V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

kacici
15. pro 2009

Krista - ja prave tyhle sceny nesnasim na verejnosti,doma to preziju,vidim to jen ja,ale venku to musi poslouchat jini lide a tohle byla navic besdika pro pro tatinky a prarodice,proto jsem byla z toho strasne spatna a doma to obrecela. No me tohle neapadlo,zpivanky normalne miluje,rada se predvadi,ale ted tam bylo vic vlivu,za prve jsme ji vzbudili tesne nez sjme tam jeli,spala dlouho a za druhe bylo tam strasne moc lidi,namackano a hrozny vedro,ze i ze me lilo 🙄

misicka85
15. pro 2009

Ahoj holky!

Tak já s epřidávám do klubu a taky máme dneska kuřecí polívku 😀 Na druhé nevím co udělám, nějakou rychlovku. Včera jsme dojedli segedýn a vůbec nevím co má vařit dneska 😒

Vy jste všechny hlásily druhé těhu v práci předem? Já myslela že jim to bude stačit jak jim přinesu ten papír na mateřskou 😝 😀 😀 😀 😀 Já jim to v práci ještě nehlásila ale jsme v kontaktu s holčinou co tam dělá ata ví že jsem těhu tak předpokládám že jim to vykecala,tam to je totiž pěkná drbárna 😠 Doufám že po RD už se tam nebudu muset vracet...

Mahu - no já bych taky chtěla druhou holčičku, aby si ségry spolu vyhrály.Ale jinak je mi to jedno.Mám tušení že to bude kluk ale to jsem měla u Adélky taky, takže na to nespoléhám 😀 Já se to dozvím až 28., aaaach jo to je doba ještě! ☹

nicole_11
15. pro 2009

Ahojky holky, tak se hlásím po delší odmlce, byli jsme ted 4 dny na chalupě na vysočině, bylo to super, pekli jsme cukroví i když já spíš jen asistovala, docela mě bolely záda, jinak Tedík je poděs, zájimalo by mě jestli i vaše děti, někdy fakt mám o něj strach, mám pocit že já určitě porodím předčasně, protože s ním zažívám infarktový stavy, musí šude vlézt, všechno prozkoumat, na chalupě na něj spadl kovový svícen, naštěstí v pohodě ale já málem umřela, když jsem to viděla, dědeček mu říká demolition man 😀 no a zánámá mě uklidnila že to bude ještě horší 😅 ted je ještě můžeme ohlídat, ale až budou chodit ven sami a dělat klukoviny...no můj muž mi vykládal co dělal jako malej a fakt měl štěstí že se mu nikdy nic nestalo, jestli bude Tedík po něm tak se mám na co těšit 😅

plechajda
15. pro 2009

Nicol vim o cem mluvis, taky se divim ze jsem obcas jeste v celku z tech jeho blbin co dela a navic jak tu nekdo psal, i u nas se zapomelo co znamena slovicko NE 😠 😠 😠

Kaci ja mam ty posly hodne nepravidelny, ale vzdycky me hodej do predklonu 😠 a cim vic se porod blizi tim jsou castejsi, ale porodni bolesti to zdaleka nejsou 😉

krista
15. pro 2009

Kacici tak my měli včera taky palačinky 😀
Jinak já přesně vím jak jsi se cítila, věř mi že jo ☹ teď už je to trochu lepší, ale nikde není psáno že se to nevrátí, na procházkách, v obchodech, na návštěvách - to byl pokaždý hysterák. Dneska na ní promluvil nějakej děda u kasy (já osobně nemám moc ráda, když jsou cizí lidé družní - jak má pochopit že se nemůže kde s kým bavit...) a to spustila taky hysterák tak jsem mu byla velice vděčná 🙄 ale co děda odešel, tak byl klid 😉

Misicko já psala že jsem to hlásila až s tím papírem 🙂 😉

Nicole je pravda, že je Tedík ještě malej, myslím že stupňovat se to bude druhým a třetím rokem u těch děcek 😅 a pak to snad trošku zhasne 😝

K těm poslům, já jsem strašně ráda že druhý těhu jsem se jim vyhla, jinak nevím, tak držím palce holky ať je lépe!!!

devila
15. pro 2009

Ahoj holky,
hlásím konec úklidu. Mám toho dnes plné kecky, ale manža hodně pomohl. Už jen dopírám, ale jak dám malou spát,tak mě čeká poslední věc a to žehlení 😝 . Vidím to tak od osmi do jedenácti 😖. Mám toho kupy.

