V přítomnosti příbuzných dělá syn scény

kmotrice
2. čer 2014

Holky potřebuju radu, už jsem z ttoho na prášky. Malej (3,5 roku) má dneska dětský den ve školce, kam byli pozvaní i rodičové. Tak jsem tam šla a to co tam předvedl za hysterák, že soutěžit nebude, že chce domů, řval tam na celou zahradu. Tak jsem se domlvila z učitelkou že prostě půjdu pryč aby si to aspon trošku užil. Není to poprvé co tohle dělá, jakmile je nějaká akce kde jsme přítoni, bud já nebo manža nebo babi, děda, tak dělá takovýhle scény. Jak jdu pryč jako když utne a je v pohodě. Ted se normálně bojím jít pro něj do školky co mi zas učitelky řeknou. Vůbec nevim co s nim mám dělat, hlavně když zachvíli přijde na svět pinda

boban
2. čer 2014

Já myslím, že tohle chování malého je naprosto normální..děti se vždy chovají jinak jak jsou s rodičema a nebo s učitelkama ve školce..já to vidím na našem synovi, když příjdeme na vystoupení, tak jde vidět, že se před náma stydí..jako zazpívá nebo tak, ale s velkou stydlivostí...
Už několikrát se stalo, že jiné dítě jak uvidělo rodiče, rozplakalo se a nikdo sním nehnul..už nezazpíval, nazatancoval, prostě nic 😉

Takže buď vklidu, je to naprosto normální a přirozené 😉

kmotrice
autor
2. čer 2014

@boban no on se prostě sekne, ale přijdeme domů a ukazuje mi všechno to co měl ukázat ve školce

hojda
2. čer 2014

Tak u nás byla předloni scéna, že mu dali razítko za splnění soutěže a letos, že chtěl korálky, které tam navlékali...... 😀

editah222
2. čer 2014

Nevím jestli je to normální, ale dcera to dělá taky 😀 Při trénování na besídku je úžasná, umí básničky stejně dobře jako děti o dva roky starší, ale pak to začne a ona běží k nám a má brečící záchvat po celou dobu besídky no a pak další doma, protože ona přece chtěla vystupovat 🙂
Je to na zlbáznění, ale prý to přejde, tak věřím učitelkám a doufám, že to tak bude.