V kolika měsících vám vyrostl první zoubek?

luciebx
14. led 2011

mile maminky tak nam je 6 mesicu a tyden a zoubek stale nikde.. ne ze by mi to nejak osobne vadilo.. ale jen tak by me zajimalo, v kolikatym mesici jste nasli u svych milacku prvni zoubek?

apollo11
14. led 2011

Ahoj, tak to se hodně různí, některé děti mají zoubky až kolem roka 🙂
U nás asi před měsícem - tedy v 6m (teď má dva dolní)

macinka84
14. led 2011

Tak nám vyrostl první zoubek 19.6. 2010 a 3.6.2010 byl princezně rok... 😉 teď jich má 13 a další jsou na cestě... 😉 takže buď v klidu, času máte ještě dost...😉

janca.k
14. led 2011

My teda zoubek ještě nemáme, ale mám dvě kamarádky co jejich děti měly zub ve třech měsících a pak mám hromadu kamarádek, jejichž děti měly zoubek klidně až v roce, myslím že je to hodně individuální 😉

mamkamarketa
14. led 2011

1 zoubek ve 13 mesich 😅 jelikoz slintal a vsechno si rval do pusy od 4teho mesice jsem mela vsechno pasty, kartacky, gely na dasnicky, kousatka...ale az ve 13 mesicich sme se dockali 😉 kazde dite to ma jinak, ten nas chodil v 10 mesich,ale byl porad bezzubej.

lamarika
14. led 2011

Ve 4 měsících, od roka má všechny 🙂

marecek4
14. led 2011

všichni čtyři ve třech měsících

samik2008
14. led 2011

u obou v 11 měsících

vrtulinka
14. led 2011

první zoubek jsme měli v 5 měsíci

romana29
14. led 2011

já teda nevím, proč by měl první zub být v půl roce, kdo na to přišel, kterej chytrák zase - nic proti zakladatelce tématu 😎 .
Daník měl všechno v jednu dobu - v 9 měsících začal lézt, druhý den mu byl poprvé vidět kousek prvního zoubku.
Gábinka si pořád strká ručičku do pusinky, tak nevím, jestli jí roste nebo neroste zoubek, tak třeba to do toho půl roku stihneme - haha 😀

misu
14. led 2011

První dcera v cca 8 měsíci.. u druhé čekáme každým dnem- je nám 11 měsíců a tento týden horečkujeme a průjmujeme a je to na spadnutí 🙂.. takže opravdu u každého je to indi vindi.. žádný spěch!

kacab
14. led 2011

Terce na roce a Tomíkovi na 8mi měs.... zubařka říkala, že čím déle tím lépe... že když vyrostou první zuby později, budou růst později i druhé a čím je starrší dítě při výměně zubů, tím je schopnější si je pořádně a pečlivě čistit a je větší pravděpodobnostmže se mu hned neskazí!!!
Já to nedokázala, ale pokud ještě nemáte zuby - tak pokud nebudete nikdo olizovat dudlíky a lžičky, tak dítě uchcáníte toho kazu.... Bakterie, co ho způsobuje se v ústech drží jen na zubech a pokud je zatím nemá, tak i kdyby od vás nějakou tu bakterii spolklo, nic se neděje... ale s první špičkou zoubku pozor... Jakmile se s streptokokem jednou zub potká, nikdy v životě se ho nezbaví a bude muset drbat a drbat a drbat..... Já jsem se o to dlouho pokoušela a pak když jsem viděla mojí mamku, jak olizuje lžičku od jogurtu, co ho s ním krmila malou, tak jsem to vzdala... řekla jsem si, že je to vlastně blbost, že si stejně děti vzájemně pijí z flaštiček, kousají si do svačinek - pučují si lízátka...... to se nedá uhlídat věčně..... Takže sice neolizuju, to jsem nedělla nikdy, ale už to neřeším... čistíme a doufáme, že nám zoubky vydrží....

markytkaaa
14. led 2011

Obě děti měli první zoubek na den přesně - v sedmi měsících a 10 dnech 😀 😵 😵 😵

slunickoseznam.cz
14. led 2011

První dva v 5 měsících a teď nám roste třetí 🙂

el267
14. led 2011

v 6.měsíci a jeden týden

dlabinecka
14. led 2011

my ve 4,5měsících 😉 Má neteř na 8mi...

benjik
14. led 2011

úplně stejně jako @mamkamarketa, a dásně jí trápily od 3.měsíce, taky první zub ve 13.měsících,ale dcerka měla rovnou dva a stejně tak se jí i o 2 měsíce později prořízly další dva najednou. Ted má 4 a pátý už z půli prořízly a šestý na špičku. Dnes byla prvně u zubaře a má je zdravé.

ffiinnkkaa
14. led 2011

Mě vyrostl na začátku třetího měsíce.. 🙂 a malý už začíná mít taky podobné příznaky.. 🙂

neu.sona
14. led 2011

Nám vyrostl ve třech měsících první. V roce jsme měli 16 zubů a teď máme 18 zubů. Kamarádce holčičce vyrostl první zoubek ve 14 měsících, takže je to fakt individuální.

crca
14. led 2011

Mě slintali a kousali už od 3 měsíců(ani ne),ale první nám vylezly v 9 měsících u obou,jen rozmezí asi týdne 😅

valeriem
14. led 2011

u staršího první dva v šestém měsíci a u mladšího máme teď taky šestý měsíc a první zub a druhý čekáme každý den (už je vidět pod dásničkou 😉 ) 🙂

petra.a
14. led 2011

prvy zubok v 15 mesiaci, zatial mame iba 2 😀

vendulka
14. led 2011

v 8 měsíci

littlejane
14. led 2011

v 6.měsíci a hned 2 dole naráz, teď už máme 6 zoubků. Ale je zajímavé, že vždy vyrostly po 2 najednou 🙂

andy80
14. led 2011

U syna první zub ve třech měsících, našla ho dětská mudra na tříměsíční kontrole, mě nenapadlo, že tak brzo rostou zoubky, tak jsem je nehledala 😅 , ve čtyřech měsících měl spodní dva zoubky. Malé narostl první zoubek v pátém měsíci.

vlckulka
14. led 2011

Kačence vylezl 2.1.2011 první zoubek a druhý 6.1.2011, Verunce vylezl první zoubek dnes a v neděli jim bude půl roku 🙂

monkula
14. led 2011

neviem, bola som ešte maličká, nepamätám si to...

lura
14. led 2011

na konci 6. měsíce a to rovnou dva (dolní)

janicka38
14. led 2011

Prvni dva (dole) ve trech mesicich, pak pauza. Ted ve 13-ti mesicich ma 16 zubu.

kasa
14. led 2011

tak nám vyrostl první zoubek právě dneska,už cinkáme.

weri1
14. led 2011

3.1. první a 7.1. druhý takže v 5,5 měsících