V kolik chodí spát vaše dvouleté děti?

marti7
29. bře 2009

V kolik hodin večer chodí spát Vaše děti okolo dvou let? 🙂 Změnil se čas a tak nevím, jestli posouvat spaní nebo ne...Chodili jsme v osm, ale teď by to bylo v devět a to už se mi zdá dost pozdě, abych měla večer taky chvilku pro sebe... Díky 😵

poupe
29. bře 2009

my chodime v pul osme a dam ji i dnes podle novyho,uvidim jestli usne 🙂

lienka79
29. bře 2009

nas medzi 20 30-21 00...

monky1
29. bře 2009

my o 19h, ale cez den uz pol roka nespime 😀

petulienka
29. bře 2009

no nas maly vstava kazde rano ako hodinky presne 7:00 a dnes vstal 6:00 stareho casu cize noveho 7:00 🙂 asi ma v sebe program co ho preprogramuje na novy cas, trekze u nas sa nic nemeni a takisto to bolo aj na zimny cas, proste sa sam prehodil. Chvalabohu... 🙂)) a vecer chodi o 20tej

j.a.n.u.s.
29. bře 2009

mezi osmou a devatou....

marti....nejlepsi co pro sebe muzes udelat je, nestresovat, ze ma jit spat driv at mas cas pro sebe 😀
Ja stresovala, ze by mela jit spat na cas a kazdy den stejne, ale ne kazdy den je stejne unavena....dikybohu, ze si rekne sama, kdyz je unavena a chce jit spat a fakt chodi sama mezi osmou a devatou.
Cas pro sebe? 😀 😀 😀 😀 ....vetsinou uz usnu s ni posledni dobou 😀

karotky
29. bře 2009

My podle toho,kdy se vzbudí po odpoledním spaní.Takže,když chrupe do 14:00,jde spát ve 20:00.
Ráno jsme se budili permanentně v 5:30,takže jsem dnešní změnu času docela uvítala. 😵
Horší to bude na podzim. 😅

peppapig
29. bře 2009

Ja davam malou mezi 7.30 a 8.00. Jen kdez jsme nekde venku a vracime se pozdeji odpoledne autem domu, vetsinou spi v aute a pak jde spat az okolo 22-23, ale to jsou vyjimky.

Ja bych tu zmenu cas moc neresila, kazdy se prizpusobi, myslim, ze i 2 lete batole. No my to mame letos velmi lehke, Mia ma stale strevni virus, takze prospi skoro cely den, je hrozne vycerpana ☹

janulle22
29. bře 2009

Ada chodi kolem 8 nekdy usne pozdeji a nekdy lice jeste v 10 vecer,ale to zalezi v kolik vstal po obede.vcera sel spat o pul 9 a vstavali sme dneska v 10 😅 ...ale byl nemocnej a vcera mel jeste skoro 38 takze to bylo spis nemoci ale jinak mi vstava 7-8 jak se mu dari.a posuny casu neresil vstal podle aktualniho casu... uvidime zitra kdy vstane...

akzeret1
29. bře 2009

ahojky dobrý téma,když spí přes den tak usíná mezi 21.30 až 22h a ráno vstává v 6,30 až v 7hodin.Když, neusne přes den usína před 20hodinou.Jsem radši když usne odpoledne a jde dýl spát 😉

lucaska
29. bře 2009

ahojte, lucasko chodi vecer spavat o 20.30 , rano sa budi okolo 7.00 a naobed chodit o 12.30 ....
a casovy posun mu nevadi,som myslela ze mi nebude chcet zaspat cez obed a uz aj spi,uvidime co vecer 😉

sakura77
29. bře 2009

aj my okolo pol 9-a vecer ho dam uz po novom,troska to natiahnem

janeses
29. bře 2009

Naše malá chodí spát večer kolem půl 9-9, dříve jí do postele nedostanu, protože mi spí po obědě i 3 hodinky, jde spát kolem půl 1 a kolikrát jí o půl 4 budím 😅 Ráno vstává kolem osmé, takže spaní je super u nás... 😵

sirinka
29. bře 2009

nasa chodi spat medzi 20:00 a 21:00...a tiez som zvedava, ako to dnes vecer zvladneme...

astrane
29. bře 2009

náš tak kolem 11 večer 😖 Ale ráno dlouho spí a odpoledne taky tak 2 hodinky-cca od 3 do 5....

