V kolika letech / měsících jste dali dítě do postele?

amelie001
17. srp 2010

Malý nechce spávat v postýlce a manžel by už rád koupil velkou postel,protože postýlka je nevyužitá.

beruska2x
17. srp 2010

asi o 2 mesice dyl nez vy 😉 malej se bouchal o spruncle a budil se, ve velky spi krasne, okamzite si z ni udelal svy utociste, ma za ni kapsa kam si dava knizky a plysaky... mame Roxy z Gazelu se zabranou, i s matraci za 5500,-a super spokojenost...
postylku jsem dala pryc a ani si nevzpomel 😉

delf14
17. srp 2010

my v oce a půl myslím a taky má tu zábranu na posteli je to supr 😉

lena27
17. srp 2010

my asi ve 22 měsících. myslím, že je důležité, aby z postele uměl sám slézt

kjajule
17. srp 2010

Holky řekněte mi jak tam to dítě udržíte aby tam spalo...já si to neumim představit malej nechce spát ani s náma jakmile je jinde než v postýlce všude courá a nespí... ☹

crca
17. srp 2010

Tak my se teda taky boucháme o špricle,hodně cestujeme v postýlce,točíme se jak vrtule,ale neumím si taky představit jak by mě vydrželi ležet ve velké posteli než by usnuli 😀 Tak jedině,že by měli zábrany 1m vysoké 😀

majatob
17. srp 2010

Tobias dostal "velkou" postel (prodluzovaci Ikea Leksvik) k prvnim narozkam, Beata ju dostane v roce taky, mala bude potreba pro dalsi mimi. 🙂 Ze zacatku sem tam spadl, ale mel pod sebou matraci z male postylky, takze padal do mekkyho a asi po 14 dnech uz spal uplne v pohode 🙂 a my se dodnes uspavame, takze s vydrzenim v posteli neni problem, jak vstane, okamzite ho pokladam zpatky 😀

benjik
17. srp 2010

My už taky budeme kupovat postel pro dcerku. V postýlce se budila o příčy,hrozně se roztahuje. Tak ted spí s náma a postýlku máme jako odkladiště krámů.Z postele umí slézt i na ní vylézt asi od 10 měsíců,takže si sama ráno sleze,jde si hrát a když chce,tak si ke mě ještě vleze a dospáváme.

krista
17. srp 2010

My jsme malou přestěhovali do velké postele asi v 16ti měsících a řekla si o ni sama 😉 tohle období se hodně budila, měla reakci na Priorix a rostly jí zuby, takže v noci hodně brečela a nemohla sama zabrat. Chodili jsme si tam s ní teda v noci lehat a jednou přes den ukázala, že chce spát tam, od tý doby už nespala v postýlce ani jednou a nikdy neutíkala, ještě v dnešní době mě volá abych si pro ni došla 🙂 Sama jsem ale zvědavá jak k ní naučíme dalšího prcka 😉

Máme rozložitelnou palandu Sendy Gazel (momentálně ji máme rozloženou na dvě postele), zábranu udělal truhlář, doporučuju 😉
http://www.pekny-nabytek.cz/files/images-goods-...

misi78
17. srp 2010

Holky obdivuju vase deti. Ja si nedovedu predstavit, ze by malej byl ve velke posteli. Co ten kolikrat dela za psi kusy nez usne. 😀 To bych ho tam asi neudrzela. A rano by si urcite slezl a buhvi co by delal nez bych se vzbudila. 😀

neumisa
18. srp 2010

mladší si řekl před měsícem, že chce spát s bráchou v pokojíčku jako velký kluk - máme poschoďovoou palandu, párkrát se ze spodní postele skulil, tak mu nastýláme na kraj polštářky a je spokojený - jen ho musím dostatečně unavit, aby rychle usnul a nekramařil. Ráno mě budí oznámením, že potřebuje na nočník, takže vše v klidu.

obla
18. srp 2010

V 15ti měsících ..

brisalek
18. srp 2010

my uz mame koupenou velkou postel a malou tam dame asi v zari. V postylce se hrozne mlati o sprusle...a nikdy v ni sama neusinala, jak se vzbudi chce ke mne, ja ji zase prendam....takze doufam, ze kdyz bude na velke jen si k ni chvilku lehnu a odpadne prenaseni sem a tam a pokusime se odnaucit nocni kojeni kazdou chvili...ze z ni bude chtit vylezat s tim pocitam. Ale kdyz ji uspavam vecer u me take ji z postele nepustim a ona nejde🙂