V noci mu nestačí mateřské mléko, co s tím?

stazina
22. únor 2012

AHoj , ráda bych, aby ste poradily..mám 3 měsícního chlapečka...přes dn je veselý, hraje si v psotýlce ,směje se, dokáže přes en spát i čtyři hodiny...je plně kojený..někdy i po hodině a pů až dvou hodináhc...nýní, je to asi týden , v noci stále brečí, po kojení se porbouzí i za hodinu a není k utišení..dneska v noc jsem zkusila mu dát po večerním kojení nutrilon..vypil 160ml a spal až do půl čtvrté do rána uplně klidně, pak se napil MM a spal dál do půl osmé..myslíte, že má v noci málo? A přes den mu to stačí?Bojím se, že kdy\ž začnu dávat večer nutrilon, brzo skončí na UM i přes den a to rozhodně nehci...dvojčata jsem kojila do roka, tak nevím, proč bych to ted nedokázala...prosím ,pradte, díky , pa

camelinka
22. únor 2012

@stazina a kdyz se v noci za tu hodku-dve vzbudi tak se da utisit aspon prsem? nemusi to byt jen hladem,muze to byt "prsovy zavislak" 😉 😅 a chce se tulit atd

camelinka
22. únor 2012

@stazina taky to muze byt trimesicni rustovy spurt, ja v ty dobe mela malou na prsu skoro nonstop 😅 😅

zdeniii
22. únor 2012

@stazina ahojky já bych mu UM vůbec nedávala, když jinak hezky prospívá, to že ti spal může být jen náhoda. Já měla malou kolem 3 měsííců u prsa v noci pořád, jen jsem si jí přehazovala, ani jsme už nezkoumala jak často... 😉
Takže za mne - vydrž jen kojit i když to bude často. Holt to může být i tulící závisláček.
Některé dětičky prostě třeba jen nespinkají, může ho něco trápit atd, možností je spousta. Chápu že je to náročné, ale tak to s dětmi prostě je, že se člověk nevyspí...

werunka21
22. únor 2012

Souhlas s holkama, taky jsme takové náročné období měli a vydrželi jsme. Držím palce 😉

helulela
22. únor 2012

@stazina nebyla to náhoda? Máme stejný "problém" doteď, taky jsem zkusla dát na noc UM, vypije 180 ml, ale na buzení to vliv nemá. První asi tři dny jsem si myslela, že je to lepší, pil 2-3x, ale pak se to vrátilo do starých kolejí.

stazina
autor
22. únor 2012

díky za názory...on právě moc nepřibejvá, jen asi 200g za 14 dní, ale dr. na to nic neříkal a já vím, že kluci ( dvojčata) tayk ze začátku nedělali půl kila za měsíc nebo víc...do půl rokuto byli prcci..asi zkusím dneska příkrm nedávat, a uvidíme,jaká bude noc...nějakou tu porbdělou noc už za sebou v životě mám, takže na to jsem zvyklá ,a el vadí mi ,že když řve celou noc, probouzí kluky , manžel , který dost težko rpacuje se nevyspí a navíc mě rve srdce ten jeho pláč a pak si připadám,jako matka, co trápí své dítě hlady..uvidím, jak se to bude dál vyvíjet.Musím jít, pa

lucie255
14. lis 2012

@ stazina....chtěla jsem se zeptat za jak dlouho váš problém pominul? Máme stejný problém už asi 14 dnů....

lucie255
16. lis 2012
stazina
autor
19. lis 2012

@lucie255 ahoj , problém nepominul,jsou noci,kdy se prostě nevyspíme, třeba jako ta dnešní..u malého se rozvinula alergiee na ml. bílkovinu, takže když sem vypila nebo snědla něco s mlékem, řval jak tur, navíc ani nutrilon dávaný večer nebyl vhodný, takže to došlo tak daleko, že začal kadit krev ahleny, vynechal jsem tedy vše mléčné a jen kojila, skoro v 8 měsících se odstavil sám, prostě už prso nechtěl. o d té doby dávám Nutrilo Alergy care a je sem tam klid...ale jelikož se k tomu přidala ještě vejce, celer, fenykl atd...je to někdy težký...a když se k tomu přidaj třeba ještě zuby....tak držím palce, at svůj problém vyřeší, třeb abych zkuisla vynecaht taky ve stravě všechyn alergeny a pak postupně zařazovat..ta čokoláda je zrovna dost velký alergen...! držím palce

lucie255
19. lis 2012

@stazina...jejda tak to je mi líto. Já se uklidňovala, že to přejde. Nezdá se mi , že by ho něco bolelo. To by o to muselo bolet i přes den, ne? Přeju vám áť se to brzo zlepší