Já dnes vyřešila oběd nakonec tak, že já a malá jsem si udělaly krupičku a manža si dal párky 😀. Až se za to stydím,ale fakt dnes nestíhám ☹

mahulena
15. pro 2009

ahoj kocky,
u nas taky vedou polivky, navic obedy sidim, varit jen pro malou a sebe me nebavi, bud dojidame zbytky od vecere nebo varim polivku nebo jen testoviny se sunkou a syrem a tak🙂
Kureci polivku jsme mely vcera 😀

Kristo, je mi jasny, ze si pohlavi dite nevybere, my bychom zas s manzelem cumeli jak puk, kdyby to byl kluk, na me zadny tipy nefungujou, nemela jsem jedinej bedar, jen +8 kg, jen pupika malinkyho a stejne to byla holka. A s prstynkem to neumim 🤐 , ted mam takovy tuseni, ze to bude stejny.
kde jsi tehdy chytla nestovice?, to je hruza.
Ja tohle tehotenstvi vic jak tyden lezela v nemocnici, na zacatku jsem krvacela, ale nastesti snad dobry - tuk tuk. Jeste se bojim toho velkyho UTZ, mame v rodine rozstep, tak snad bude vse ok...

Vsimla jsem si, ze Nicol ma uplne stejnej odstup od deti jako budeme mit my 😉
A Devila..., 41tt!!!, to je hukot. Moc drzim palce k porodu, i Plechajde, holky, nebojite se? 🙄 😎 , ja se priznam, ze se tentokrat bojim jak cert krize.

A Kristo, s tim kocarem nevim, nasla jsem jeste Jane Powertwin a jine, ale je fakt, ze jen tak od oka, nezkoumala jsem miry a rozmery..., musim na to mrknout, pro Phil a Teds jsem nebyla uplne rozhodnuta. Ale pokud je to jedina varianta, tak to tak beru a hotovo 😉 , o to by to bylo jednodussi 😉

ren82
15. pro 2009

Ahojky holky,
tak mám za sebou kontrolu na gyn. s manitorem. Ozvy jsou krásné a malá řádila jak divá. Byla tam se mnou ségra. Vezla jsem ji taky na kontrolu, tak ji sestřička nabídla, jestli si nechce jít poslechnout srdíčko. Byla úplně hotová jak se malá hýbe. 😕 Další kontrola za týden těsně před vánocema. Dostala jsem papíry do porodnice a s manželem jsme se dohadovali jaké jméno napsat na klula (kdyby náhodou). Tak jsme tam napsali Kryštofa. Bylo to jediné na čem jsme se shodli.

mahulena
15. pro 2009

Misicko, koukala jsem, ze uz mate predvybrana i jmena a kontroly mame podobne🙂 - ja jdu 21., ty 28., do poradny ja pak 6.1. a ty 8.🙂, super, ze se vam druhy mimi povedlo takhle rychle, kdyz poprve to trvalo...
Chapu spravne, ze je ti 24? Takova mladice? To uz jste se snazili o mimi kratce po dvacetinach, ty jo, to je pro me nepredstavitelny 😝 😀
A vsimla jsem si, ze jsi malou rodila loni 23.12., takze jsi stravila Stedry den v porodnici, ty jo, nikoho takovyho neznam🙂
Ted to mozna ceka Devilu a Plechajdu, co? 😉
Nebylo ti to lito nebo te to ani nenapadlo?

garfieldmail1
15. pro 2009

mahuleno, jestli má někdo v kočárcích přehled, tak krista 😎 , takže pokud nepřijde na trh nějaká novinka, tak s tím zbytečně neztrácej čas 😉

ren, ten monitor závidím, já jdu zítra do poradny,ale monitor asi ještě nebude, už se těším, jak si tam půl hoďky jen tak poležím 🙂

devilo, teda ty nás fakt napínáš!!! A co budeš uklízet zítra, hele? 😠 😀

jsem velmi zvědavá, kdo tu teď první porodí a kdo bude následovat, aby to ještě nebylo všechno v jeden den 😅

majatob
15. pro 2009

ahojte 🙂 berete zpatky zbloudily ovecky? uz jsem tu kdysi psala, ale pak jsem nestihala docitat, tak jsem to vzdala 😀

plechajda
15. pro 2009

Ja mam zitra prvni poradnu v porodnici tak myslim ze monitor bud nebude vubec nebo ten kratkej, uvidime hlavne se mi tam nechce cekat...

