a uletěla jí hlava tak řvala jejej jejej 😀)

alcatko.j
12. říj 2010

Táta

andykov
13. říj 2010

Tý jo, tady všichni mluvěj skoro po narození :D A já si teď trochu stěžovala dr., že malá mi řekne jen NA,DA - dej, NENE a MŇAM, a že prej málokdo mluví víc... To jen na všude na diskuzích jsou šikovné dětičky, kolem to tak není. To znám jen jednu holčičku takovou šikovnou 🙂

elvira
14. říj 2010

V 8 měsících - ťaťaťa, brrr, he - prostě citoslovce + tata + 1x máma asi omylem, proč by se to učil, když stačí zabrečet a máma je tu 😀 , dede - což by mohlo být chápáno jako děda, ale toho viděl tak z vlaku, takže se mu to spíš dobře říká a dělá tssss na kočičku. 😉

kozinka
14. říj 2010

ve 4,5 měsících Táta, v 5 měsících máma, bába, teta, dede.... a od 11 měsíců Co je to, Kde je to, Kdo je to 😅 😀

lollipops
20. lis 2010

Se dívám že tady je fakt tolik šikovných dětiček.Já to tomu mýmu prckovi můžu opakovat dokola jak chci a stejně na mě prdí.Až teď v 9 měsících začíná jako ham nebo mňam...dělá takový ňamňamňam ale jinak ani prd 😒 Ani moc nežvatlá souhlásky jako b,g atd... to jako by neznal ☹ Doufám že nebudeme mít později problémy s řečí

martinka81
20. lis 2010

v 9 měsících první srozumitelné slovo a to dudu 😀 plazil se před dudlíkem a tohle usilovně volal