V kolika měsících začít dávat děti do židliček?

lidunka1981
5. led 2010

Myslím že dotaz je jasný z názvu tématu 😉

jmisa
5. led 2010

Máme Chicco Polly, je polohovatelná, takže používáme na krmení asi od 5 měsíců.
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-polly-idl...

aponchie
5. led 2010

az umi sami sedet ne? 🙂

zany
5. led 2010

Já dávala obě děti do židličky když začaly sedět samy bez opory 😉

vercak.
5. led 2010

máme klasickou dřevěnou židličku, která se dá předělat i na stoleček se židličkou a malýho jsem do ní začala dávat, až když seděl sám bez opory. Do té doby jsem krmila v lehátku 😉

berynka
5. led 2010

souhlasim s apon a zany 😉

berynka
5. led 2010

My jídelní židličku kupovali až tak kolem 8.měsíce. A stejně tak do roka byla židlička docela velká, malá tam byla zapadlá a na pultík ani pořádně nedosáhla. Na krmení jsem používala lehátko.
I tak se mimčum ty zádíčka při různém jakoby sedu ohýbají (odmala lehátka, autosedačky), tak proč to ještě zhoršovat při krmení? 😒

rimmel
5. led 2010

ano az ked sa vedia sami posadit 😀 ..moj este stolicku nepouziva.

sayast
5. led 2010

my zatim krmime v lehatku, zidlicku budeme mit az se sama posadi 🙂

zuzankast.
5. led 2010

když se mi malá začala v lehátku zvedat a sedat si sama - kvůli bezpečnosti 🙂

shaula
5. led 2010

Až se uměli sami posadit a sedět bez opory. Do té doby jsem krmila v autosedačce (vajíčku).

bera28
5. led 2010

No jasně že až začnou samy sedět 😉

zuzankast.
5. led 2010

znám i případy, kdy maminka posadila dítě do sedačky a obložila jej polštářem, že se mu to tak prý líbí. Není to ale dobrý na páteř a vývin mimča. Je dobře že se na to radši ptáš Lidunko

lidunka1981
autor
5. led 2010

děkuji za odpovědi. no já to právě včera zkusila protože malou krmím na klíně a to je hrůza. Máme židlicku z Ikei a sedělo se jí tam myslím celkem dobře. Ale radši ještě počkám. Nenapadlo mě krmit z autosedačky 😅 Tak to hned zítra zkusím. 😀

martimarti
5. led 2010

Lidunko, na IKEA židličku je myslím hodně brzy, tedy pokud ti malá sama nesedí 😉 😉 Určitě tu autosedačku 😉

aponchie
5. led 2010

jj sedacka vajicko je na krmeni super jinak nechavame porad na zemi na dece ..nesadime vubec

kackaj
6. led 2010

Ahoj, tak my jsme si koupili fabulu od babypointu a ta je taková polohovací, že se dá trošku sklopit dozadu a to mimčo mi připadne, že je asi ve stejné poloze jako v autosedačce. Tak pulhodinku denně tam tak malej možná bývá pro zpestření, víc ne.Sám samozřejmě ještě nesedí.

jmisa
6. led 2010

Já v těch polohovatelných židlích nevidím problém, něco jiného je dřevěná klasika a jí podobné.Ale tady se dá sklopit skoro do lehu, takže je to příjemnější než nakrčenej prcek ve vajíčku. Je to zhruba jako poloha v lehátku.

aponchie
6. led 2010

pri krmeni mit malou do lehu tak nevim nevim..radsi ji mam v polosede at se neudusi takze to prenatalni nakrceni v sedacce vidim jako mensi zlo nez zapadle jidlo podavane na lzicce ve skoroleze v lehatku 😎

marooshka
6. led 2010

nejdřív jsem krmila v lehátku a židličku jsme koupili když už uměl sám hezky sedět s rovnýma zádama. Koupili jsme tu bílou obyč. v ikee. Jinak do tý polohovatelný židle může mimi určitě dřív, ještě nesedící, je to jako v lehátku.

vendulka
6. led 2010

ahojky, my dali malou do zidlicky v 9m, driv jsme ji meli v lehatku, no slo by to driv,ale chteli jsem tidlicku dostat na vanoce mame tu od babypointu PINTA a jsem s ni moc spokojena , je i polohovatelna 😎

vendulka
6. led 2010

jinak ji tam davam obcas i pres den, kdyz potrebuji neco udelat v kuchyni a Nathy breci a nechce byt v postylce bo na zemi,tam ji dam varecku a vari se mnou 😀

leonik
6. led 2010

ahojky, my máme polohovací židličku. Malýho jsem tam dávala v 6. měsících. Máme od CAMu. Ale nenechávala jsem ho tam dlouho, jen na to krmení.

veruska007
6. led 2010

My davali do zidlicky Babypoint Fabula od 5 mesicu - pri nejvice naklonene poloze. Maly uz sam sedel a v lehatku se nedal nakrmit, protoze si porad sedal a skrtil se a kricel. V te dobe se chtel i kojit vsede. Zpocatku byl v zidlicce jen na krmeni, ted uz ho tam necham i hrat si a koukat, kdyz varim.

betty2
6. led 2010

na jídelních židličkách je většinou uvedeno, že jsou od 6 měsíců. Máme také Fabulu, zatím Fildu krmím v lehátku, ale v těch 6 měsících ho budu krmit v židličce. Občas ho na pár minutek do židličky posadím ale jen tak na 5 minut. Z lehátka už se zvedá do sedu takže to krmení v něm začíná být dost náročné...

ojo
7. led 2010

ahoj my taky máme polohovací židličku Pepe, dávám ho do ní,hned jak přišla dom (po 6.měsíci), před tím jsem krmila v autosedačce a když v židličce položím záda na tu třetí polohu, tak je to skoro to samé 😉

joa.n
14. led 2010

ahoj, my mame drevenou klasiku se stoleckem, takze zatim Kacku krmim v polosedu v kojicim polstari. Lehatko nemame a v autosedacce si moc skrti brisko a nelibi se ji to. V kojicim polstari je to pro ni pohodlne. 🙂

tymothy
14. led 2010

My máme polohovací chicco a malou tam dávám tak od 7 měsíce. Do té doby jsem ji držela na klíně - v autosedačce jíst nechtěla, protože si vždy myslela, že pojede brmbrmbrm.... 😉

rimmel
14. led 2010

mojho doteraz krmim v lehatku nakolko este nesedi 🙂