V kolik chodíte koupat mimčo?

janulazaynab
1. led 2010

Ahoj,
podle známých chodíme pozdě koupat, tak chci vědět, jak je to u vás 😉
Už druhý den od příchodu z porodnice koupeme pravidelně v půl osmé. V osm vyjdeme z koupelny a většinou malý v devět, max v deset (to ale málokdy) usne.
Známé většinou koupou v šest, ale to mi přijde brzo - vždyť než jde mamina spát, to se ji malý vzbudí na kojení..

evena
1. led 2010

ahoj, tak mi koupeme mezi 7-7.30 večer a malá usíná mezi 10-12 večer

jajka12
1. led 2010

to na toto je treba novú tému zakladať ?!?! 😀 😀 😀

každému mimču vyhovuje niečo iné - my kúpeme medzi 19,00 - 19,30

poletucha
1. led 2010

18,15-18,30 a od 19 spinka...vyhovuje mi to,je prijemny mit chvilku vecer volno 😉

martulikk
1. led 2010

jajka: a proč ne? 😉 od toho je tu diskuzní fórum, aby jsme se mohly ptát na to, co nás zajímá...
janula: my koupeme ve 20h, malá usne kolem 21:15-21:30 🙂 se změnou času jsme zkoušeli koupání v 19h, ale pak jsme to stejně posunuli na tu 20h... každému mimi vyhovuje něco jiného... pro nás dřívější koupání bylo prostě moc brzo... sice večer je v tahu, ale hlavně, že mímo spokojeně usne 😵

mili84
1. led 2010

ahojky, my jsem po příchodu z porodnice celkem dlouho koupali ve 20h a do 21h spinkal. Pak se to časem samo posunulo a teď koupeme o půl 8, pak kojení a po 8h, max. o půl 9 spinká 😉

janulazaynab
autor
1. led 2010

V šest je pro nás brzo - jednak není tma a nemá takový klid na spaní. Příjemný večer mi přijde od těch osmi - vycházíme z koupelny a jdu kojit, to zrovna začíná hrát nějaký film a i když ho nevidím do konce, protože jdeme spát než skončí, stačí mi to 😝

momin
1. led 2010

Tak my koupem kolem pul 7 a spat chodi v tech 7. jasne ze je to na kazdem..hlavne jak to mimcu vyhovuje... 😉

jajka12
1. led 2010

martulik, preto, lebo sa popíšu rôzne časy - ktorý rečo ano a ktorý prečo nie - a nie je o čom kecať 😀 . A je tu kopec tém kde sú mamči s mimčami a tam sa dá kecať o všeličom, aj o kupkaní ... ale to ma len tak spontánne napadlo, že prečo téma, podľa mňa pôjde táto téma do stratena....ale pohodička, nemyslela som to zle, soráč ak to tak vyznelo 😅

jeudi
1. led 2010

ahojky mi koupeme v 7 a v půl 8 malý většinou už chrápe.zaleží na tom na jaký režim je miminko zvyklé a v 8 neni zas až tak pozdě.

coxa
1. led 2010

ahoj, my jsme prcka jako miminko koupali v sedm a v osm chodil spát a většinou i hned usnul, ale teď už nespí přes den, takže koupeme po půl sedmé a v sedm už je v posteli a my máme volný večer. 🙂

medvik
1. led 2010

koupeme mezi 20. a 21.hodinou, malá ale chodí spát až tak ve 22 až 22,30.

pikusa
2. led 2010

Ahoj,tak my koupeme mezi půl 7-7,pak kaše,před 8 jde do postýlky,většinou už v polospánku a spinká.....
večer máme s přítelem pro sebe 🙂

kadlecova.misa
2. led 2010

my koupeme kolem 7, po 8 jde spinkat..většinou do pul 9 spí. 😀 ale to se mění ..dřív jsme koupali v 6, a usínala úderem 7..jooo, to byly časy. 😝

elzik
2. led 2010

Ahojky, tak my malého koupeme většinou mezi 19 - 20h, podle toho, na kolik nám vychází krmení. Po koupání kratičká masáž a kojení. Potom se snažíme malého dávat spinkat. Dcerku byla od 1 měsíce na UM a tu jsme koupali kolem 19 h a do 20h většinou spinkala, ale také jak kdy. Důležité je, co vyhovuje miminku. Myslím si, že koupání kolem půl osmé je o.k., v šest mi to přijde brzo.

mar26
2. led 2010

Ahoj, my koupeme mezi 19- 19,30 do 20h vždycky spinká...vyhovuje to nám a asi i malé 🙂

dalmationka
2. led 2010

To koupete opravdu každý den? My tak jednou za dva tři dny, malýmu to vyhovuje. Koupeme většinou tak kolem 18.hodiny.

misellll
2. led 2010

u nás se to koupání,také pohybuje kolem usmé hod a u mé sestry taky,někdy dokonce i kolem půl deváté,nic si z toho nedělej,když to malému takhle vyhovuje tak proč ne 😉 a tobě taky 😉

misellll
2. led 2010

dalmationka:koupeme taky každý den,malá je pak více utahaná,voňavoučká,po koupání jíí natírám olejíčkem a dělám mazáš tělíčka,takže pak spinká lépe,když se náhodou stane,že ji nemohu vykoupat,alespoň ji otřu žinkou,ale to mi pak dá práci ji uspat,je prostě zvyklá na určitý režim 🙂

pikusa
2. led 2010

My taky koupeme každý den,je to rituálek,Mates ví,že se pak jde spinkat....
a opravdu jak jdeme do ložnice,chvíli si s ním povídám,pak pustím ten Fisher Price projektor,položím ho do postýlky,za chvíli si začne hledat "spací polohu" a já můžu odejít.A usne..

misule82
2. led 2010

My koupeme v 19:30 a před 21 h spinká 🙂

leonik
2. led 2010

ahoj, my koupeme každej den, po 18h, pak dostane kaši nebo mlíko a mezi 18.30-19 chodí spát 🙂

rimmel
2. led 2010

my 6.30 cca

misellll
2. led 2010

rimmel:a to ti usne tak brzy 😕 zlaté dítko máš 🙂 😉

micha3
2. led 2010

ahoj, koupeme 18.30 a okolo 19.00 krmíme a pak spinkat 🙂

rimmel
2. led 2010

misellll nooo chodime spat o 7 ale v poslednej dobe sa stane ze zastrajkuje a spat ide az o 8 alebo tak 😀

misellll
2. led 2010

tak to ti závidím.Malá usne tak kolem té deváté.Já jí vykoupat tak brzy,tak je konec 😀 😀 😀

romana29
2. led 2010

my + - v 18 hodin, spat chodí každý den o půl osmé 🙂 .

rimmel
2. led 2010

miselll to sa da (Teoreticky) zmenit..ja vzdy ked vidim ze siel sspat o 9 naprilkad..fakt zriedka..tak rano ho nenecham vyspavat dlhsie a potom viem ze vecer mi aj skorej pojde spat...no ale to nemusi u kazdeho fungovat 😀

on dakedy normalka okupeme, dame mliecko a ze ideme sa zahrajkkat ako vzdy na chvilku a on taaak ozije odrazu, uplne plny energie, tak ho necham nech sa vyblazni a potom spi ked je pripraveny..a pritom pre vecerou zival ako divy..to asi to jedlo a mliecko 😕

misellll
2. led 2010

rimmel:no já bych byla šťstná,kdybych malá spinkala jako tvůj malej 😉 naučili jste si ho dobře 😉

andykov
2. led 2010

chodíme mezi půl osmou osmou 😉