Ja teda na stedrej den nerodim, to zase prrrr jako 😀

majatob vitej zpet 😉

ren82
15. pro 2009

plechajdo, vydržíme do toho ledna, že jo? 😉

mejatob, ahojky 🙂

majatob
15. pro 2009

hele holky, taky maji vasi prvorozeni potrebu zkouset vsechno co je pro miminko na sobe? 😀 Tobik dnes testoval vloznou tasku a moc se mu libila a pak ju zabavil pro svoje "miminka"-plysaky 😀

nicole_11
15. pro 2009

Tak holky...ted jsem se vrátila z vánočních trhů a jsem zmrzlá jak ho... Tedík dneska tančil svůj první ploužák s holčičkou, dokonce měl dvě holky...no jo bude to Casanova 😀 a prožívá ted citlivé období, drží se mě jak klíště a nikdo jinej ho nemůže ani pochovat, jinak dostane hysterák, doufá že toi brzy přejde, v lednu ho bude hlídat hodně teta abych se mohla učit

jinak mahu vítej...taky jsem se koukala, že jsme na tom stejně...ještě jsem vás za ty 4 dny
nestihla dočíst

nicole_11
15. pro 2009

mahu a ty budeš kupovat sourozenecký kočár? já určitě ne...Tedík není moc kočárkový dítě i když golfáč ho nadchl, ale přijde mi to už zbytečný, a taky budeme hodně na chalupě, a chci koupit ten board na kočárek, doufám že se najednou z něho nestane lenoch a nepřestane běhat i když to se u něho asi nestane 😀

plechajda
15. pro 2009

ren mnooooo tak ja bych klidne sla uz toho 26. to uz je mi jedno 😀

u nas teda malej ignoruje vsechno co je pro mimco vcetne myho pupku 🙂 Sice se na nej tak divne kouka, jako kde se vzal, ale pak me dloubne do pupika a zdrhne takze asi tak 😉

krista
15. pro 2009

Mahu powertwina jsem chtěla původně, moc se mi líbí, i Twin two, ale je opravdu velký na ten nejmenší výtah, vidím že se tam sotva vejde tohle 😅 a to je velký jako kočárek pro jedno dítě 😲 🙂
ty neštovice jsem asi chytla od neteře, dost mě to naštvalo protože jsme se viděli prvně asi po roce a taky ty stresy, ale dopadlo to dobře. A ty už jsi taky fit s tím krvácením? Držím palce na ten UTZ, bude to určitě OK, dneska už ty rozštěpy odhalí kolem 13tt, jestli ti dělali taky ten podrobnější UTZ 🙂

Ren hezké jméno a svátek má na Lukyho narozky, 18.9. 🙂

Garfi 😀 "mahuleno, jestli má někdo v kočárcích přehled, tak krista 😎" to mě pobavilo 😀 doufám, že tady moc nechytračim 😅 je to jen můj koníček, kdyby to šlo tak já kupuju každej tejden jinej kočárek 😀 😵

Nééé holky na vánoce tu nikdo v porodnici nebude 🙂 Devila nám porodí do vánoc a pustí ji dřív a Plechajda po 😀

Majatob naše malá leze do zavinovačky apod., naštěstí pak nevyvádí když to beru pro prcka a dneska ho tam hezky balila a už mi ho už přebalila když jsem byla na chvilku z dohledu 😅

majatob
15. pro 2009

my uz mame sourozenak zaparkovanej ve sklepe, ja bych to bez kocarku asi nedala 😅
plechajda, tak Tobika muj pupek nejak rozneznuje 😀 😀 😀 furt mi ho chodi hladit a pusinkovat 😵 😵 😵

krista
15. pro 2009

Já bych to bez kočárku dala, ale naše madam ne 😠 😝

majatob
15. pro 2009

krista 😀 my ted taky chodime vetsinou bez kocarku, ale je mi jasny, ze jak se poveze mimi, tak bude muset taky 😀

krista
15. pro 2009

Maja my jsme teda chodívali vždycky s kočárkem, ale moc už v něm neseděla, žasla jsem kolik toho ušla, ale jak zlenivěla když se malej narodil 😲 🙄 teď už teda zase ťape, ale dostala nový zimní boty a neumí v nich chodit, takže vyjdeme před barák, třirkát si nabije, rozkousne ret a pak si radši sedne 😝

majatob
15. pro 2009

jak nad tim premyslim, naposled jsme byli s kocarkem tak pred mesicem, Tobik chodi pesky a ja beru do kabelky babasling kdyby uz nechtel jit nebo jsme se potrebovali premistit rychlej.. 😅

mahulena
15. pro 2009

kurna, tak budu muset vic mrknout na ty rozmery kocarku, fakt jsem to brala jen od oka, ze nejsou korbicky vedle sebe nebo za sebou, takze se tam jiste vejde 😝 😀 , jsem v tomhle traged 😀

