V kolika měsících vám vyrostl první zoubek?

luciebx
14. led 2011

mile maminky tak nam je 6 mesicu a tyden a zoubek stale nikde.. ne ze by mi to nejak osobne vadilo.. ale jen tak by me zajimalo, v kolikatym mesici jste nasli u svych milacku prvni zoubek?

bohunka85
6. únor 2011

Kubíkovi bylo 5 měsíců,když mě cosi kouslo do prstu.Měl dva zoubky dole!Teď nám bude 9 měsíců a už máme 4!

pampalini
7. únor 2011

Tak náš Kubík si dal docela načas. První jedničky mu vylezly až na roce 😀

blanches
7. únor 2011

Týden před 6 měsícem jsem našla první proříznutý dolní zoubek 😉

miky
7. únor 2011

přesně v den našich půlročních narozenin jsme objevili u Barunky v pusince dva dolní zoubky 😉

brusinka.pusinka
7. únor 2011

my měliprvní zoubky ve 13 měsících a teď v roce a pul jich máme stále jen 5 a dvě minišpičky stoliček. Je to různé u každého dítka jiné 😉

beruska1989
7. únor 2011

já měla první zoubek až v roce, a Natálka ted v 8 měsících pořád nic, takže bude asi po mě😀

mehlo
7. únor 2011

čau! Petula měl první zoubek v 5,5 měsících

pucik
7. únor 2011

Ahojky, tak my měli první zub v 6 měsících a teď nám chybí do 8.měsíce týden a včera se objevil už 3. zoubek, kojení auauauau 🙂 😉 😉

katuska85
9. únor 2011

Eliška měla první v půl roce,Matýsek ve 4,5měsíci

oujeee
9. únor 2011

u nás : první zoubek až v 7 měsících a s celou parádou = horečky, průjem, nechutenství, ...... další už se klubaly lépe

ivarei
9. únor 2011

Nám je 8 měsíců a zatím nic...

kamilakop
9. únor 2011

V šesti měsících... 🙂 Bez jakého koliv problému jako je nechutenství, teplota, průjmík...nic.... a tak nám to vydrželo po všechny zoubky... 🙂