kacka79
29. bře 2009

My chodíme kolem 20h, spíš dřív... podle odpoledního spánku. Když spí po obědě 3 h tak jdeme až kolem 20.30, když spí jen hoďku jdeme v 19.30. Ted ale začíná po obědě spát čím dál míň ☹

ronie
29. bře 2009

kacko a kdy se ti ráno budí? Oliver chodí spát jako tvůj Filípek a spí v poledne obvykle 3 h, někdy i víc, ráno se ale budí mezi 5.30-6 😝 😝 😝 , zkoušela sem mu zkrátit polední spánek, ale naprosto bez efektu-teda jedinej efekt byl, že byl protivnej i odpoledne 😀 😀 😝

marinka
29. bře 2009

Tak Anička je od malička noční sova, teď v roce a půl chodí spát o půl 10 a to je ještě dobré 😀 Většinou spí celou noc a budí se kolem sedmé. Po obědě chodí spát na dvě až tři hodiny.

kristi
29. bře 2009

tak jsem rada, ze fakt nejsem sama, komu chodi spat ditko okolo te 21:30-22 hod. Taky spi celou noc a vstava tak v pul 8, jak kdy.

adetka
29. bře 2009

Mirk chodi spat o cca. pol deviatej... a vstava najneskor o siedmej (vacsinou vsak o pol siedmej)...ale asi sa jej to puosunie... tri dni v tyzdni chodim do prace a malu vozim k babke... takze ju budem musiet zobudit podna noveho casu... cez den spi maximalne dve hodinky... vacsino hodinku a pol...

renatka86
29. bře 2009

Alex chodí o 20:30, ale poobede spí aj cez 3 hodiny....

mikula
29. bře 2009

vzhledem k tomu,že malá stále ještě spává dvakrát za den,dřív jak ve 22.hod spát nejde.Ale protože se manžel vrací z práce až kolem 19.30 tak nám tento režim zatím vyhovuje. spí celou noc,na pár vyjímek,když lezou zuby a vstáváme kolem 8.

sisi.v
29. bře 2009

Klaudinka chodí kolem 8 do postýlky, usne tak kolem půl 9, ráno vstává kolem deváté. Ale přes den spí jen hodinku, od 1 do 2.

erikasadek
29. bře 2009

v ten isty ca sod narodenia.. o 20 00.. 😉 vstava o 8 az 10 rano.. 😉

janeette
29. bře 2009

Aj naša chodí spať o 20 00 ale vsáva vždy medzi 6:00 a 7:00 😔 mohla by si dakedy pospať dlhšie 😅

radka.m.
29. bře 2009

tak náš malý chodí spát v 18.30,nejdýl do té 19 vytuhne,ráno vstává kolem šesté,což mně vyhovuje,protože stihnu uvařit a poklidit a kolem deváté můžeme klidně ven,kdybych vstávala dýl,tak bych určitě nestíhala.neumím si ale představit,že by chodil spát třeba kolem desáté,protože ostatní děti ráno vstávají do školy,tak chodí kolem osmé taky do postele,podle mně je ta desátá už na takhle malé dítě dlouho.

ivusenka
29. bře 2009

Nám je 1,5 roku, usínáme kolem 20-té hodin, budí se mezi 7-8 hodinou, přes den spí zhruba od 12-14.00 hodin, někdy méně, někdy i 3 hodiny.

ivusenka
29. bře 2009

Jinak ještě k první otázce - posunu času, řekla bych, že nám dělá problém, snažila jsem se dne sudělat kompromis a na polední spaní i večerní šla o půl hodin déle spát, ale absolutně odmítala jít o hodinu dříve.

mirko
29. bře 2009

my chodime o tej pol 8, vstavame o siedmej rano, mozem si podla syna budik nastavit, taky je presny.....a ako pise monky1 tiez uz cez den nespime asi od Vianoc

milik75
29. bře 2009

Ahoj, to zalezi, jestli ti dite spi i pre den. Pokud ano, staci kdyz das dite spat kolem 20h, aby spal zhruba 10hodin v noci (kdyz pres den spi 1-2h). Pokud ti dite pres den uz vubec nespi, potebuje to dohnat pres noc, takze bych ho dala spat mezi 19-19.30h, aby spalo o neco dele tj. aspon 11h. Samozrejme kazde dite je jine a potrebuje jinou dobu spanku, ale 2 lete deti by meli spat asi 11-13h za 24h.