Nicol, premyslim, ze tak na 70-80% ho poridim, Justynka uz jiste hodne dojde, tou dobou uz urcite, navic pocitam, ze bude hezky pocasi, ale pokud budu potrebovat nekam rychle a operativne, tak prece jen bude kocar lepsi, si rikam. Urcite se hodne zdrzime vypravovanim /jezisi, jeste ze nebude kosa a navlikani/, tak aspon usetrim cas tim, ze pofrcime rychle kocarem. koupila bych jen bazarovej za par Kc. Treba od Kristy? 🙂
Jinak Justynka taky neni moc kocarkova, kvici mi tam jak podsvince..., vydrzi max. 45 min... a pak je rev i s dudlikem 😨 , na druhou stranu nevim, co chce, protoze nijak nevyskakuje, ze by chtela sama jit mimo kocar..., proste ji vadi bejt strnula v kocaru, bez akce, asi...

Maja, a jakej mate vy pripravenej sourozeneckej? Taky jste resili pidi vytah?

Uvidime, treba bude stacit skate, rozresim to tak v breznu.

Kdyz se Justynky zeptam, kde je mimi, tak mi vyhrnuje triko a hladi pupik. Mysli si, ze miminko je pupik🙂, a pak ho hned rychle prikreje, asi aby mu nebylo zima🙂
Kazdopadne pupik jeste vubec nemam a je jeste malinka, takze asi opravdu nechape, co se deje🙂

Plechajdo a kdy jsi rodila predtim, v jakem tt? Ja prave rodila 38+5, takze bych ten Stedrej den skoro stihla 😵

krista
15. pro 2009

Co to je prosímtě, natrefila jsem na tvoje téma, ale nečetla jsem to, s tím se můžeš tahat i jako těhu? 🙂

nicole_11
15. pro 2009

no já bych kočárek koupila, kdyby možná byl Tedík menší ale až se narodí mimi, tak bude mít 21měsíců a taky budeme hodně na té chalupě a to bude běhat po zahradě..takže u nás to nemá smysl

krista
15. pro 2009

Jinak je paráda jak chodí pěšky, to ti závidím 🙂 Já vím že hodně je to i rodičích jak to dítě vedou, jestli ho víc motivují k chození, ona motivovaná byla dokud nebyl malej a pak jsem se na to vyprdla, hysterák na denním pořádku, aspoň venku jsem chtěla mít klid 😅

Mahu no ty jo, jestli ho budu v tu dobu prodávat, tak proč ne, ale já když vidím tu naší opici línou, tak ti nevím 😅
A konkrétně ten Phil se mi bazarový nevyplatil si představ 😲 😖 ono jich moc neni, je to celkem novinka 🙂

Mahu a co vlastně jména pro mimi? 🙂 Jestli už jsi to někde psala tak se omlouvám 😅

majatob
15. pro 2009

mahu, my jsme koupili Jane powertwin, ale vytah jsme neresili, protoze do neho nenarvu ani malej monokocar 😅
krista, no neco jak babyvak nebo jak se to tu jmenuje, ale ma lepsi polstrovani.. 🙂 no ja ho stejnak taham hodne, takze furt lepsi nez jen na rukach, precejen to trochu odlehci aj zadum a brisku 😀 😀

plechajda
15. pro 2009

Tak u nas je Mates taky chodici v kocaru vlastne jen spi, ale chodici tim zpusobem ze zdrhne a vzdy nekam jinamnez potrebujeme, takze u nas ten kocar je aspon na nakupy, Ko u dr a nejaky ty prochazky ...jinak mame taky powertwina...

Prvni ditko se narodilo vlastne presne na den dle utz....podle MS to bylo 40+2 takze proste skoro presne 🙂

krista
15. pro 2009

Maja to bych tě chtěla vidět, jdu ti projet album jestli tam nemáš fotku, já teda s pupkem Kristý taky dost tahala, ještě při porodních bolestech mi ležela na břiše a spala (protože měla teplotu a ječela 😝) a vůbec jsem se tím nezabývala, bylo to nutný, jinak to nešlo, ale s tím vakem si to nedovedu moc představit, já ji nosívala mimo břicho - na boku.