V kolika měsících vám vyrostl první zoubek?

luciebx
14. led 2011

mile maminky tak nam je 6 mesicu a tyden a zoubek stale nikde.. ne ze by mi to nejak osobne vadilo.. ale jen tak by me zajimalo, v kolikatym mesici jste nasli u svych milacku prvni zoubek?

babulinkab
4. únor 2011

U syna v osmém měsíci, dcera zatím žádný nemá - je jí 7 měsíců

antarres
4. únor 2011

U nás v necelých 5 ti měsících. 🙂

aguaverde
4. únor 2011

Tak já si bohužel nepamatuju 😀 ale u dcery to vím jistě 😀 bylo to přesně v den jejích (vlastně i mých) narozenin (prvních, mých 23) a vykoukly dva naráz 😉 a tak je to dosud, stále u dvou zubů 🙂 (já teda víc 😀 )

evvina
4. únor 2011

Tak nám vyrostl u syna první zoubek v 10.měsíci a musím říci že je mu 7 a kus a má všechny zoubky uplně zdravý ale pořád ještě kromě 2 zubů mléčný. ve druhé třídě a je jeden z mála co nemá stálý přední zuby.

baradisk
4. únor 2011

tak my stále na zoubky teprva čekame a to mu bude 8měsícu 😉 a prvnímu vylezl na 4 měs. 😉 😉

kefir
4. únor 2011

V 8. měsíci a pak to rostlo jak houby po dešti skoro každý týden byl pak nový zub i dva najednou

nikitka26
4. únor 2011

první syn: bez 3 dnů 11 měsíců, rostly mu docela pomalu, poslední stoličky 2 měsíce před 3 rokem
druhý syn: 9 a 1/2 měsíce 😉

zuzik24
4. únor 2011

První zoubek na nás vykoukl, když bylo Verunce 10 měsíců 🙂 Ale jeho příchod jsem očekávala snad od čtvrtého, měla všechny příznaky, ale zřejmě patřily k něčemu jinému 😀 Nicméně, pak to šlo ráz na ráz, rostly rychle a zběsile a teď má plnou pusinku zubů a čekáme jen na poslední dvě stoličky 😀 Jednou vylézt musí 😎 😵 😉

cervenec
4. únor 2011

až 14 dní před oslavou 1 roku 😉 za to od té doby nemáme od zubů klid,ted jsou to stoličky a to je teda maso 😝

hojda
4. únor 2011

přesně v půl roce

kapr
4. únor 2011

5 a půl měsíce 😉

bocinka
4. únor 2011

Sof měla těsně před 4tým měsícem obě horní dvojky.... 😀 😀 😀 upírka.... v roce jich měla 13 a půl.... 😅 😅 dneska jsme našli patnáctý....

panda
4. únor 2011

V půl roce 🙂

makara77
4. únor 2011

9měsíců a 5dní první zoubek a každý zoubek si pěkně Mathiasek vytrpí ☹

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
andara
4. únor 2011

V půl roce jedničky dole.

elgreco
5. únor 2011

malá měla na konci 3.měsíce už venku 3 zoubky(2 řezáky dole a 1 nahoře). Teď je jí dva a půl roku a už má 2 kazy ☹.

papuellka
5. únor 2011

Nám začal rašit první zoubek v 9 a 1/2 měsících, mám v albíčku...🙂

radka.k
5. únor 2011

Oliver: přesně v roce
Samuel a Michael: nyní 11 a půl měsíce a zatím žádný zub 😖
Ale u všech dětí jsem to čekala "každým dnem" už od 6 měsíců, protože slintali, pořád něco okusovali, proběhli průjmy i teploty...prostě všechny příznaky, ale zuby stále nikde 😀

kajecka
5. únor 2011

Ahoj...nic si z toho nedělej,nám první zoubek vyrostl v 11ti měsících..a ostatní nám pak lezli kosmickou rychlostí....

miarosa
6. únor 2011

nám na konci 7 měsíce a rovnou dva dolní a pak hned nástup 2 horní, to začalo být peklo 😀

olgas
6. únor 2011

u nás se první zoubek objevil až v 8 měsící 😉 ch

zany
6. únor 2011

Mě nevím 😀
Synovi v 8 měsících, dceři až ve 14 měsících 🙂 😀

j.cien
6. únor 2011

Mam dvojcatka a prvni zoubek byl uz 5.mesici 😉 ,druhe holcicce vyrostl prvni az ted-v 9.mesici....to uz ma prvni holcicka 4zoubky 🙂 je to opravdu indivindi 😉

arcik
6. únor 2011

u obou dětí ve 4 měsících a švagrovky holka měla první zub až v roce a půl 😉

bukca
6. únor 2011

skoro 13m, pak z

kalo
6. únor 2011

Naší taky ve13 měsících (a byla to horní jednička 🙂 )

lenule79
6. únor 2011

u obou kluků ve 3 měsících, během 2 dnů obě dolní jedničky 😉

cikilik
6. únor 2011

Mě nevím 🙂)
Synovi téměř v 9 měsících během 9 dní obě spodní jedničky.

ashlee
6. únor 2011

synovi když mu bylo 5 měsicu 13 dni tak mu vylezla jednička dole vpravo a o 3dny pozdeji mu vylezla jednička dole vlevo